WKW ETO FC GYŐR-

SOPRONI VSE-

SZOMBATI ELLENFELÜNK - CSORNAI SE

2017. július 21. 12:51:48  nyomtatási kép

A Gyirmót FC Győr csapata, Bágyogszováton játszik majd szombaton 17.00 órakor a Csornai SE gárdájával. Ez a felkészülési mérkőzésünk, egy emlékmérkőzés lesz, a Bágyogszováton immár 11. alkalommal megrendezésre kerülő Horváth Ferenc emléktorna keretében. A mi mérkőzésünket megelőzően, 15.00 órai kezdéssel, Bágyogszovát - Rábacsécsény találkozó is lesz, a vendéglátóink sporttelepén.

A Csornai SE, a nagyon előkelő ötödik helyen végzett, az NB III. Nyugati csoportjában, a tavalyi bajnokságban. Ezt elsősorban, az egészen kiváló hazai mérlegének köszönheti, hiszen a Csornai SE, vereség nélkül zárta a bajnokságot hazai pályán. Az előző pontvadászatban, még a kiesés elkerülésért harcoló csornai csapat, nagyon megerősödött tehát a tavalyi bajnokságban.

32 mérkőzés        16       6       10        44 - 34            +10                  54 pont

Ebben a bajnokságban, a Csornai SE a Gyirmót FC Győr II. csapatával szerepelt azonos bajnokságban. Az őszi mérkőzésünkön, egy gyors gólváltás után tulajdonképpen húsz perc alatt kialakult a találkozó végeredménye. Azon a bajnoki mérkőzésen még, Hannich Péter vezette a csornai csapatot. Az őszi szezon utolsó mérkőzésein viszont már, Urbán Flórián irányított, akit viszont Bognár Zsolt váltott a bajnokság tavaszi szakaszában. A májusi  találkozónkon, ismét döntetlen eredmény született, és akkor gólt sem szeretek a csapatok.

NB III. Nyugati Csoport 13. forduló - Csorna, 2016 október 30. vasárnap 13.30 óra

Csornai SE - Gyirmót FC Győr II.   1 - 1 (1 - 1)

Gólszerzők: Weitner Ádám 19. perc / Kovács Zsolt Péter 16. perc

NB III. Nyugati Csoport 30. forduló - Gyirmót, 2017 május 07. vasárnap 11.00 óra

Gyirmót FC Győr II. - Csornai SE  0 - 0

Bognár Zsolt játékos keretében, sok rutinos, magasabb osztályt megjárt labdarúgó található, mint például Czanik Károly, Csikós Sándor, Hajba Tamás vagy Zámbó Bence. Feltétlenül közéjük kell sorolnunk a CSSE legjobb góllövőjét, Weitner Ádámot is, aki 14 bajnoki gólt szerzett a bajnokságban. Több a Győri ETO FC utánpótlásában nevelkedett játékos is Csornán futballozik most és közülük Kelemen, Kerékgyártó és Serfőző is meghatározó labdarúgó.

A Csornai SE játékos kerete:

Kapusok: Lőre Pál, Mészáros Márton

Védők: Fehér Kornél, Füredi Ádám, Hajba Tamás, Kantó Árpád, Kelemen Márk, Litresics Levente, Nagy Szabolcs, Zámbó Bence

Középpályások: Czanik Károly, Csikós Sándor, Kerékgyártó Dávid, Kis Szabolcs, Simon András

Támadók: Nehéz Máté, Serfőző Bence, Weitner Ádám

A Csornai SE július elején kezdte el a felkészülést, hiszen a harmadosztályú bajnokság csak augusztus közepén kezdődik. A tavalyi csapatból, mindössze hárman távoztak, Császár Attila és a kapus Sánta András Pápára, Szabó Bence pedig Veszprémbe igazolt. Az érkezők oldalán is hárman szerepelnek, hiszen Hajba Tamás, Kis Szabolcs és Nehéz Máté már a Csornai SE labdarúgója. A volt gyirmóti védő, Hajba Tamás most Szolnokról igazolt Csornára és a 25 éves védő, két góllal mutatkozott be az új csapatában. Az erdélyi származású, 27 éves Kis Szabolcs Kazincbarcikáról érkezett, a 24 éves támadó, Nehéz Máté pedig a Hatvan FC csapatában játszott a tavalyi bajnokságban.

A Csornai SE két felkészülési találkozót játszott a nyáron eddig. Az első gyakorló mérkőzésen legyőzték, az NB III. -ba mist feljutott Pápai Perutz FC gárdáját. Most szerdán pedig, egy nagyon gyengére sikerült első félóra miatt, négy gólos vereséget szenvedtek az ETO FC Győr csapata ellen.

2017 július 15. szombat

Pápai Perutz FC - Csornai SE  3 - 4  (3 - 2)

Gólszerzők: Skriba 2 (13. perc, 26. perc), Hanzl 40. perc / Hajba 2 (19. perc, 44. perc), Németh L. 74. perc, Németh B. 87. perc