Tabella

NB II. 2017/2018
1. MTK Budapest52     
2. Várda SE47     
3. Békéscsaba37     
4. Nyíregyháza Sp…34     
5. Vác33     
6. Ceglédi33     
7. Győri ETO32     
8. GYIRMÓT FC GYŐR31     
9. Budaörsi SC30     
10. Szolnoki MÁV28     
11. Kazincbarcika28     
12. Dorogi28     
13. Soroksár SC27     
14. Zalaegerszegi TE23     
15. MTE 190423     
16. Siófok20     
17. Szeged 201119     
18. Budafoki MTE19     
19. Csákvári TK18     
20. Soproni VSE12     
részletes tabella     

Keresés

Gyirmót TV

FAIR PLAY








A GYIRMÓT FC GYŐR 
PROGRAMJA
2018.02.19-2018.02.27.

HÉTFŐ
10.00 Edzés

KEDD
09.00 Edzés
15.00 Edzés 

SZERDA
10.00 Edzés


CSÜTÖRTÖK
10.00 Edzés

PÉNTEK
10.00 Edzés

SZOMBAT
10.00 Edzés

 VASÁRNAP
17.00 Mérkőzés Nyíregyháza Spartacus FC - Gyirmót FC Győr

MERKANTIL BANK LIGA
2017-2018

22. FORDULÓ

DOROGI FC-BUDAÖRS
2018. 02. 25. Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion

SOROKSÁR SC-BUDAFOKI MTE
2018. 02. 25. Szamosi Mihály Sporttelep

KAZINCBARCIKA-SZOLNOKI MÁV FC
2018. 02. 25.Tiszaújváros Sportcentrum

SZEGED 2011-GROSICS AKAD.-VÁC FC
2018. 02. 25. Gyulai Grosics Gyula Akadémia

MTK BUDAPEST-BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2018. 02. 25. Hidegkuti Nándor Stadion

SOPRONI VSE-CEGLÉDI VSE
2018. 02. 25. Soproni Városi Stadion

CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR-AQVITAL FC CSÁKVÁR
2018. 02. 25. MTE-1904 Sporttelep

WKW ETO FC GYŐR-BFC SIÓFOK
2018. 02. 25. Győri ETO Stadion

ZTE FC-KISVÁRDA MASTER GOOD
2018. 02. 25. Zalaegerszegi Városi Stadion

NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC-GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 02. 25. 17.00 
Nyíregyháza Városi Stadion






TISZTELD AZ ELLENFELED!





BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE





BUDAFOKI MTE





BUDAÖRS





CEGLÉDI VSE




AQVITAL FC CSÁKVÁR





DOROGI FC





WKW ETO FC GYŐR




KBSC





KISVÁRDA MASTER GOOD





CREDOB. MOSONMAGYARÓVÁR





MTK BUDAPEST





NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC





BFC SIÓFOK





SOPRONI VSE





SOROKSÁR SC





SZEGED 2011-GROSICS AKADÉMIA





SZOLNOKI MÁV FC






VÁC FC





ZTE FC






XVI. ALCUFER KUPA | XIII. HORVÁTH FERENC EMLÉKTORNA EREDMÉNYKÖVETÉS

2018. január 27. 08:41:21  nyomtatási kép


DÍJÁTADÓ  KÉPEKBEN

XVI. Alcufer Kupa / XIII. Horváth Ferenc emléktorna végeredménye: 

1. Lipót Pékség SE

Lipót Pékség SE: Takács Norbert, Bella Ervin, Molnár Martin, Bieder Gábor, Csete Zoltán, Zimonyi Dávid, Schillinger Richárd, Varga Tamás, Füleki Norbert, Farkas Tamás, Virág Ádám, Bedőcs György, Preiner Róbert, Nyári Martin, Schillinger Dávid, Szűcs László

  2. Gyirmót FC Győr

  3. Koroncó KSZSE





  4. Pénzügyőr SE

  5. Csornai SE

  6. ETO FC Győr

  7. ESK Ménfőcsanak

  8. Pápai Perutz FC

  9. Öttevényi TC

10. Gyirmót FC Győr II.

11. Loland Nyúl SC

12. Gönyű SE

13. Credobus Mosonmagyaróvár

13. Bágyogszovát KSE

15. DAC Utánpótlás   

16. Kapuvári SE


Fairplay díj: Csornai SE - átadó: Dr. Horváth Gizella Alcufer KFT Felügyelő Bizottság Elnöke

