Tabella

NB II. 2018/2019
1. Békéscsaba17     
2. Soroksár SC16     
3. GYIRMÓT FC GYŐR15     
4. Zalaegerszegi TE15     
5. Kaposvári Rákóczi15     
6. Vasas14     
7. Vác12     
8. Győri ETO11     
9. Budaörsi SC11     
10. Csákvári TK11     
11. Dorogi10     
12. Balmazújváros …10     
13. MTE 190410     
14. Siófok8     
15. Budafoki MTE8     
16. Nyíregyháza Sp…7     
17. Tiszakécske7     
18. Kazincbarcika6     
19. Monori SE5     
20. Ceglédi4     
részletes tabella     

Keresés

Gyirmót TV

FAIR PLAY









A GYIRMÓT FC GYŐR 
PROGRAMJA

2018.09.17-2018.09.24-IG

HÉTFŐ
SZABADNAP

KEDD
9.00 EDZÉS

SZERDA
9.00 EDZÉS
16.00 EDZÉS


CSÜTÖRTÖK
9.00 EDZÉS

PÉNTEK
9.00 EDZÉS

SZOMBAT
14.00 EDZÉS

VASÁRNAP
MAGYAR KUPA, 2018.09.23.
VASÁRNAP, 15.00-ÓRA GYÖNGYÖSHALÁSZ -
GYIRMÓT FC GYŐR





MERKANTIL BANK LIGA
2018-2019

9. FORDULÓ
2018.09.25.
KEDD

19.00 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE - WKW ETO FC GYŐR

9. FORDULÓ
2018.09.26.
SZERDA

19:00 GYIRMÓT FC GYŐR - CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR

16.00 VÁC FC - ZTE FC

16.00 DUNA ASZFALT TVSE - VASAS FC

16.00 SOROKSÁR SC - BUDAÖRS

16.00 DOROGI FC - CEGLÉDI VSE

19.00 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ - BSS MONOR

19.00 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC - BFC SIÓFOK

19.00 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS - AQVITAL FC CSÁKVÁR

19.00 BUDAFOKI MTE - KAZINCBARCIKA
TISZTELD AZ ELLENFELED!


AQVITAL FC CSÁKVÁR





BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ





BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE





BUDAFOKI MTE





BUDAÖRS




CEGLÉDI VSE





DOROGI FC





WKW ETO FC GYŐR





KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC




KAZINCBARCIKA





BSS MONOR





CREDOBUS
MOSONMAGYARÓVÁR





NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC





BFC SIÓFOK




SOROKSÁR SC





DUNA ASZFALT TVSE






VÁC FC





VASAS FC





ZTE FC






GYIRMÓTI FUTBALL ÉJSZAKÁJA

2018. szeptember 12. 11:08:05  nyomtatási kép

Első alkalommal lett megrendezve a Futball Éjszakája rendezvény a nagy sikerű Múzeumok-, és a Színházak éjszakája mintájára. A főszervező Nemcsák Károly és szervezőbizottsága kezdeményezése rögtön tetszést nyert a Gyirmót FC-nél és örömmel csatlakozott a kezdeményezéshez.



Az érdeklődőket az Alcufer Stadion különböző helyszínein 18 órától 24 óráig több program várta.

A kilátogató érdeklődők száma országos szinten is jó eredmény, de ha csak a saját városunkban vizsgáljuk, akkor ott mindenképpen kiemelkedő. A Gyirmót FC 25. centenáriumának egy nagyszerű eseménye volt az öregfiúk gálamérkőzés, ahol a Gyirmóti legendák nyerték meg a tornát a Ferencváros és az ETO legendái előtt.

FRADI Öregfiúk:

Bodnár József (kapus), Bácskai János, Jagodics Zoltán, Bojan Lazic, Szenes Sándor, Földesi János, Topor Zsolt, Jordaki Nórbert, Fischer Pál, Józsi György, Holló Richárd, Szűcs Mihály, Balog Zoltán, Bognár Zsolt, Dzurják József, Bánki József.


ETO ALL STARS:

Sebők Zsolt, Molnár Levente, Hermann Zoltán (kapusok), Puglits Gábor, Hajszán Gyula, Böjte Attila, Csató Sándor, Csató János, Szarvas János, Lazar Stanisic, Korsós Attila, Kulcsár Zsolt, Turbék István, Virágh Attila, Ördögh József, Bognár Zsolt, Vayer Gábor, Herczeg Miklós, Birta Gábor 

RETRO GYIRMÓT

Álló sor: Horváth Ferenc (tulajdonos), Vollai Tamás, Bugár József, Germán Ferenc, Földes Keisztián, Horváth Ernő (Elnök-tulajdonos), Oross Márton, Granát Balázs, Sebők Zsolt, Diós Zsolt, Lapincs Attila (csapatvezető) Guggolnak: Nátz Nórbert, Tóth András, Kövecses Tamás, Polyák Gábor, Bodor Zsolt, Zvezdovics Ferenc, Czuppon Dezső, Horváth Szabolcs, Szánthó Elemér



A sporttörténeti kiállítás sikere másnap is megmutatkozott, mikor a utánpótlás mérkőzésekre kilátogató szülők a relikviákkal fotóztatták a gyerekeiket és hallgatták a Kovács Pistabácsi előadásában a kiállított tárgyakhoz tartozó történeteket.






