20. Soproni VSE12

2017-2018

UTÁNPÓTLÁS EREDMÉNYEK - 7. FORDULÓ

2017. október 10. 14:52:41  nyomtatási kép

A Gyirmót SE Győr utánpótlás csapatai remekül teljesítettek a hazai bajnoki mérkőzéseken, hiszen azokat mind megnyerték és a 45 – 2 – es gólarány is több mint imponáló. A legfontosabb korosztályok, tehát az U 17 – es és az U 16 – os csapataink legyőzték a Nyíregyházi Bozsik Akadémia, hasonló korosztályú gárdáit. Az U 16 – os gárdánk esetében pedig különösen fontos volt ez a győzelem, mert így az első pontjait szerezte meg ez a csapatunk. Az U 15 – ös és az U 14 – es gárdáink, a 22 és 11 gólos győzelmekkel, valósággal kivégezték az Andráshida SC fiataljait. Az U 19 – es leányok is fölényes, nagy gólarányú győzelmet szereztek a Csákvár ellen. Sajnos az idegenbeli mérkőzések viszont nem sikerültek, mert a Pápai ELC U 19 – es és U 17 – es csapatai legyőzték a Gyirmót SE Győr egy évvel fiatalabb korosztályú csapatait. Az SC Sopron U 19 – es együttese pedig, a mi tizenkilenc éveseink ellen nyert a hétvégén. Pályaválasztóként, az U 16 – os leányok mérkőzésén, a Siófoki Bányász SE is győzni tudott ellenünk.

U 19. NB II. osztály – 7. forduló

SC Sopron U 19 – Gyirmót SE Győr U 19    3 – 0  (2 – 0)

2017 október 07. szombat 10.00 óra – Sopron

Gólszerzők: Kocsis Ármin 2 (21. perc, 29. perc), Varga Tamás öngól 47. perc

Gyirmót SE Győr U 19:

Vass Gábor – Csányi Máté (Fehér Ádám 72. perc), Szabó Szebasztián (Zimonyi Dániel 46. perc), Széles András (Klauz Dániel 46. perc), Kovács Ákos – Orbán István, Benecz Dániel – Bányai Róbert, Nagy Bence, Varga Tamás – Fekete Tamás

Vezetőedző: Gyurmánczi Attila

16 csapatos bajnokság: jelenleg 16. helyezés

Gyurmánczi Attila edző értékelése:

A megyei riválisunk ellen, jól kezdtük a bajnoki mérkőzést, de a félidő közepén, két gólt kaptunk. Sajnos ezután, már nem volt igazán esélyünk arra, hogy megnyerjük a mérkőzést és a sorsunk a második félidő elején meg is pecsételődött. Azt tudtuk, hogy idegenben nem lesz egyszerű dolgunk, és sajnos ez be is igazolódott ezen a találkozón.

U 19. NB III. Észak Nyugati Csoport – 6. forduló

Pápai ELC U 19 – Gyirmót SE Győr U 18    1 – 0  (1 – 0)

2017 október 06. péntek 16.00 óra – Pápa

Gólszerzők: Szabó Bálint 42. perc

Gyirmót SE Győr U 18:

Kiss Gábor – Póczik Richárd, Pataki Martin (Fülöp Dániel 60. perc), Felde Bence, Kiss Ábel – Kuroli Kristóf (Börzsei Róbert 60. perc), Pákai Norbert – Vadász Krisztián, Bergendi Máté (Bartalos Adrián 60. perc), Tóth Máté – Vörös József

Vezetőedző: Germán Ferenc

14 csapatos bajnokság: jelenleg 3. helyezés

Germán Ferenc edző értékelése:

Az első félidőben tompán, lassan, körülményesen és nagyon sok technikai hibával játszottunk. Ezt pedig a hazai gárda, a félidő hajrájában, ki is használta. A fordulás után jobban játszottunk, sőt miután emberelőnybe kerültünk, rengeteg helyzetet is kialakítottunk. Ezeket azonban vagy elhibáztuk, vagy a remekül védő pápai kapus tudott hárítani. Ki kell derítenem, hogy idegenben miért nem tudunk hatékonyabban teljesíteni, hiszen eddig még egyszer sem sikerült jól játszanunk, sőt kétszer ki is kaptunk.

U 17. NB II. osztály – 7. forduló

Gyirmót SE Győr U 17 – Nyíregyháza Bozsik Akadémia U 17    3 – 0  (2 – 0)

2017 október 07. szombat 14.00 óra – Gyirmót

Gólszerzők: Kovács Péter 14. perc, Mayer Ádám 19. perc, Pablényi Máté 86. perc

Gyirmót SE Győr U 17:

Lovász Ákos – Kovács Péter, Turi Levente (Posta Bence 87. perc), Tóth Erik, Lampert Krisztián – Korsós Dominik, Tokaji Dávid (Pablényi Máté 80. percí) – Babayigit Kevin, Fördős Gergő (Béli Renátó 80. perc), Kovács Bálint (Buruzs Barnabás 67. perc) – Mayer Ádám (Hajnal Krisztián 87. perc)

Vezetőedző: Polyák Gábor

16 csapatos bajnokság: jelenleg 12. helyezés

Polyák Gábor edző értékelése:

Az első perctől kezdve nagyon koncentráltan és fegyelmezetten futballozott ezen a találkozón a csapatunk. Sok jó egyéni teljesítményt láttam és örültem annak, hogy a srácok betartották a taktikai utasításokat. Sok gólhelyzetet kidolgozva, egy nagyon magabiztos győzelmet arattunk, és ennek erőt kell adnia a folytatáshoz.

U 16. NB II. osztály – 7. forduló

Gyirmót SE Győr U 16 – Nyíregyháza Bozsik Akadémia U 16    3 – 2  (2 – 2)

2017 október 07. szombat 14. 00 óra – Gyirmót

Gólszerzők: Babayigit Milán 6. perc, Horváth Ambrus 39. perc, Gál Máté 60. perc / Szabó Bálint 11. perc, Mészáros Marcell 13. perc

Gyirmót SE Győr U 16:

Csizmazia Márk – Szemenyei Péter, Vékássy Dániel, Gergely Norbert, Samu Soma – Csemez Bence, Szabó Zalán – Horváth Ambrus, Ominger Bence, Babayigit Milán – Gál Máté

Vezetőedző: Nagy Attila

16 csapatos bajnokság: jelenleg 15. helyezés

Nagy Attila edző értékelése:

Ezen a mérkőzésen, mind győzni akarásban, mind pedig játékban felülmúltuk a nagyon jó erőkből álló akadémiai ellenfelünket. Nagyon jó iramban és példamutató felfogással, akarattal futballozott a csapatunk. Így kell folytatnunk és akkor ez a győzelem nagyon sokat fog segíteni nekünk. Abban pedig biztos vagyok, hogy a csapatjátékunk idővel még hatványozottabban fog működni.

U 17. NB III. Észak Nyugati Csoport – 6. forduló

Pápai ELC U 17 – Gyirmót SE Győr U 16/B    4 – 1  (3 – 1)

2017 október 06. péntek 18.00 óra – Pápa

Gólszerzők: Marton Dániel 2 (8. perc, 37. perc), Mogyorósi Bálint 29. perc, Englert Richárd 54, perc / Dán Krisztián 3. perc

Gyirmót SE Győr U 16/B:

Varga Raul– Kirchner Kristóf (Kiss Krisztán 46. perc), Herber Márton, Koronkai Dominik, Szőke Máté (Kormos Dávid 79. perc) – Nagy Máté (Vörösbaranyi Kolos 75. perc), Ferenczi Kevin (Szőke Kristóf 60. perc) – Dán Krisztián, Németh Kevin, Dezső Martin (Veres Lóránt 60. perc) – Mester Ádám (Lakatos Ádám 46. perc)

Vezetőedző: Rokob Péter

14 csapatos bajnokság: jelenleg 13. helyezés

Rokob Péter edző értékelése:

A mi fiatal játékosaink számára, nagy élményt jelentett, hogy villanyfényben játszhattak a Pápai stadion center pályáján. Csalódást sem okoztak, hiszen egy jó mérkőzést játszottak, a Pápai ELC U 17 –es csapatával. Azt azonban sajnálom, hogy a vezetésünk után, egy kicsit megijedtünk és ezt kihasználta a hazai gárda.

U 15. NB II. osztály, Észak nyugat – 7. forduló

Gyirmót SE Győr U 15 – Andráshida SC    11 – 0  (7 – 0)

2017 október 07. szombat 12.00 óra – Gyirmót

Gólszerzők: Halász Csaba 4 (5. perc, 20. perc, 25. perc, 54. perc), Görcs Márió 2 (15. perc, 28. perc), Bertha Benjámin 2 (33. perc, 42. perc), Kállai László 31. perc, Kocsis Zoltán 62. perc, Horváth Marcell 65. perc

Gyirmót SE Győr U 15:

Váczi Máté – Halász Csaba (Horváth Marcell 58. perc), Görcs Márió, Madarász Máté, Horváth Andorás (Takács Dominik 58. perc) – Nemes Adrián, Kocsis Zoltán – Szokolics Richárd(Kecskés Barnabás 52. perc), Sujtner Kristóf (Kálóczi István 52. perc), Milos Milán (Kállai László 23. perc) – Bertha Benjámin (Prácser Ádám 52. perc)

Vezetőedző: Ördög József

16 csapatos bajnokság: jelenleg 1. helyezés

Ördög József edző értékelése:

Hoztuk a kötelező győzelmet, egy nem túl erős Andráshidai csapat ellen. Nem kell tehát és nem is szabad ezt a győzelmet vagy a gólarányt túlértékelni. A legfontosabb az volt, hogy a csapatunk nagyon jó szellemben és mentálisan is erősen futballozott ezen a találkozón.