A torna felfedezettje: Gelencsér György (Gyirmót FC Győr) - átadó: Horváth László Bágyogszovát Polgármestere  

A legjobb mezőnyjátékos: Bieder Gábor (Lipót Pékség SE) - átadó: Családi János a Csornai SE Elnöke

A a torna gólkirálya: Zimonyi Dávid (Lipót Pékség SE) - átadó: Tóth Péter a Lipót Pékség SE Elnöke

A legjobb Gyirmót FC Győr játékos: Farkas Zoltán - átadó: Szabó Jenő Gyirmót Részönkormányzat Vezető 

A legjobb kapus: Barta Dániel - átadó: Zalán Barnabás MÉH ZRT. Felügyelő Bizottság Elnöke

A Pénzügyőr SE különdíja: ETO FC Győr - átadó: Dr. Demeter Tamás a Pénzügyőr SE Elnöke

A Horváth család különdíja: Bágyogszovát KSE - átadó: özvegy Horváth Ferencné

4. helyezett: Pénzügyőr SE - átadó: Mogyorósi Attila NAV Megyei Igazgató Helyettes

3. helyezett: Koroncó KSZSE - átadó: Szabó József ÉPFU ZRT Igazgató

2. helyezett: Gyirmót FC Győr - átadó: Horváth László a GYMS Megyei Labdarúgó Szövetség Elnöke

1. helyezett: Lipót Pékség SE - átadó: Simon Róbert Balázs Országgyűlési Képviselő, Államtitkár 

A vándor serleget a győztes csapatnak - Bolla Péter MLSZ Megyei Társadalmi Elnök 


FELSŐHÁZI RÁJÁTSZÁS: 2018. január 28. (vasárnap délután)

13.30 óra        Koroncó KSZSE - Pápai Perutz FC  3 - 2

(Sütöri Péter, Herold Szabolcs, Babics Zsolt / Horváth Tamás, Baldauf Konrád)

13.50 óra        Csornai SE - ESK Ménfőcsanak  3 - 1

(Horváth Márió, Kelemen Márk, Füredi Ádám / Nagy Benjámin)

14.15 óra        Lipót Pékség SE - Pápai Perutz FC  3 - 1

(Zimonyi Dávid, Bieder Gábor, Molnár Milán / Németh László)

14.35 óra         Gyirmót FC Győr - ESK Ménfőcsanak  7 - 0

(Széles Imre, Gelencsér György, Sandal Dominik, Nagy Patrik, Horváth Roland 2, Présinger Ádám)

Gyirmót FC Győr első sor: Rengel - Széles I., Németh Zs., Gelencsér Gy., Szalánszki , Kőris 

második sor: Kiss M., Nagy P., Czár, Paku, Sandal

harmadik sor: Achim Lázár, Présinger, Stieber A. (Horváth R.), Farkas Z.  

15.00 óra         Koroncó KSZSE - ETO FC Győr  0 - 0

15.20 óra         Csornai SE - Pénzügyőr SE  0 - 2

(Despotovic Vanja, Fekete Marcell)

15.45 óra         Lipót Pékség SE  - ETO FC Győr  5 - 0

(Csete Zoltán, Bella Ervin, Varga Tamás, Zimonyi Dávid, Farkas Tamás)

16.05 óra         Gyirmót FC Győr - Pénzügyőr SE  0 - 0

Gyirmót FC Győr első sor: Rusák - Achim, Lázár, Présinger, Stieber A., Horváth R.

második sor: Kiss M., Nagy P., Czár, Paku, Sandal (Gelencsér Gy.)

harmadik sor: Széles I., Németh Zs., Szalánszki, Kőris, Farkas Z. 

 

16.30 óra         mérkőzés a  7. - 8. helyért. ESK Ménfőcsanak - Pápai Perutz FC  2 - 1

(Nagy Benjámin, Nagy Ádám / Koncsag Martin)

16.50 óra         mérkőzés az  5. - 6. helyért: ETO FC Győr - Csornai SE  1 - 6

(Csikós Sándor 2, Horváth Márió, Kerékgyártó Dávid, Kelemen Márk, Füredi Ádám / Csonka Bálint)

17.15 óra         mérkőzés a  3. - 4. helyért: Koroncó KSZSE - Pénzügyőr SE  1 - 0

(Babics Zsolt)

17.35 óra         mérkőzés a  1. - 2. helyért: Lipót Pékség SE - Gyirmót FC Győr  2 - 1

(Nyári Martin, Zimonyi Dávid /Farkas Zoltán)

Gyirmót FC Győr első sor: Rusák - Kiss M., Nagy P., Czár, Paku, Sandal

második sor: Achim, Lázár, Présinger, Stieber A., Horváth R. 

harmadik sor: Széles I., Németh zs., Kőris, Szalánszki, Farkas Z. 


12.00 óra         15. - 16. helyért: Kapuvári SE - DAC Utánpótlás  2 - 6 

KÉPEK

12.20 óra         13. - 14. helyért: Bágyogszovát KSE - C. Mosonmagyaróvár  1 - 6
KÉPEK

12.45 óra         11. - 12. helyért: Loland Nyúl SC - Gönyű SE  9 - 2
KÉPEK

13.05 óra            9. - 10. helyért: Gyirmót FC Győr II. - Öttevényi TC  0 - 3

Gyirmót FC Győr II: Vass Gábor, Lovász Ákos - Tiba Levente, Horváth Roland, Horváth Dávid, Nyakas Martin, Tóvizi Patrik, Kovács-Galavics Donát, Szabó Ábel, Vörösbaranyi Armand, Papp Richárd, Éri Dominik, Gál István

ALSÓHÁZI RÁJÁTSZÁS : 2018. január 28. (vasárnap délelőtt)

09.00 óra         Loland Nyúl SC - Kapuvári SE  2 - 2
(Visy Bálint, Kapa Martin / Kecskés Márton 2)
KÉPEK 

09.20 óra         DAC Utánpótlás - Credobus Mosonmagyaróvár  1 - 4 
(Tömböly Tamás / Darázs Péter, Pergel Bence, Benkovich Zsolt)
KÉPEK

09.45 óra         Gyirmót FC Győr II. - Kapuvári SE  5 - 2
(Papp, Richárd, Kovács-Galavics Donát, Szabó Ábel 2, Éri Dominik/ Tar Péter, Lukácsi Milán)
KÉPEK 

10.05 óra         Öttevényi TC - Credobus Mosonmagyaróvár  5 - 3
Peczár Csaba 2, Nagy Roland, Németh Márton, Nagy László/Vágó Levente, Eszláty István, Perger Bence) 
KÉPEK

10.30 óra         Loland Nyúl SC - Bágyogszovát KSE  9 - 3
(Kapa Martin 2, Rigó Dávid 3, Kapa Márkó 2, Varga Zsolt, Visi Bálint / Talabér Attila 2, Szabó Tamás)
KÉPEK

10.50 óra         DAC Up. - Gönyű SE  3 - 1
(Tömböly Tamás 2, Csuti Tamás / Czeitler Dávid)
KÉPEK

11.15 óra         Gyirmót FC Győr II - Bágyogszovát KSE  5 - 0
(Tóvizi Patrik 2, Horváth Dávid, Papp Richárd, Tiba Levente)

11.35 óra         Öttevényi TC - Gönyű SE  3 - 3
(Peczár Csaba, Nagy László 2 / Czeitler Dávid, Sárközi Attila, Kiss Zoltán)
KÉPEK


A csoport:

Lipót Pékség SE, Gyirmót FC Győr II., Loland Nyúl SC, Koroncó KSSZE

B csoport:

WKW ETO FC Győr, Pápai Perutz FC, Kapuvári SE, Bágyogszovát KSE

C csoport:

Gyirmót FC Győr, Csornai SE, Öttevény TC, DAC Utánpótlás

D csoport:

Credobus Mosonmagyaróvár, Pénzügyőr SE, ESK Ménfőcsanak, Gönyű SE


2018. január 27. (szombat délelőtt)

09.00 óra         Loland Nyúl SC - Koroncó KSSZE 0-3
(Weiszdorn Ákos, Nyári Ádám, Sütöri Péter)
KÉPEK

09.20 óra         Kapuvár SE - Bágyogszovát KSE 0-1
(Nagy Patrik)
KÉPEK

09.45 óra         Gyirmót FC Győr II. - Koroncó KSSZE 1-2
(Papp Richárd / Nyári Ádám, Herold Szabolcs)
KÉPEK

10.05 óra         Pápai Perutz FC - Bágyogszovát KSE 3-0
(Koncsag Martin, Pintér Martin, Pintér Erik)
KÉPEK

10.30 óra         Lipót Pékség SE - Loland Nyúl SC 3-1
(Füleki Norbert, Zimonyi Dávid, Csete Zoltán/ Rigó Dávid)
KÉPEK

10.50 óra         ETO FC Győr - Kapuvári SE 3-2
(Szabó Tamás, Szakács Marcell, Szamosi  Tamás / Győrvári Bence, Lukácsi Milán)
KÉPEK

11.15 óra         Gyirmót FC Győr II. - Loland Nyúl SC 4-1
(Papp Richárd, Gál István, Kovács-Galavics Donát, Szabó Ábel / Vörös Torma Martin)
KÉPEK

11.35 óra         Pápai Perutz FC - Kapuvári SE 6-3
(Koncsag Martin 4, Mogyorosí Bálint, Molnár Dániel/ Böcskör György, Tar Péter, Debreceni Csaba)
KÉPEK

12.00 óra         Lipót Pékség SE - Koroncó KSSZE 5-1
(Füleki Norbert 2, Csete Zoltán, Bella Ervin, Varga Tamás / Lalcsó Gábor)
KÉPEK

12.20 óra         ETO FC Győr - Bágyogszovát KSE 4-2
(Szakács Marcell, Miló Balázs, Csonka Bálint, Szabó Tamás / Talabér Attila 2)
KÉPEK

12.45 óra         Lipót Pékség SE - Gyirmót FC Győr II. 3-1
(Bieder Gábor, Zimonyi Dávid, Füleki Norbert / Szabó Ábel)
KÉPEK

13.05 óra         ETO FC Győr - Pápai Perutz FC 2-1

(Bagó Bonifác, Szabó Tamás / Pintér Erik)

KÉPEK

A CSOPORT

Hely.   Név        Pont   Rúgott/Kapott gól
1        Lipót       9       6/6
2        Koroncó  6       6/6
3        Gyirmót  3       6/6
4        Nyúl       0       2/10 

B CSOPORT
Hely.   Név        Pont   Rúgott/Kapott gól
1        ETO        9       9/4
2        Pápa       6       10/5
3        B.Szovát 3       2/7
4        Kapuvár  0       5/10  

2018. január 27. (szombat délután)

13.30 óra Öttevényi TC - DAC Utánpótlás 2 - 0
(Németh Márton, Horváth Barnabás) KÉPEK

13.50 óra ESK Ménfőcsanak - Gönyű SE 2 - 1
(Csonka Patrik, Veres Milán / Böcz Antal) KÉPEK

14.15 óra Csornai SE - DAC Utánpótlás 5 - 0
(Csikós Sándor 2, Kerékgyártó Dávid, Litresics Levente, Czanik Károly) KÉPEK

14.35 óra Pénzügyőr SE - Gönyű SE 3 - 1
(Csicsvári Milán, Karvalics Bence, Kovács János / Böcz Antal) KÉPEK

15.00 óra Gyirmót FC Győr - Öttevényi TC 2 - 1
(Nagy Patrik, Farkas Zoltán / Nagy László)

Gyirmót FC Győr első sor: Rusák - Achim, Lázár, Présinger, Stieber A., Horváth R.
második sor: Nagy P., Kiss M., Sandal, Czár, Paku
harmadik sor: Németh Zs., Széles I., Kőris, Szalánszki, Farkas Z.)
KÉPEK

15.20 óra Credobus Mosonmagyaróvár - ESK Ménfőcsanak 0 - 1
(Nagy Benjámin) KÉPEK

15.45 óra Csornai SE - Öttevényi TC 3 - 2
(Czanik Károly 2, Kerékgyártó Dávid / Nagy Roland, Wágenhoffer Gergely) KÉPEK

16.05 óra Pénzügyőr SE - ESK Ménfőcsanak 2 - 1
(Feil Máté, Ablonczi Gerzén / Nagy Benjámin) KÉPEK

16.30 óra Gyirmót FC Győr - DAC Utánpótlás 7 - 0
(Czár Richárd 2, Achim Sebastian Zoltán 2, Présinger Ádám 2, Gelencsér György)
Gyirmót FC Győr: Rengel - Németh Zs, Széles I., Szalánszki, Kőris, Farkas Z.
második sor: Nagy P, Kiss M., Gelencsér Gy., Sandal, Czár
harmadik sor: Achim, Lázár, Présinger, Stieber A., Horváth R.
KÉPEK

16.50 óra Credobus Mosonmagyaróvár - Gönyű SE 1 - 2
(Zsigmond Ervin / Cseszregi Gergő, Papp Tibor)
KÉPEK

17.15 óra Gyirmót FC Győr - Csornai SE 2 - 0
(Farkas Zoltán 2)
Gyirmót FC Győr első sor: Rusák - Nagy P., Kiss M., Czár, Paku, Sandal
második sor: Németh Zs., Széles I., Gelencsér Gy., Kőris, Farkas Z.
harmadik sor: Achim, Lázár, Présinger, Stieber A., Horváth R. 
KÉPEK

17.35 óra Credobus Mosonmagyaróvár - Pénzügyőr SE 3 - 2
(Lőrincz Attila 2, Zsigmond Ervin / Karvalics Bence, Szigeti Attila)
KÉPEK

 

sortav
sortav

Naptár

2018.február 20. kedd
sortav
HKSzCsPSzV
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28

sortav




VÁLTSA KI ÖN IS
GYIRMÓT FC GYŐR KLUBKÁRTYÁJÁT!
























22. FORDULÓ
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC-GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 02. 25. 17.00
Nyíregyháza Városi Stadion


23. FORDULÓ
GYIRMÓT FC GYŐR-KISVÁRDA MASTER GOOD
2018. 03. 04. 14.00
ALCUFER Stadion


24. FORDULÓ
DOROGI FC-GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 03. 11. 14.30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion


25. FORDULÓ
GYIRMÓT FC GYŐR-BFC SIÓFOK
2018. 03. 18. 17.00
ALCUFER Stadion


26. FORDULÓ
SOROKSÁR SC-GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 03. 25. 16.00
Szamosi Mihály Sporttelep


27. FORDULÓ
GYIRMÓT FC GYŐR-AQVITAL FC CSÁKVÁR
2018. 03. 28. 19.00
ALCUFER Stadion


28. FORDULÓ
KAZINCBARCIKA-GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 04. 01. 16.30
Tiszaújváros Sportcentrum


29. FORDULÓ
GYIRMÓT FC GYŐR-CEGLÉDI VSE
2018. 04. 08. 17.00
ALCUFER Stadion


30. FORDULÓ
SZEGED 2011-GROSICS AKAD.-GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 04. 15. 17.00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia


31. FORDULÓ
GYIRMÓT FC GYŐR-BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2018. 04. 22. 17.00
ALCUFER Stadion


32. FORDULÓ
MTK BUDAPEST-GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 04. 29. 17.00
Hidegkuti Nándor Stadion


33. FORDULÓ
GYIRMÓT FC GYŐR-VÁC FC
2018. 05. 02. 19.00
ALCUFER Stadion


34. FORDULÓ
SOPRONI VSE-GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 05. 06. 17.00
Soproni Városi Stadion


35. FORDULÓ
GYIRMÓT FC GYŐR-SZOLNOKI MÁV FC
2018. 05. 13. 17.00
ALCUFER Stadion


36. FORDULÓ
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR-GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 05. 20. 17.00
MTE-1904 Sporttelep


37. FORDULÓ
GYIRMÓT FC GYŐR-BUDAFOKI MTE
2018. 05. 27. 17.00
ALCUFER Stadion


38. FORDULÓ
WKW ETO FC GYŐR-GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 06. 03. 17.00
Győri ETO Stadion



























































































































































TÁMOGATÓINK