Óriási siker volt a Foot Darts verseny!96 regisztrált versenyző közül a Nagyszentjánosi Szabó Zoltán viheti magával Barcelonába Vedres Norbertet :D, szóval itt is Gyirmóti siker született.

A kilátogató nézők közül 300-an játszottak nyereményjátékunkon, ahol a Rába Quelle, Vidanet és a Lipóti Orchidea Hotel felajánlósait (Wellnes Hétvége, Belépő, Xbox, Hajszárító, kávéfőző) sorsoltuk ki.


Az utánpótlás tornán négy korosztályban (u10-u13) 19! csapat vett rész,  mi két csapattal indultunk minden korosztályban.
Ménfőcsanak U10 ,Győrzámoly U10, Abda U10, Nyúl U10, Gyirmót U10, Dac Up U10, Ménfőcsanak U11, Dac Up U11,  Üstökös U11, Gyirmót U11, Nyúl U11 , Gyirmót U12, Abda U12, Ménfőcsanak U12, Dac Up U12 , Gyirmót U13, Nyúl U13, Ménfőcsanak U13, Kóny U13

Az UP torna dobogósai

U10:
1. Dac Up
2. Gyirmót SE A, edző: Bodó Mihály
3. Gyirmót SE B

 U11:
1. Gyirmót SE A, edző: Lakatos Attila
2. Dac Up
3. Gyirmót SE B

 U12:
1. Gyirmót SE A, edző: Bencze Károly
2. Dac Up
3. Gyirmót SE B

U13:
1. Gyirmót SE A edző: Orosz Márk
2. Gyirmót SE B
3. Kóny SE


sortav
sortav

Naptár

2018.szeptember 19. szerda
sortav
HKSzCsPSzV
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

sortav












VÁLTSA KI ÖN IS
GYIRMÓT FC GYŐR KLUBKÁRTYÁJÁT!










MERKANTIL BANK LIGA
2018-2019


9. FORDULÓ, 2018.09.26.
SZERDA, 19.00-ÓRA
GYIRMÓT FC GYŐR -C. MOSONMAGYARÓVÁR


10. FORDULÓ, 2018.09.30.
VASÁRNAP, 16.00-ÓRA
BUDAÖRS -
GYIRMÓT FC GYŐR


11. FORDULÓ, 2018.10.03.
SZERDA, 19.00-ÓRA
GYIRMÓT FC GYŐR -
CEGLÉDI VSE


12. FORDULÓ, 2018.10.07.
VASÁRNAP, 17.00-ÓRA
ZTE FC -
GYIRMÓT FC GYŐR


13. FORDULÓ, 2018.10.21.
VASÁRNAP, 17.00-ÓRA
GYIRMÓT FC GYŐR -
BSS MONOR


14. FORDULÓ, 2018.10.28.
VASÁRNAP, 17.00-ÓRA  
VASAS  FC -
GYIRMÓT FC GYŐR


15. FORDULÓ, 2018.11.04.
VASÁRNAP, 17.00-ÓRA  
GYIRMÓT FC GYŐR -
BFC SIÓFOK


16. FORDULÓ, 2018.11.07.
SZERDA, 19.00-ÓRA
AQVITAL FC CSÁKVÁR -
GYIRMÓT FC GYŐR


17. FORDULÓ, 2018.11.11.
VASÁRNAP, 17.00-ÓRA
GYIRMÓT FC GYŐR -
ETO FC GYŐR


18. FORDULÓ, 2018.11.25.
VASÁRNAP, 17.00-ÓRA  
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE -
GYIRMÓT FC GYŐR


19. FORDULÓ, 2018.12.02.
VASÁRNAP, 17.00-ÓRA
GYIRMÓT FC GYŐR -
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC


20. FORDULÓ, 2018.12.09.
VASÁRNAP, 17.00-ÓRA
GYIRMÓT FC GYŐR -
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC


21. FORDULÓ, 2018.12.16.
VASÁRNAP, 13.00-ÓRA
DUNA ASZFALT TVSE -
GYIRMÓT FC GYŐR

22. FORDULÓ, 2018.02.03.
VASÁRNAP 
GYIRMÓT FC GYŐR -
BALMAZ KAMILLA GYF.








































































































































TÁMOGATÓINK