U 14. NB II. osztály, Észak nyugat – 7. forduló

Gyirmót SE Győr U 14 – Andráshida SC U 14    22 – 0  (13 – 0)

2017 október 07. szombat 12.00 óra – Csorna

Gólszerzők: Rimai Ákos 8 (4. perc, 12. perc, 14. perc, 19. perc,  27. perc, 35. perc, 73. perc, 79. perc), Bessenyei Dominik 8 (7. perc, 15. perc, 28. perc, 50. perc, 55. perc, 62. perc, 64. perc, 74. perc), Peisser Soma 2 (9. perc, 23. perc), Kalmár Péter 2 (22. perc, 58. perc), Füzi Ákos 30. perc, Simon Attila 72. perc

Gyirmót SE Győr U 14:

Kocsis Hunor (Dusza András 41. perc) – Kümmel Milán, Kalmár Péter (Nemeskéri Attila 59. perc), Tarsoly Kristóf (Bonnyai Milán 53. perc), Horváth Zétény (Simon Attila 41. perc) – Sipőcz Merse, Füzi Ákos (Csollány Milán 41. perc) – Rimai Ákos, Peisser Soma (Lapincs Boldizsár 53. perc), Horváth Gergő (Fekete Márton 41. perc) – Bessenyei Dominik

Vezetőedző: Török Szabolcs

Török Szabolcs edző értékelése:

Egy szerény képességű, de nagyon sportszerű ellenfél ellen játszottunk, akiknek gratulálni is szeretnék a hozzáállásukért. Inkább edző mérkőzés jellegű volt tehát ez a találkozó, amelyen sokat tudtuk gyakorolni a támadások befejezését. Különösen a széleken vezetett akciókat és az érkezéseket, amelyek után most elég jó arányban használtuk ki a helyzeteinket.

U 19. leány NB II. osztály, Nyugati csoport – 5. forduló

Gyirmót SE Győr leány U 19 – Csákvár Torna Klub leány U 19    6 – 0  (4 – 0)

2017 október 07. szombat 10.00 óra – Gyirmót

Gólszerzők: Vangel Celina Hanna 3 (32. perc, 72. perc, 78. perc), Markotics Virág 2 (24. perc, 29. perc), Mohácsi Dóra 8. perc

Gyirmót SE Győr leány U 19:

Bakó Rebeka – Havas Patricia, Szekeres Alexandra (Jóna Orsolya 64. perc), Markotics Virág, Válint Rita – Istenes Eliza (Szabó Zsuzsa 72. perc), Nagy Kitti – Vangel Celina Hanna, Schwarcz Dorina (Fodor Dzsenifer 72. perc), Bódis Zsanett – Mohácsi Dóra

Vezetőedző: Csapó Sándor

11 csapatos bajnokság: jelenleg 1. helyezés

Csapó Sándor edző értékelése:

A védekezésre nagyon nagy hangsúlyt fektető és lelkesen küzdő vendégek ellen, sajnos sok gólszerzési lehetőséget hagytunk ki. A megszokottnál több hiba volt a játékunkban és különösen a kapu előtt hoztunk hibás döntéseket. A lányok teljesítményével azonban így is elégedett vagyok, mert ez előző napon, hatan is játszottak egy nehéz bajnoki találkozón, az U 16 – os csapatunkban.

U 16. leány NB II. osztály, Nyugati csoport – 5. forduló

Siófoki Bányász SE leány U 16 – Gyirmót SE Győr leány U 16    2 – 0  (0 – 0)

2017 október 06. péntek 16.00 óra – Siófok

Gólszerzők: Palkovics Petra 57. perc, Salamon Eszter 63. perc

Gyirmót SE Győr leány U 16:

Bakó Rebeka (Vangel Celina Hanna 41. perc) – Havas Patricia (Tóth Mária Éva 41. perc), Máthé Eszter, Keresztes Réka, Dömötör Dóra – Vörös Torma Petra (Nagy Kitti 41. perc), Torda Liza – Nick Veronika (Markotics Virág 41. perc), Takács Fanni, Nyári Szilvia (Boros Klára 41. perc) – Mohácsi Dóra

Vezetőedző: Kálmán Tibor

7 csapatos bajnokság: jelenleg 3. helyezés

Kálmán Tibor edző értékelése:

Az volt az elképzelésünk, hogy az első félidőben masszívan védekezünk és a szünet után, a cserékkel alakítunk ki majd egy támadóbb felfogású csapatot. Ez tulajdonképpen működött is, de egyrészt a kihagyott helyzeteink és a kényszerű kapuscsere miatt, végül elveszítettük ezt a mérkőzést. Hiba volt, hogy a középpályán kevés párharcot nyertünk meg és a lendületes támadósorunk a végjátékban pontatlan volt.