Tabella

NB II. 2018/2019
1. Zalaegerszegi TE82     
2. Kaposvári Rákóczi74     
3. GYIRMÓT FC GYŐR65     
4. Vasas65     
5. Budaörsi SC64     
6. Békéscsaba60     
7. Soroksár SC59     
8. Győri ETO58     
9. Kazincbarcika56     
10. Nyíregyháza Sp…56     
11. Csákvári TK52     
12. Siófok47     
13. Vác46     
14. Dorogi43     
15. Tiszakécske43     
16. Budafoki MTE41     
17. Balmazújváros …40     
18. Ceglédi32     
19. MTE 190431     
20. Monori SE30     
részletes tabella     

Keresés

Gyirmót TV

FAIR PLAY










A GYIRMÓT FC GYŐR 
PROGRAMJA



HÉTFŐ
9:00 Edzés

KEDD
szünnap

SZERDA
10:00 Edzés

CSÜTÖRTÖK
10.00 Edzés

PÉNTEK
10.00 edzés

SZOMBAT
13:00 edzés

VASÁRNAP
38. Forduló
 2018.05.19. vasárnap 17:00 
Nyíregyházi Spartacus - Gyirmót FC Győr





TISZTELT ELLENFELED!






SORSOLTAK A KUPÁBAN!

2018. szeptember 28. 10:59:33  nyomtatási kép
7. FORDULÓ (FŐTÁBLA, 2. FORDULÓ)
Október 31., szerda
Szarvasi FC 1905 (Békés megye I.)-Szombathelyi Haladás
Sárvár FC (NB III)-Ferencváros
Jászberényi FC (NB III)-Budapest Honvéd
Csákvár (NB II)-Paksi FC
Dunaújváros (NB III)-Puskás Akadémia
Gyöngyösi AK (NB III)-Kisvárda
Zalaegerszegi TE FC (NB II)-Diósgyőri VTK
Vác FC (NB II)-Mol Vidi FC
Vecsési FC (Pest megye I.)-MTK Budapest
Technoroll Teskánd KSE (Zala megye I.)-Debreceni VSC
ETO FC Győr (NB II)-Újpest FC
Ménfőcsanak ESK (NB III)-Mezőkövesd Zsóry
Kazincbarcika (NB II)-Vasas FC (NB II)  
Érdi VSE (NB III)-BSS Monor (NB II)
Lipót Pékség SE (Győr-Moson-Sopron megye I.)-FC Ajka (NB III)  
Tatabányai SC (Komárom-Esztergom megye I.)-Békéscsaba (NB II)
Dabas (NB III)-Duna Aszfalt TVSE (NB II)  
Budaörs (NB II)-Ceglédi VSE (NB II)
Sényő (NB III)-Makó FC (NB III)
III. kerületi TVE (NB III)-Gyirmót FC Győr (NB II)  
Dabas-Gyón FC (Pest megye I.)-Pénzügyőr (NB III)  
Balassagyarmati VSE (Nógrád megye I.)-Taksony SE (NB III)  
Szekszárd UFC (NB III)-Budafok (NB II)  
Iváncsa (NB III)-Pápai Perutz FC (NB III)  
Viadukt SE Biatorbágy (Pest megye I.)-Szentlőrinc SE (NB III)
Balatonlelle (Somogy megye I.)-Termálfürdő Tiszaújváros (NB III)
Füzesgyarmati SK (NB III)-THSE-Szabadkikötő (NB III)  
Oroszlányi SZE (Komárom-Esztergom megye I.)-Sajóbábony SE (NB III)  
TARR Andráshida SC (NB III)-Nyíregyháza Spartacus (NB II)  
Körmendi FC (Vas megye I.)-Soroksár (NB II)
Kalocsai FC (Bács-Kiskun megye I.)-BFC Siófok (NB II)  
SZEOL SC (NB III)-Kaposvári Rákóczi (NB II)
sortav
sortav

Naptár

2019.május 24. péntek
sortav
HKSzCsPSzV
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

sortav
TÁMOGATÓINK: