2017. december 04. 15:40:29  nyomtatási kép

U 19. NB II. osztály - 15. forduló

Paksi FC U 19 - Gyirmót SE Győr U 19    1 - 3  (0 - 1)

2017 december 02. szombat 12.00 óra - Paks

Gólszerzők: Pinczés Ákos 85. perc/ Fekete Tamás 2 (8. perc, 50. perc), Gelencsér György 77. perc

Gyirmót SE Győr U 19:

Vass Gábor - Orbán István, Szabó Szebasztián, Felde Bence, Varga Tamás - Gelencsér György, Nagy Bence - Gere Zoltán (Póczik Richárd 86. perc), Éri Dominik (Csányi Máté 4. perc), Bányai Róbert - Fekete Tamás (Benecz Dániel 90. perc)

Vezetőedző: Gyurmánczi Attila

16 csapatos bajnokság: őszi végeredmény 14. helyezés

15 mérkőzés        2       3        10        19 - 38            9 pont

Gyurmánczi Attila utánpótlás edző értékelése:

A szezon utolsó mérkőzésén, remek egyéni teljesítmények voltak a csapatunkban, és mindezek mellett, nagyon fegyelmezetten is futballoztunk. Ezeknek köszönhetjük, hogy egy idegenbeli győzelemmel zártuk a bajnokság őszi szakaszát. Ezzel a sikerrel, jobb szájízzel mehetünk most a téli szünetre, és tavasszal ilyen mérkőzésekkel akarjuk folytatni a bajnokságot.

U 17. NB II. osztály - 15. forduló

Gyirmót SE Győr U 17 - Paksi FC U 17    0 - 2  (0 - 0)

2017 december 02. szombat 12.00 óra - Gyirmót

Gólszerzők: Szabó András 2 (82. perc, 85. perc)

Gyirmót SE Győr U 17:

Lovász Ákos - Kovács Péter, Turi Levente, Fördős Gergő, Lampert Krisztián - Korsós Dominik (Hajnal Krisztián 86. perc), Gelencsér Márton (Posta Bence 86. perc) - Babayigit Kevin (Kovács Bálint 66. perc), Tokaji Dávid (Nagy Lionel 82. perc), Buruzs Barnabás (Hajnal Péter 86. perc) - Mayer Ádám

Vezetőedző: Polyák Gábor

16 csapatos bajnokság: őszi végeredmény 9. helyezés

15 mérkőzés        6      2          7          27 - 23            20 pont

Polyák Gábor utánpótlás edző értékelése:

A mérkőzés elején a vendég csapat birtokolta többet a labdát, de húsz perc után átvettük a játék irányítást és nekünk volt két komoly gólhelyzetünk. A folytatásban is hasonló volt a helyzet, mert mi futballoztunk jobban és helyzeteink is voltak. Ezeket azonban nem tudtuk értékesíteni és így a Paksi FC, a hajrában szerzett két góljával megnyerte a találkozót. A minimálisan kitűzött pontszámot elérte a csapatunk, de bennünk maradt néhány bravúr és ezért egy kicsit szomorú lesz most a bajnoki szünet.

U 16. NB II. osztály - 15. forduló

Gyirmót SE Győr U 16 - Paksi FC U 16    0 - 10  (0 - 5)

2017 december 02. szombat 14.00 óra - Gyirmót

Gólszerzők: Görög Gergő 3 (2. perc, 20. perc, 54. perc), Szendrei Ákos 2 (60. perc, 75. perc), Lénárt Márk 12. perc, Túri Milán 14. perc, Debreceni Ákos 40. perc, Solt Dániel 77. perc, Bognár Botond 80. perc

Gyirmót SE Győr U 16:

Csizmazia Márk - Szemenyei Péter, Vékássy Dániel, Gergely Norbert, Samu Soma - Csemez Bence, Szabó Zalán (Dán Krisztián 31. perc) - Babayigit Milán (Siska Flávió Zsolt 46. perc), Ominger Bence, Horváth Ambrus - Nagy Kristóf (Ferenczi Kevin 65. perc)

Vezetőedző: Nagy Attila

16 csapatos bajnokság: őszi végeredmény 13. helyezés

15 mérkőzés        4      2          10        21 - 39            13 pont

Nagy Attila utánpótlás edző értékelése:

Egyszerűen érthetetlen a számomra az, ami a mai mérkőzésen történt. Az őszi szezonunkat ugyanis, egyáltalán nem ez a hozzáállás és ilyen teljesítmény jellemezte. Jól futballozott az ellenfelünk, és nekik tulajdonképpen sikerült is minden, de így sem értem, hogy mi történt ezen a találkozón a csapatunkkal.

U 15. NB II. osztály, Észak nyugat - 15. forduló

Szombathelyi Haladás VSE U 15 - Gyirmót SE Győr U 15    1 - 4  (0 - 3)

2017 december 03. vasárnap 11.00 óra - Szombathely

Gólszerzők: Bódi Bence 80. perc / Hécz Armand 2 (5. perc, 25. perc), Kocsis Gergő 15. perc, Kocsis Zoltán 56. perc

Gyirmót SE Győr U 15:

Kecskés Barnabás (Hegedűs Richárd 57. perc) - Halász Csaba (Radics Marcell 57. perc), Görcs Márió, Sujtner Kristóf, Kovács Martin (Takács Martin 65. perc) - Nemes Adrián, Kocsis Zoltán (Kállai László 57. perc) - Kálóczi István, Kocsis Gergő, Horváth Andorás (Bertha Benjamin 57. perc) - Hécz Armand (Horváth Marcell 65. perc)

Vezetőedző: Ördög József

16 csapatos bajnokság: őszi végeredmény 1. helyezés

14 mérkőzés        13    1          0          61 - 9  40 pont

U 14. NB II. osztály, Észak nyugat - 15. forduló

Szombathelyi Haladás VSE U 14 - Gyirmót SE Győr U 14    1 - 14  (0 - 9)

2017 december 03. vasárnap 13.00 óra - Szombathely

Gólszerzők: Bessenyei Dominik 6 (19. perc, 21. perc, 23. perc, 32. perc, 58. perc, 72. perc),   Rimai Ákos 2 (28. perc, 40. perc), Milos Milán 2 (33. perc, 48. perc), Füzi Ákos 13. perc, Tarsoly Kristóf 17. perc, Tankovics Máté 57. perc, Fekete Márton 59. perc / Rapport Rodrigó 65. perc

Gyirmót SE Győr U 14:

Kocsis Hunor (Sebők Martin 61. perc) - Kümmel Milán, Kalmár Péter (Lapincs Boldizsár 61. perc), Tarsoly Kristóf (Sipőcz Merse 61. perc), Horváth Zétény (Fekete Márton 56. perc) - Füzi Ákos, Milos Milán - Lányi Dominik (Tankovics Máté 41. perc), Peisser Soma (Simon Attila 56. perc), Rimai Ákos (Lengyel Máté 56. perc) - Bessenyei Dominik

Vezetőedző: Török Szabolcs

14 mérkőzés        14    0          0          146 - 7            42 pont

Török Szabolcs utánpótlás edző értékelése:

Kicsit álmosan kezdtük ezt a mérkőzést, de utána rendeztük a sorainkat. Így pedig ismét magabiztos játékkal és szép gólokat szerezve, gyűjtöttünk be újabb három pontot. Gratulálok a csapatnak, az ebben a fél szezonban nyújtott teljesítményhez és külön öröm a számomra, hogy 27 fiatal labdarúgónak tudtam adni játék lehetőséget.