Tabella

NB II. 2018/2019
1. GYIRMÓT FC GYŐR43     
2. Zalaegerszegi TE41     
3. Kaposvári Rákóczi41     
4. Békéscsaba36     
5. Budaörsi SC35     
6. Csákvári TK33     
7. Vasas33     
8. Soroksár SC29     
9. Kazincbarcika28     
10. Győri ETO27     
11. Tiszakécske27     
12. Dorogi26     
13. Vác26     
14. Nyíregyháza Sp…25     
15. Ceglédi23     
16. Budafoki MTE21     
17. Siófok21     
18. Balmazújváros …20     
19. MTE 190419     
20. Monori SE12     
részletes tabella     

Keresés

Gyirmót TV

FAIR PLAY









A GYIRMÓT FC GYŐR 
PROGRAMJA


HÉTFŐ
09:00 Edzés
15:00 Edzés

KEDD
10:00 Edzés

SZERDA
13:00
Gyirmót FC Győr-
SKF Sered

CSÜTÖRTÖK
Szabadnap


PÉNTEK
14:00 Edzés

SZOMBAT
10:00 Gyirmót FC Győr -  Ménfőcsanak
Alcufer Stadion

08:00-
ALCUFER TORNA
Magvassy Sportcsarnok 

VASÁRNAP
09:00-
ALCUFER TORNA 
Magvassy Sportcsarnok

HÉTFŐ




2019-ES TAVASZI
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK

2019.01.23. 13:00 Gyirmót FC Győr - SKF Sered (szlovák I. osztály)

2019.01.26. 11:00 Gyirmót FC Győr - ESK Ménfőcsanak (NB III.)

2019.01.26-27.
Alcufer kupa (Magvassy Mihály Sportcsarnok)





MERKANTIL BANK LIGA
2018-19

22. Forduló
2019.02.03. Vasárnap 17:00
Gyirmót FC Győr - Balmaz Kamilla Gyógyfürdő


23. Forduló 2018.02.10.vasárnap14:00
Vác FC - Gyirmót FC Győr

24. Forduló 2018.02.17.vasárnap17:00 
Gyirmót FC Győr - Dorogi FC

23. Forduló  2018.02.24.vasárnap 14:00 
Soroksár SC - Gyirmót FC Győr

26. Forduló 2018.03.03.vasárnap17:00 
Gyirmót FC Győr - Budafoki MTE

27. Forduló 2018.03.06.szerda19:00 
Gyirmót FC Győr - Kazincbarcika

28. Forduló 2018.03.10.vasárnap 14:30 
Credobus Mosonmagyaróvár - Gyirmót FC Győr

29. Forduló 2018.03.17.vasárnap17:00 
Gyirmót FC Győr - Budaörs

30. Forduló 2018.03.31.vasárnap 16:00 
Cegléd VSE - Gyirmót FC Győr

31. Forduló  2018.04.07.vasárnap 17:00 
Gyirmót FC Győr - ZTE FC

32. Forduló 2018.04.14.vasárnap16:30 
BSE Monor - Gyirmót FC Győr

33. Forduló 2018.04.21.vasárnap17:00 
Gyirmót FC Győr - Vasas

34. Forduló 2018.04.28.vasárnap17:00 
BFC Siófok - Gyirmót FC Győr

35. Forduló 2018.05.01.szerda19:00 
Gyirmót FC Győr -Csákvár 

36. Forduló  2018.05.05.vasárnap17:00 
WKW ETO Győr FC - Gyirmót FC Győr

37. Forduló 2018.05.12.vasárnap17:00 
Gyirmót FC Győr - Békéscsaba 

38. Forduló 2018.05.19.vasárnap17:00 
Nyíregyházi Spartacus - Gyirmót FC Győr


TISZTELT ELLENFELED!






GYIRMÓTI FUTBALL ÉJSZAKÁJA

2018. szeptember 12. 11:08:05  nyomtatási kép

Első alkalommal lett megrendezve a Futball Éjszakája rendezvény a nagy sikerű Múzeumok-, és a Színházak éjszakája mintájára. A főszervező Nemcsák Károly és szervezőbizottsága kezdeményezése rögtön tetszést nyert a Gyirmót FC-nél és örömmel csatlakozott a kezdeményezéshez.



Az érdeklődőket az Alcufer Stadion különböző helyszínein 18 órától 24 óráig több program várta.

A kilátogató érdeklődők száma országos szinten is jó eredmény, de ha csak a saját városunkban vizsgáljuk, akkor ott mindenképpen kiemelkedő. A Gyirmót FC 25. centenáriumának egy nagyszerű eseménye volt az öregfiúk gálamérkőzés, ahol a Gyirmóti legendák nyerték meg a tornát a Ferencváros és az ETO legendái előtt.

FRADI Öregfiúk:

Bodnár József (kapus), Bácskai János, Jagodics Zoltán, Bojan Lazic, Szenes Sándor, Földesi János, Topor Zsolt, Jordaki Nórbert, Fischer Pál, Józsi György, Holló Richárd, Szűcs Mihály, Balog Zoltán, Bognár Zsolt, Dzurják József, Bánki József.


