2018. november 25. 16:16:52  nyomtatási kép
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE GYIRMÓT FC GYŐR
0-1 (0-1)
A TELJES MÉRKŐZÉS:

Boér Gábor: - Sajnos kipontoztak bennünket a hátralévő fordulókra. A kihagyott helyzetek miatt magunkat, a kártyapartiért mást is hibáztathatunk.

Szepessy László: − Úgy gondolom, hogy célunkat elértük a mai napon, hiszen azért jöttünk ide, hogy megnyerjük a mérkőzést és tovább erősítsük pozíciónkat. Ennek szellemében játszottunk és gólig fölényben is játszottunk. Az első félidőben is voltak olyan periódusok, amikor gyakorlatilag kiegyenlített volt a játék és mindkét csapatban benne volt a gólra törés. A kiállítás után már nem tudtunk igazán mást csinálni, mint védeni az eredményt, így kontrajátékra rendezkedtünk be. Elég túlfűtött lett a mérkőzés, ami nyilván abból is adódott, hogy a Békéscsabának menni kellett egyenlítésért. Nagy erőket mozgósítottak, ebből adódóan rengeteg párharc alakult ki, így nyilván - de nem szeretnék a bíróval foglalkozni, hiszen ez az ő dolga - de elég parázs meccs kerekedett. Az utolsó percekben, amikor a kapussal álltunk szemben és mellé rúgtuk a labdát, eldönthettük volna végleg a mérkőzést. Mindenképpen gratulálok a csapatomnak, hiszen egy nagyon kemény, harcos mérkőzésen van túl és úgy gondolom, hogy a tavaszi szezonra megszereztük azt a stratégiai előnyt - függetlenül attól, hogy még három forduló van hátra - az üldözőinkkel szemben, amelyre nyugodtan lehet építkezni, hogy céljainkat elérjük.

A két csapat tabellán elfoglalt helye, már előre sejtette, hogy küzdelmes mérkőzésre számíthatnak a nézők. Marek Strestik első félidei találata eldöntötte a parázsló mérkőzést. Csapatunk a gól után kontratámadásokra állt vissza, de amikor emberhátrányba került csapatunk is voltak helyzeteink. A Békéscsabai kiállítások után már eldönthettük volna mérkőzést, de mivel sajnos ez nem történt meg, így a mérkőzés hajrája izgalmas lett.

Tudósítás:
Végeredmény 0-1

90+5 vége a mérkőzésnek 0-1
90+5 Présinger pörgetése ment el a kapu mellett
90+4 11 méteres Sandal lövést védte a kapus
90+3 Présinger sárgult be.
90+2 Boér vezetőedzőt küldték el a kispadról.
90+1 Viczián kapott piros lapot.
90.p 5 perc hosszabbítás
90.p Sandal be, Heffler le.
85.p második sárgával Hursánt állította ki a játékvezető.
84.p 17 méterről szatmári pontrúgását védte rusák magabiztosan.
83.p Lázár kapott sárga lapot.
80.p Király buktatta Hefflert és kapott sárga lapot.
73.p veszélyes kontra után Présinger lőtt kapura ballal. 11 méteres Lövése egy védő lábáról vágódott szögletre.
69.p Varga kapott sárga lapot
67.p Strestik helyett Présinger
63.p Szarkát állította ki a játékvezető második sárga lappal. Pilán reklamálása is sárgát ért.
58.p Pilán, Mészáros be es Nagy S., Zahorán le.
50.p kényszerű csere Herjeczki helyett Krebsz
48.p felső léc mentette meg csapatunkat
46.p Urbin kezdőrúgásával kezdődött meg a második játékrészt.

Félidő 0-1

45+2p. vége az első félidőnek.
45.p két perc hosszabbítás
42.p jobb oldali beadás ment el keresztbe a komplett Békéscsabai támadósor előtt.
41.p Urbin Maradona "fejesét" sárga lappal díjazta a játékvezető.
35.p Szarka kapott sárga lapot.
30p. Rybansky ügyetlenkedett és Szarka becsúszva lőtt kapu mellé.
21.p Gránicz helyett Király a pályán.
20.p Heffler törhetett kapura, de kecsegtető helyzetben összeset és a Játékvezető  kifelé ítélt szabadrúgást.
14.p Zahoran kemény belépője ért sárga lapot.
6.p Nagy S. Kapott sárga lapot Nagy P. Ellen elkövetett szabálytalanság ért.
2.p Strestik lőtt kapura ballal és a vizes pályán megcsúszott lövése a kapust érintve kötött ki a kapuba. 0-1