DUNA ASZFALT TVSE-
Bajnoki mérkőzés

HÉTVÉGI UTÁNPÓTLÁS EREDMÉNYEINK

2018. november 26. 16:32:26  nyomtatási kép
A hétvégén nem keveset bosszankodtak az edző kollégák. Talán fejben a fiatalok már a szünetet várják...

Illés Akadémia U12 - Gyirmót SE Győr U12 3-1 (1-1)

gólszerző: Albrecht Áron

Szombathely, Illés Akadémia 2018.11.24 szombat 10.30, műfüves pálya

összeállítás: (alap) 3-2-3) Fekete Mór-  Takács Donát, Albrecht Áron,Kim Jun, Szabó Márkó, Csiszár-Piedl Dávid- Molnár Barnabás, Szemeti Dávid, Árpási Kristóf

cserék: Simon Krisztofer (kapus), Árpási Bálint, Molnár Marcell, Gálos Zsombor László, Pécskai Levente, Fekete Benedek

Bencze Károly edző: Tudtuk, hogy nagyon nehéz lesz a mérkőzés. De mesésen kezdtünk és már az elején egy parádés gólt szereztünk Albrecht Áron révén. A gólunk után is bátran kezdeményeztünk, s kezünkben tartottuk ekkor a mérkőzést. Az Illés is igyekezett, de gólt a mi hibánkból (saját labdakihozatalunkból) tudtak csak szerezni. A második félidő, már kiegyenlített lett és mindkét oldalon több helyzet is volt. Az Akadémista csapat egy szép lefordulás után megszerezte a vezetést. Később ismét mi kerültünk” kihagyhatatlan” ziccerbe, de Árpási Kristóf most nem élt a lehetősséggel. A mérkőzés végén, egy korszerű támadás végén, az Illés bebiztosította a három pont sorsát a maguk javára. Összességben reális eredmény született.  Azt gondolom, hogy ezek a mérkőzések azok, ahol nagyon sokat lehet fejlődni, hiszen végig nagy tempójú és harcos mérkőzést vívtunk. Nagyon sok szép és látványos megoldásokat láthatott a kilátogató szépszámú közönség is. Külön örülök, hogy az Akadémia vezetése is elismerően szólt a csapatomról. Ki szeretném emelni, hogy ezen a fontos mérkőzésen is, négy kisebb (2008) játékosunk is a pályára lépett, így Molnár Barnabás, Szabó Márkó, Csiszár-Piedl Dávid és Fekete Benedek. Nekik külön gratulálok, hogy szinte minden mérkőzésen átlagon felülit nyújtanak.

Kiváló: az egész csapat. Gratulálok az őszi teljesítményhez, hiszen két bajnokságban (19 bajnoki meccs) is eredményesen szerepeltünk.

Illés Akadémia U13 - Gyirmót SE Győr U13 9-0

Gyirmót SE Győr U13: Gerencsér D., Szabó Á., Virág Z., Ács B., Hauzer B., Jánoki-Jászai D., Földes D. Sz., Kümmel B., Szapári L., Berki A., Farkas P.,

Cserék: Kocsis B., Károly B., Szirtes O., Gyurasits Á., Baksa D.,

Orosz Márk: Az eredmény ellenére láttam pozitív dolgokat a játékba. Támadásépítés szempontjából, alakítottunk ki pár szép helyzetet, de ezeket nem sikerült gólra váltani, illetve letámadásból szereztünk 3-4 labdát az ellenfél 16-osánál. Volt egy 15 perc amikor még a labdát többet is birtokoltuk az ellenfélnél. Védekezést viszont nagyon meg kell tanulnunk a saját térfélen, hiszen sokszor távol helyezkedtünk az ellenféltől, illetve hagytuk, hogy a 16-osról ellője az ellenfél a labdát. Egy ilyen kvalitású csapat az ilyen hibákat kegyetlenül megbünteti. Remélem egy jó téli felkészüléssel ezeket sikerül kiküszöbölnünk a csapatjátékban és akkor ezt orvosolva eredmény szempontjából is egy sokkal szorosabb mérkőzést érhetünk el!

PÁPA U14 - GYIRMÓT SE GYŐR U14 0:2 (0:2)

GYIRMÓT SE GYŐR U14: Grutto Bence (Nagy Gergely 65.p.)- Kelemen Milán, Németh Noel, Kráz Tamás(Fekete Márton 15.p.), Németh Kende( Matyi Martin 52.p.) - Szabó Krisztián, Gönye Máté(Szenderák Szabolcs 65.p.), Molnár Márton(Nyári Rikárdó 52.p.) - Rozs Renátó, Barta Tamás(Dobai Dominik 65.p.), Csöngei Balázs(Kováts Balázs 65.p.)

Gólszerzők: Barta Tamás, Rozs Renátó

Kiemelkedőt nyújtott: Fekete Márton

Polyák Gábor U14 edző: - Nehéz körülmények mellett kellett ezen a napon nyernünk, ahhoz, hogy ott maradjunk a riválisunk közelében. A gyerekek mindent megtettek azért, hogy ellenfelünknek esélye se legyen a pontszerzésre. Két szép góllal és magabiztos játékkal sima győzelmet arattunk. Gratulálok a győzelemhez!

Budai FC- Gyirmót SE Győr U17 1-1 (0-1)
Gólszerzők: Orbán Balázs

Gyirmót SE Győr U17: Iváncsics-Czafik, Szabó, Gergely, Babayigit- Nagy, Ominger- Ferencz/Dán/i, Orbán, Varga- Gál/Vékássy

Nagy Attila: 92 percig jól, taktikusan a megbeszéltek szerint futballoztunk nem kaptunk gólt ezt már részben tudjuk! Most már csak azt kell megtanulni, hogy a mérkőzésnek a hármas sípszó után van vége!!

Gyirmót SE Győr U19 - Budai FC 2:2 (1:2)
Gólszerzők: Mayer Ádám , Turi Levente
Gyirmót SE Győr U19  : Vass G. - Kovács P., Bányai, Turi, Lampert - Póczik (Kovács B.), Béli, Gelencsér, Tokaji  - Bergendi (Bartalos), Mayer.

Makkos Tamás: - Két győzelmet követően azt gondoltam, hogy kiszállunk végre a hullámvasútból, de sajnos a mérkőzésen több játékos továbbra is a vidámparkban érezte magát. Az éretlen, férfiatlan játéknak és akarat gyenge hozzáállásnak köszönhetően kétgólos előnybe került a jól passzoló ellenfél, és csak örülhettünk annak, hogy egy szép egyéni alakításnak köszönhetően szépíteni tudtunk a szünet előtt. A második játékrész feszült hangulatban telt, kétségbeesetten küzdöttünk az egyenlítésért, amit ha nem is jó játékkal, hanem verejtékkel tudtunk a mérkőzés végén realizálni. Örülhetünk a döntetlennek, de annak nem, hogy hiányzik a belső tűz a fiatalokból és egyre kevesebb a győztes típusú futballista.