2018. október 03. 12:28:37  nyomtatási kép
BUDAÖRS - GYIRMÓT FC GYŐR 0-1 (0-1)

2018.09.30. 16.00 óra, Tatabánya, Grosics Gyula Stadion

Merkantil Bank liga NBII., 10. forduló

JÁTÉKVEZETŐK: Nagy Norbert - Horváth Róbert, Szabó Péter - Nazsa Tamás

BUDAÖRS: Demjén – Menyhárt, Fényes, Tányéros Á., Ódé – Fodor D., Lengyel B. (Sajbán Miklós, 79.), Kesztyűs, Medgyes S. (Sajbán Máté, 58.) – Csiki (Czvitkovics, a szünetben), Fejős. Szakmai igazgató: Bognár György

GYIRMÓT: Rusák – Varga P., Szilvási, Lázár P., Széles – Nagy P., Kontár, Strestík (Villám, 60.) – Herjeczki (Krebsz, 84.), Szarka (Horváth R. –, 66.), Heffler N. Vezetőedző: Szepessy László

Gólszerző: Szarka (0–1) a 21., Tányéros Á. (1–1) a 68., Nagy P. (1–2) a 75. percben

SÁRGA LAPOK: Menyhárt A. 50., Varga P. 66., Lázár P. 74., Nagy P. 86.

PIROS LAPOK:

Tudósítás:
90+4 perc Vége a mérkőzésnek.
90 perc minimum 4 perc a hosszabbítás.
89. perc Czvitkovics P. lőtte a büntetőt, a bal alsóba tartó lövését Rusák E. szögletre ütötte.
88. perc Sajbán M. esett el a tizenhatosn belül. Nagy N. tizenegyest ítélt.
86. Cserélünk. A végig agilisan futballozó Herjeczki K. hekyett Krebsz M. a pályán
82. perc Herjeczki K.-Nagy P. összjáték után Herjeczki lött a védő szorításában mellé.
76. perc csapkodó lett a mérkőzés. Most Czvitkovics P. 11 méteres lövését fogta magabiztosan Rusák E.
75. perc Heffler N. jobb oldalról Nagy P. adta a labdát, aki jobb lábbal kapásból óriási gól lőtt a Budaörsi kapuba. 1-2
73. perc Fejős Á. robogott el a jobb oldalon, de tizenhatoson belülre érve elfogyott ereje és a kapu előtt keresztbe lötte a labdát.
71. perc Bal oldali beadást Fejős Á. fejelt közvetlen közelről Rusák E. kezei közé.
69. perc óriási 30 méteres Nagy P. lövés csattant a felső kapufán.
68. perc Rusák E. húzott le egy bal oldali beadást és a megzavaró Tányéros Á. fejéről becsorgott a labda a kapunkba. 1-1
67. perc Varga P. kapott sárga lapott egy kemény belépőért
66. perc Szarka Á. helyett Horváth R. a pályán.
65. perc Tányéros Á. hagyott ki óriási helyzetet. Egy bal oldali beadást szorongatott helyzetben hagyott ki 1 méterről.
61. perc Cserélünk. Strestik M. helyett Villám B. a pályán.
59. perc Budaörsi csere: Medgyes S. helyett Sajbán M.
56. perc Czvitkovics P. lépett ki jobb oldalon a leshatárról, de Rusák E. védte 10 méteres lövését.
46. perc Budaörsi cserével kezdődött a mérkőzés. A Gyirmótról jól ismert Csiki N. helyett Czvitkovics P. a pályán.
A Gyirmót dominál, de az ellentámadásokban benne van a gólveszély.
45+1 perc Vége az első játékrésznek.
45. perc minimum 1 perc hosszabbítás
26. perc Fejős Á. rúgott 5 méterről kapura, de a már tehetetlen Rusák E. mellett a jobb kapufa tövénél hagyta el a játékteret a labda.
22. perc Egy eladott labdából Heffler N. ugratta ki Szarkát Á. aki spiccel a jobb alsóba rúgta a a kimozduló kapus mellett 5 méterről a labdát. 0-1
6. perc Rusák E. mentett ziccert. Egy bal oldali beadás után Tányéros Á. lövését védte ki kapusunk.
3. perc Heffler N. tört tizenhatoson belülre és 10 méteres lövése pont telibe találta Demjén P. kapust.
1. Perc Budaörs kezdte a mérkőzést.
0. perc Csapatunk tiszta sárgában, míg a hazaiak fekete alsó és zöld felső mezben.

Bognár György: – A játék képe alapján nyernünk kellett volna. A kimaradt tizenegyes hozzátartozik a játékhoz, emiatt természetesen nem neheztelünk Czvitkovics Péterre. A Gyirmót győztes góljához viszont gratulálok, kivételesen szép volt.

Szepessy László: – Amikor Gyirmótra jöttem, az volt a célom, hogy minden negatív körülmény ellenére próbáljunk meg nyerni. Ezúttal is így tettünk. Ha játszva kell nyerni, akkor játszunk, ha háborúzni kell, háborúzunk. Ez a meccs is egy háború volt.