ETO ALL STARS:

Sebők Zsolt, Molnár Levente, Hermann Zoltán (kapusok), Puglits Gábor, Hajszán Gyula, Böjte Attila, Csató Sándor, Csató János, Szarvas János, Lazar Stanisic, Korsós Attila, Kulcsár Zsolt, Turbék István, Virágh Attila, Ördögh József, Bognár Zsolt, Vayer Gábor, Herczeg Miklós, Birta Gábor 

RETRO GYIRMÓT

Álló sor: Horváth Ferenc (tulajdonos), Vollai Tamás, Bugár József, Germán Ferenc, Földes Keisztián, Horváth Ernő (Elnök-tulajdonos), Oross Márton, Granát Balázs, Sebők Zsolt, Diós Zsolt, Lapincs Attila (csapatvezető) Guggolnak: Nátz Nórbert, Tóth András, Kövecses Tamás, Polyák Gábor, Bodor Zsolt, Zvezdovics Ferenc, Czuppon Dezső, Horváth Szabolcs, Szánthó Elemér



A sporttörténeti kiállítás sikere másnap is megmutatkozott, mikor a utánpótlás mérkőzésekre kilátogató szülők a relikviákkal fotóztatták a gyerekeiket és hallgatták a Kovács Pistabácsi előadásában a kiállított tárgyakhoz tartozó történeteket.






Óriási siker volt a Foot Darts verseny!96 regisztrált versenyző közül a Nagyszentjánosi Szabó Zoltán viheti magával Barcelonába Vedres Norbertet :D, szóval itt is Gyirmóti siker született.

A kilátogató nézők közül 300-an játszottak nyereményjátékunkon, ahol a Rába Quelle, Vidanet és a Lipóti Orchidea Hotel felajánlósait (Wellnes Hétvége, Belépő, Xbox, Hajszárító, kávéfőző) sorsoltuk ki.


Az utánpótlás tornán négy korosztályban (u10-u13) 19! csapat vett rész,  mi két csapattal indultunk minden korosztályban.
Ménfőcsanak U10 ,Győrzámoly U10, Abda U10, Nyúl U10, Gyirmót U10, Dac Up U10, Ménfőcsanak U11, Dac Up U11,  Üstökös U11, Gyirmót U11, Nyúl U11 , Gyirmót U12, Abda U12, Ménfőcsanak U12, Dac Up U12 , Gyirmót U13, Nyúl U13, Ménfőcsanak U13, Kóny U13

Az UP torna dobogósai

U10:
1. Dac Up
2. Gyirmót SE A, edző: Bodó Mihály
3. Gyirmót SE B

 U11:
1. Gyirmót SE A, edző: Lakatos Attila
2. Dac Up
3. Gyirmót SE B

 U12:
1. Gyirmót SE A, edző: Bencze Károly
2. Dac Up
3. Gyirmót SE B

U13:
1. Gyirmót SE A edző: Orosz Márk
2. Gyirmót SE B
3. Kóny SE


sortav
sortav

Naptár

2019.január 24. csütörtök
sortav
HKSzCsPSzV
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

sortav









VÁLTSA KI ÖN IS
GYIRMÓT FC GYŐR KLUBKÁRTYÁJÁT!









MERKANTIL BANK LIGA
2018-2019
TAVASZI SZEZON


22. FORDULÓ, 2018.02.03.
VASÁRNAP 
GYIRMÓT FC GYŐR -
BALMAZ KAMILLA GYF.


23. FORDULÓ, 2019. 02. 10. 14:00
VASÁRNAP
VÁC FC-
GYIRMÓT FC GYŐR

24. FORDULÓ, 2019. 02. 17. 18:00
GYIRMÓT FC GYŐR -
DOROGI FC
25. FORDULÓ, 2019. 02. 24. 14:00
SOROKSÁR SC -
GYIRMÓT FC GYŐR

26. FORDULÓ, 2019. 03. 03. 17:00
GYIRMÓT FC GYŐR-
BUDAFOKI MTE


27. FORDULÓ, 2019. 03. 06. 19:00
SZERDA
GYIRMÓT FC GYŐR-
KAZINCBARCIKA


28. FORDULÓ, 2019. 03. 10. 14:30
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR -
GYIRMÓT FC GYŐR


29. FORDULÓ, 2019. 03. 17. 17:00
GYIRMÓT FC GYŐR -
BUDAÖRS


30. FORDULÓ, 2019. 03. 31. 16:00 
CEGLÉDI VSE -
GYIRMÓT FC GYŐR


31. FORDULÓ, 2019. 04. 07. 17:00
GYIRMÓT FC GYŐR -
ZTE FC


32. FORDULÓ, 2019. 04. 14. 16:30
BSS MONOR -
GYIRMÓT FC GYŐR


33. FORDULÓ, 2019. 04. 21. 17:00
GYIRMÓT FC GYŐR -
VASAS FC


34. FORDULÓ, 2019. 04. 28. 17:00
BFC SIÓFOK -
GYIRMÓT FC GYŐR


35. FORDULÓ, 2019. 05. 01. 19:00
SZERDA
GYIRMÓT FC GYŐR -
AQVITAL FC CSÁKVÁR


36. FORDULÓ, 2019. 05. 05. 17:00
WKW ETO FC GYŐR -
GYIRMÓT FC GYŐR

37. FORDULÓ, 2019. 05. 12. 17:00
GYIRMÓT FC GYŐR -
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE


38. FORDULÓ, 2019. 05. 19. 17:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC -
GYIRMÓT FC GYŐR

TÁMOGATÓINK: