MTK BUDAPEST - GYIRMÓT FC GYŐR: FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS

2018. november 16. 15:04:58  nyomtatási kép
-

4-5 (1-3)

Küzdelmes mérkőzésen, szép gólokkal megérdemelt győzelmet arattunk az NBI harmadik helyezetje ellen.

2018.11.11. 17.00 óra, Budapest, ÚJ Hidekúti Nándor Stadion | Felkészülési mérkőzés

MTK: 1. félidő. Horváth T. – Katona M., Baki, Gengeliczki, Szelin – Kanta – Kulcsár T., Farkas II B., Bognár I., Takács R. – Torghelle. 2. félidő. Varga B. – Mihajlovics, Balogh B., Pintér Á., Baki – Vass Á. – Vass P., Gera D., Schäfer, Vogyicska – Lencse

GYIRMÓT: Rengel (Pálfi) – Krebsz (Horváth Cs.), Szilvási, Villám, Présinger – Lázár P. (Szegi) – Sandal (Csongrádi), Gelencsér (Széles), Heffler N. (Horváth R.) – Strestík (Nagy P.) – Szarka (Vólent)

Gólszerzők: Torghelle, Lencse, Schäfer, Balogh B., ill. Sandal, Szarka, Heffler N., Vólent, Nagy P. (11-esből)

90. perc vége a mérkőzésnek. végeredmény 4-5
85. perc Csongrádi váltotta Sandalt.
84.perc Balogh fejelt egy gólt egy jobb oldali szöglet után.  4-5
83. perc Krebsz heyett Horváth Cs.
82. perc Vass P. bal oldal szabadrúgását a hosszún érkező Scafer ötte a kapunkba.
78. perc Horváth ellen megítélt tizenhatoson belüli szabáytaanságot követően a tizenegyest Nagy értékesítette magabiztosan. 2-5
70. perc A tizenhatos előterében kérte Vóent Nagy Patriktól a labdát, aki óriási passzal ugratta ki Vólentett. A kifutó kapus alatt a kapuba lőtte a labdát. 2-4
65. perc Sandal tört be tizenhatoson belülre, középre lőtt labdájára Présinger érkezett, aki 14 méterről alig lőtt mellé.
61. perc Szegi váltotta Lázárt
60. perc Lencse lőtt egy jobb oldali támadásból keresztpasszt, a kapu jobb oldalába közvetlen közelről
54. perc Egy remek bal oldali táadásban Vólent csőrözte a kifutó kapus mellett a jobb kapufára a labdát
46.perc Pálfi váltotta a remeklő Rengelt, Széles-Gelencsér, Vólent-Szarka, Horváth- Heffler  és Nagy-Strestik csere mezőnyben.
45. perc vége az első félidőnek.
40. perc egy bal oldali szöglet vágodott Heffler elé, aki óriási gólt lőtt a tehetetten Horváth kapujába. 1-3
27. perc Rengel védte óriási bravúrral Farkas emelését szögletre. de utána Torghelle fejelte  a jobb odali szögletett a kapunkba. 1-2
13.perc Szarka  szerzett labdát a tizenhatosnál és egy cselt követően kilőtte a bal  alsót 0-2
9.perc Sandal most nem hibázott 0-1. Jobbal  18  méterről kilőtte a bal alsót.
5. perc Gelencsér- Szarka - Gelencsér összjáték után a játékosunk ígéretes heyzetből kipasszolta Sandananak, akinek lővését bokkolta az MTK védő
1.perc ekezdődött a mérkőzés