Tabella

NB II. 2018/2019
1. GYIRMÓT FC GYŐR50     
2. Zalaegerszegi TE50     
3. Kaposvári Rákóczi47     
4. Budaörsi SC42     
5. Békéscsaba40     
6. Csákvári TK37     
7. Vasas36     
8. Soroksár SC35     
9. Győri ETO33     
10. Kazincbarcika31     
11. Vác30     
12. Dorogi29     
13. Tiszakécske29     
14. Nyíregyháza Sp…28     
15. Budafoki MTE27     
16. Siófok24     
17. Balmazújváros …24     
18. Ceglédi23     
19. MTE 190421     
20. Monori SE14     
részletes tabella     

Keresés

Gyirmót TV

FAIR PLAY









A GYIRMÓT FC GYŐR 
PROGRAMJA


HÉTFŐ
10:00 Edzés


KEDD
10:00 Edzés

SZERDA
09:30
15:30

CSÜTÖRTÖK
10:00 Edzés


PÉNTEK
10:00 Edzés

SZOMBAT
15:30 edzés

VASÁRNAP
17:00 22. Forduló
Gyirmót FC Győr - Balmaz Kamilla Gyógyfürdő


HÉTFŐ

MERKANTIL BANK LIGA
2018-19

22. Forduló
2019.02.03. Vasárnap 17:00
Gyirmót FC Győr - Balmaz Kamilla Gyógyfürdő


23. Forduló 2018.02.10. vasárnap 14:00
Vác FC - Gyirmót FC Győr

24. Forduló 2018.02.17. vasárnap 17:00 
Gyirmót FC Győr - Dorogi FC

23. Forduló  2018.02.24. vasárnap 14:00 
Soroksár SC - Gyirmót FC Győr

26. Forduló 2018.03.03. vasárnap 17:00 
Gyirmót FC Győr - Budafoki MTE

27. Forduló 2018.03.06. szerda 19:00 
Gyirmót FC Győr - Kazincbarcika

28. Forduló 2018.03.10.vasárnap 14:30 
Credobus Mosonmagyaróvár - Gyirmót FC Győr

29. Forduló 2018.03.17. vasárnap 17:00 
Gyirmót FC Győr - Budaörs

30. Forduló 2018.03.31.vasárnap 16:00 
Cegléd VSE - Gyirmót FC Győr

31. Forduló  2018.04.07.vasárnap 17:00 
Gyirmót FC Győr - ZTE FC

32. Forduló 2018.04.14. vasárnap 16:30 
BSE Monor - Gyirmót FC Győr

33. Forduló 2018.04.21. vasárnap 17:00 
Gyirmót FC Győr - Vasas

34. Forduló 2018.04.28. vasárnap 17:00 
BFC Siófok - Gyirmót FC Győr

35. Forduló 2018.05.01. szerda 19:00 
Gyirmót FC Győr -Csákvár 

36. Forduló  2018.05.05. vasárnap 17:00 
WKW ETO Győr FC - Gyirmót FC Győr

37. Forduló 2018.05.12.vasárnap 17:00 
Gyirmót FC Győr - Békéscsaba 

38. Forduló 2018.05.19.vasárnap 17:00 
Nyíregyházi Spartacus - Gyirmót FC Győr

TISZTELT ELLENFELED!






XVII. ALCUFER KUPA - XIV. HORVÁTH FERENC EMLÉKTORNA 2019

2019. január 16. 14:36:46  nyomtatási kép
Idén is megrendezésre kerül immáron 17. alkalommal az Alcufer kupa. A torna azért alakult, hogy a csapatok téli felkészülés alatt is játéklehetőséget kapjanak, nem utolsó sorban a labdarúgás népszerűsítése. A négysikerű tornán 14. alkalommal emlékezünk meg Horváth Ferencről, az Alcufer Kft. alapítójáról a Gyirmót Sportegyesület egykori főszponzoráról.

„A” CSOPORT
WKW ETO FC GYŐR
LIPÓT PÉKSÉG SE
GÖNYŰ SE
ABDA SC

„B” CSOPORT
CREDOB. M.ÓVÁR
CSORNAI SE
KAPUVÁRI SE
DAC-UP

„C” CSOPORT
FC AJKA
MÉNFŐCSANAK ESK
ÖTTEVÉNYI TC
KORONCÓ KSSZE

„D” CSOPORT
GYIRMÓT FC GYŐR
PÉNZÜGYŐR SE
LOLAND NYÚL SC
BÁGYOGSZOVÁT


Menetrend:


A”-„B”CSOPORT                                                                  „C”-„D”CSOPORT

2019.január 26. (szombat délelőtt)                                      2019. január 26.(szombat délután)

 

8.00 óra

GÖNYŰ SE–ABDA SC

12.30 óra

ÖTTEVÉNYI TC–KORONCÓ

8.20 óra

KAPUVÁRI SE–DAC-UP

12.50 óra

NYÚL SC–BÁGYOGSZOVÁT

8.45 óra

LIPÓT SE –ABDA SC

13.15 óra

MÉNFŐCSANAK–KORONCÓ

9.05 óra

CSORNAI SE–DAC-UP

13.35 óra

PÉNZÜGYŐR– BÁGYOGSZOVÁT

9.30 óra

ETO FC GYŐR–GÖNYŰ SE

14.00 óra

FC AJKA–ÖTTEVÉNYI TC

9.50 óra

CREDOB. M.ÓVÁR–KAPUVÁRI SE

14.20 óra

GYIRMÓT–NYÚL SC

10.15 óra

LIPÓT SE –GÖNYŰ SE

14.45 óra

MÉNFŐCSANAK–ÖTTEVÉNYI TC

10.35 óra

CSORNAI SE–KAPUVÁRI SE

15.05 óra

PÉNZÜGYŐR–NYÚL SC

11.00 óra

ETO FC GYŐR–ABDA SC

15.30 óra

FC AJKA–KORONCÓ

11.20 óra

CREDOB. M.ÓVÁR–DAC-UP

15.50 óra

GYIRMÓT–BÁGYOGSZOVÁT

11.45 óra

ETO FC GYŐR–LIPÓT SE

16.15 óra

FC AJKA–MÉNFŐCSANAK

12.05 óra

CREDOB. M.ÓVÁR–CSORNAI SE

16.35 óra

GYIRMÓT–PÉNZÜGYŐR

 

ALSÓHÁZI RÁJÁTSZÁS                                                        FELSŐHÁZI RÁJÁTSZÁS

2019. január 27. (vasárnap délelőtt)                                     2019. január 27. (vasárnap délután)

 

 SÁRGA  CSOPORT

 ZÖLD  CSOPORT

PIROS CSOPORT

 KÉK  CSOPORT

„A”csoport 3.helyezett

„A”csoport 4.helyezett

„B”csoport 3.helyezett

„B”csoport 4.helyezett

„C”csoport 3.helyezett

„C”csoport 4.helyezett

„D”csoport 3.helyezett

„D”csoport 4.helyezett

„A”csoport 1.helyezett

„A”csoport 2.helyezett

„B”csoport 1.helyezett

„B”csoport 2.helyezett

„C”csoport 1.helyezett

„C”csoport 2.helyezett

„D”csoport 1.helyezett

„D”csoport 2.helyezett

 

9.00óra   A4 –B4                                                                     13.30óra  A2 –B2

9.20óra   C4 –D4                                                                     13.50óra  C2 –D2

9.45óra   A3 –B4                                                                     14.15óra  A1 –B2

10.05óra  C3 –D4                                                                     14.35óra  C1 –D2

10.30óra  A4 –B3                                                                     15.00óra  A2 –B1

10.50óra  C4 –D3                                                                     15.20óra  C2 –D1

11.15óra  A3 –B3                                                                     15.45óra  A1 –B1

11.35óra  C3 –D3                                                                     16.05óra  C1 –D1

 

12.00 óra

S4 - Z4

15-16. helyért

16.30 óra

P4 -K4

7-8 helyért

12.20 óra

S3 - Z3

13-14. helyért

16.50 óra

P3 -K3

5-6 helyért

12.45 óra

S2- Z2

11-12. helyért

17.15 óra

P2 -K2

3-4 helyért

13.05 óra

S1- Z1

9-10. helyért

17.35 óra

P1 -K1

1-2 helyért

 

 

18.00 óra EREDMÉNYHIRDETÉS

sortav
sortav

Naptár

2019.február 18. hétfő
sortav
HKSzCsPSzV
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28

sortav









VÁLTSA KI ÖN IS
GYIRMÓT FC GYŐR KLUBKÁRTYÁJÁT!









MERKANTIL BANK LIGA
2018-2019
TAVASZI SZEZON


22. FORDULÓ, 2018.02.03.
VASÁRNAP 
GYIRMÓT FC GYŐR -
BALMAZ KAMILLA GYF.


23. FORDULÓ, 2019. 02. 10. 14:00
VASÁRNAP
VÁC FC-
GYIRMÓT FC GYŐR

24. FORDULÓ, 2019. 02. 17. 18:00
GYIRMÓT FC GYŐR -
DOROGI FC
25. FORDULÓ, 2019. 02. 24. 14:00
SOROKSÁR SC -
GYIRMÓT FC GYŐR

26. FORDULÓ, 2019. 03. 03. 17:00
GYIRMÓT FC GYŐR-
BUDAFOKI MTE


27. FORDULÓ, 2019. 03. 06. 19:00
SZERDA
GYIRMÓT FC GYŐR-
KAZINCBARCIKA


28. FORDULÓ, 2019. 03. 10. 14:30
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR -
GYIRMÓT FC GYŐR


29. FORDULÓ, 2019. 03. 17. 17:00
GYIRMÓT FC GYŐR -
BUDAÖRS


30. FORDULÓ, 2019. 03. 31. 16:00 
CEGLÉDI VSE -
GYIRMÓT FC GYŐR


31. FORDULÓ, 2019. 04. 07. 17:00
GYIRMÓT FC GYŐR -
ZTE FC


32. FORDULÓ, 2019. 04. 14. 16:30
BSS MONOR -
GYIRMÓT FC GYŐR


33. FORDULÓ, 2019. 04. 21. 17:00
GYIRMÓT FC GYŐR -
VASAS FC


34. FORDULÓ, 2019. 04. 28. 17:00
BFC SIÓFOK -
GYIRMÓT FC GYŐR


35. FORDULÓ, 2019. 05. 01. 19:00
SZERDA
GYIRMÓT FC GYŐR -
AQVITAL FC CSÁKVÁR


36. FORDULÓ, 2019. 05. 05. 17:00
WKW ETO FC GYŐR -
GYIRMÓT FC GYŐR

37. FORDULÓ, 2019. 05. 12. 17:00
GYIRMÓT FC GYŐR -
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE


38. FORDULÓ, 2019. 05. 19. 17:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC -
GYIRMÓT FC GYŐR



TÁMOGATÓINK: