Tabella

NB II. 2018/2019
1. Békéscsaba17     
2. Soroksár SC16     
3. GYIRMÓT FC GYŐR15     
4. Zalaegerszegi TE15     
5. Kaposvári Rákóczi15     
6. Vasas14     
7. Vác12     
8. Győri ETO11     
9. Budaörsi SC11     
10. Csákvári TK11     
11. Dorogi10     
12. Balmazújváros …10     
13. MTE 190410     
14. Siófok8     
15. Budafoki MTE8     
16. Nyíregyháza Sp…7     
17. Tiszakécske7     
18. Kazincbarcika6     
19. Monori SE5     
20. Ceglédi4     
részletes tabella     

Keresés

Gyirmót TV

FAIR PLAY









A GYIRMÓT FC GYŐR 
PROGRAMJA

2018.09.17-2018.09.24-IG

HÉTFŐ
SZABADNAP

KEDD
9.00 EDZÉS

SZERDA
9.00 EDZÉS
16.00 EDZÉS


CSÜTÖRTÖK
9.00 EDZÉS

PÉNTEK
9.00 EDZÉS

SZOMBAT
14.00 EDZÉS

VASÁRNAP
MAGYAR KUPA, 2018.09.23.
VASÁRNAP, 15.00-ÓRA GYÖNGYÖSHALÁSZ -
GYIRMÓT FC GYŐR





MERKANTIL BANK LIGA
2018-2019

9. FORDULÓ
2018.09.25.
KEDD

19.00 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE - WKW ETO FC GYŐR

9. FORDULÓ
2018.09.26.
SZERDA

19:00 GYIRMÓT FC GYŐR - CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR

16.00 VÁC FC - ZTE FC

16.00 DUNA ASZFALT TVSE - VASAS FC

16.00 SOROKSÁR SC - BUDAÖRS

16.00 DOROGI FC - CEGLÉDI VSE

19.00 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ - BSS MONOR

19.00 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC - BFC SIÓFOK

19.00 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS - AQVITAL FC CSÁKVÁR

19.00 BUDAFOKI MTE - KAZINCBARCIKA
TISZTELD AZ ELLENFELED!


AQVITAL FC CSÁKVÁR





BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ





BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE





BUDAFOKI MTE





BUDAÖRS




CEGLÉDI VSE





DOROGI FC





WKW ETO FC GYŐR





KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC




KAZINCBARCIKA





BSS MONOR





CREDOBUS
MOSONMAGYARÓVÁR





NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC





BFC SIÓFOK




SOROKSÁR SC





DUNA ASZFALT TVSE






VÁC FC





VASAS FC





ZTE FC






A HÉTVÉGI PROGRAMUNK

2017. szeptember 29. 15:48:37  nyomtatási kép

Vasárnap hazai környezetben játszanak a Gyirmót FC Győr felnőtt csapatai, tehát már délután két órától bajnoki mérkőzést lehet nézni az Alcufer Stadionban. A Gyirmót SE Győr utánpótlás gárdáinak nagy része, ezen a hétvégén idegenben lép pályára, de a két legidősebb korosztály, tehát az U 19 és az U 18 Gyirmóton szerepel. Ráadásul, két neves ellenfél érkezik,  hiszen az Újpest FC és a Szombathelyi Haladás VSE korosztályos gárdái érkeznek hozzánk.




Az Alcufer Stadionban azonban a szombati is nagyon mozgalmas nap lesz, hiszen az Alcufer családi nap keretében, több labdarúgó programot is rendeznek. A céges focitorna, mindig izgalmas és élvezetes rendezvény és mivel az idén már 32 csapat nevezett, reggel kilenc órától, egészen délután négy óráig, folyamatosan lesznek mérkőzések. 

október 01. vasárnap 17.00 óra          Gyirmót FC Győr - Szeged 2011 Grosics Akadémia  NB II. bajnoki mérkőzés, Gyirmót centerpálya

október 01. vasárnap 14.00 óra          Gyirmót FC Győr II. - Kaposvári Rákóczi FC  NB III. bajnoki mérkőzés, Gyirmót 4. pálya

 

szeptember 30. szombat 09.00 óra     Alcufer családi nap: Tehetségkutató foci gyerekeknek, tizenegyes rúgó verseny, kicsiknek és nagyoknak és 32 csapatos, kispályás céges foci torna

Gyirmót 4. és 5. pálya

 

szeptember 30. szombat 11.00 óra     Gyirmót SE Győr U 19 -Újpest FC U 19 bajnoki mérkőzés, Gyirmót 5. pálya

október 01. vasárnap 10.00 óra          Gyirmót SE Győr U 18 - Szombathelyi Haladás VSE U 19 bajnoki mérkőzés, Gyirmót 5. pálya

október 01. vasárnap 10.00 óra          Gyirmót SE Győr U 16/B - Szombathelyi Haladás VSE U 17 bajnoki mérkőzés, Gyirmót 3. pálya

október 01. vasárnap 10.00 óra          Gyirmót SE Győr U 12 - Gönyű SE U 12 bajnoki mérkőzés, Gyirmót műfüves félpálya

október 01. vasárnap 09.30 óra          Alközponti Bozsik torna, U 7 és U 8 / 9 korosztály, Gyirmót, műfüves kis és nagypálya  

 

A Gyirmót SE Győr utánpótlás csapatainak idegenbeli mérkőzései:

 

szeptember 30. szombat 13.00 óra     Újpest FC U 17 - Gyirmót SE Győr U 17 bajnoki mérkőzés, Újpest Tábor utca

szeptember 30. szombat 15.00 óra     Újpest FC U 16 - Gyirmót SE Győr U 16 bajnoki mérkőzés, Újpest Tábor utca    

szeptember 30. szombat 10.00 óra     Csornai SE U 15 - Gyirmót SE Győr U 15 bajnoki mérkőzés, Csorna 

szeptember 30. szombat 12.00 óra     Csornai SE U 14  - Gyirmót SE Győr U 14 bajnoki mérkőzés, Csorna

szeptember 30. szombat 10.00 óra     SC Sopron U 12 - Gyirmót SE Győr U 12 bajnoki mérkőzés, Sopron

szeptember 30. szombat 11.30 óra     SC Sopron U 13 - Gyirmót SE Győr U 13 bajnoki mérkőzés, Sopron

szeptember 30. szombat 12.00 óra     Pápai SE leány U 19 - Gyirmót SE Győr leány U 19 bajnoki mérkőzés, Pápa  

sortav
sortav

Naptár

2018.szeptember 22. szombat
sortav
HKSzCsPSzV
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

sortav












VÁLTSA KI ÖN IS
GYIRMÓT FC GYŐR KLUBKÁRTYÁJÁT!










MERKANTIL BANK LIGA
2018-2019


9. FORDULÓ, 2018.09.26.
SZERDA, 19.00-ÓRA
GYIRMÓT FC GYŐR -C. MOSONMAGYARÓVÁR


10. FORDULÓ, 2018.09.30.
VASÁRNAP, 16.00-ÓRA
BUDAÖRS -
GYIRMÓT FC GYŐR


11. FORDULÓ, 2018.10.03.
SZERDA, 19.00-ÓRA
GYIRMÓT FC GYŐR -
CEGLÉDI VSE


12. FORDULÓ, 2018.10.07.
VASÁRNAP, 17.00-ÓRA
ZTE FC -
GYIRMÓT FC GYŐR


13. FORDULÓ, 2018.10.21.
VASÁRNAP, 17.00-ÓRA
GYIRMÓT FC GYŐR -
BSS MONOR


14. FORDULÓ, 2018.10.28.
VASÁRNAP, 17.00-ÓRA  
VASAS  FC -
GYIRMÓT FC GYŐR


15. FORDULÓ, 2018.11.04.
VASÁRNAP, 17.00-ÓRA  
GYIRMÓT FC GYŐR -
BFC SIÓFOK


16. FORDULÓ, 2018.11.07.
SZERDA, 19.00-ÓRA
AQVITAL FC CSÁKVÁR -
GYIRMÓT FC GYŐR


17. FORDULÓ, 2018.11.11.
VASÁRNAP, 17.00-ÓRA
GYIRMÓT FC GYŐR -
ETO FC GYŐR


18. FORDULÓ, 2018.11.25.
VASÁRNAP, 17.00-ÓRA  
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE -
GYIRMÓT FC GYŐR


19. FORDULÓ, 2018.12.02.
VASÁRNAP, 17.00-ÓRA
GYIRMÓT FC GYŐR -
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC


20. FORDULÓ, 2018.12.09.
VASÁRNAP, 17.00-ÓRA
GYIRMÓT FC GYŐR -
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC


21. FORDULÓ, 2018.12.16.
VASÁRNAP, 13.00-ÓRA
DUNA ASZFALT TVSE -
GYIRMÓT FC GYŐR

22. FORDULÓ, 2018.02.03.
VASÁRNAP 
GYIRMÓT FC GYŐR -
BALMAZ KAMILLA GYF.








































































































































TÁMOGATÓINK