Tabella

NB II. 2018/2019
1. Zalaegerszegi TE69     
2. GYIRMÓT FC GYŐR60     
3. Kaposvári Rákóczi56     
4. Vasas55     
5. Budaörsi SC51     
6. Békéscsaba51     
7. Soroksár SC50     
8. Győri ETO48     
9. Kazincbarcika47     
10. Nyíregyháza Sp…45     
11. Csákvári TK45     
12. Vác43     
13. Budafoki MTE38     
14. Dorogi38     
15. Tiszakécske38     
16. Siófok32     
17. Balmazújváros …31     
18. Ceglédi26     
19. MTE 190426     
20. Monori SE23     
részletes tabella     

Keresés

Gyirmót TV

FAIR PLAY









A GYIRMÓT FC GYŐR 
PROGRAMJA



HÉTFŐ
09.00 Edzés

KEDD
Szabadnap

SZERDA
10.00 Edzés
16.00 Edzés

CSÜTÖRTÖK
10.00 Edzés

PÉNTEK
10.00 edzés

SZOMBAT
18.00 edzés

VASÁRNAP
18:00 
33. Forduló 
Gyirmót FC Győr - Vasas

14:00 Megyei I.
Lébény FC - Gyirmót FC Győr II
MERKANTIL BANK LIGA
2018-2019
TAVASZI SZEZON



33. Forduló
2018.04.21. vasárnap 18:00 
Gyirmót FC Győr - Vasas

34. Forduló
2018.04.28. vasárnap 17:00 
BFC Siófok - Gyirmót FC Győr

35. Forduló
 2018.05.01. szerda 19:00 
Gyirmót FC Győr -Csákvár 

36. Forduló
 2018.05.05. vasárnap 17:00 
WKW ETO Győr FC - Gyirmót FC Győr

37. Forduló
 2018.05.12. vasárnap 17:00 
Gyirmót FC Győr - Békéscsaba 

38. Forduló
 2018.05.19. vasárnap 17:00 
Nyíregyházi Spartacus - Gyirmót FC Győr

TISZTELT ELLENFELED!






XVII. ALCUFER KUPA - XIV. HORVÁTH FERENC EMLÉKTORNA 2019

2019. január 16. 14:36:46  nyomtatási kép
Idén is megrendezésre kerül immáron 17. alkalommal az Alcufer kupa. A torna azért alakult, hogy a csapatok téli felkészülés alatt is játéklehetőséget kapjanak, nem utolsó sorban a labdarúgás népszerűsítése. A négysikerű tornán 14. alkalommal emlékezünk meg Horváth Ferencről, az Alcufer Kft. alapítójáról a Gyirmót Sportegyesület egykori főszponzoráról.

„A” CSOPORT
WKW ETO FC GYŐR
LIPÓT PÉKSÉG SE
GÖNYŰ SE
ABDA SC

„B” CSOPORT
CREDOB. M.ÓVÁR
CSORNAI SE
KAPUVÁRI SE
DAC-UP

„C” CSOPORT
FC AJKA
MÉNFŐCSANAK ESK
ÖTTEVÉNYI TC
KORONCÓ KSSZE

„D” CSOPORT
GYIRMÓT FC GYŐR
PÉNZÜGYŐR SE
LOLAND NYÚL SC
BÁGYOGSZOVÁT


Menetrend:


A”-„B”CSOPORT                                                                  „C”-„D”CSOPORT

2019.január 26. (szombat délelőtt)                                      2019. január 26.(szombat délután)

 

8.00 óra

GÖNYŰ SE–ABDA SC

12.30 óra

ÖTTEVÉNYI TC–KORONCÓ

8.20 óra

KAPUVÁRI SE–DAC-UP

12.50 óra

NYÚL SC–BÁGYOGSZOVÁT

8.45 óra

LIPÓT SE –ABDA SC

13.15 óra

MÉNFŐCSANAK–KORONCÓ

9.05 óra

CSORNAI SE–DAC-UP

13.35 óra

PÉNZÜGYŐR– BÁGYOGSZOVÁT

9.30 óra

ETO FC GYŐR–GÖNYŰ SE

14.00 óra

FC AJKA–ÖTTEVÉNYI TC

9.50 óra

CREDOB. M.ÓVÁR–KAPUVÁRI SE

14.20 óra

GYIRMÓT–NYÚL SC

10.15 óra

LIPÓT SE –GÖNYŰ SE

14.45 óra

MÉNFŐCSANAK–ÖTTEVÉNYI TC

10.35 óra

CSORNAI SE–KAPUVÁRI SE

15.05 óra

PÉNZÜGYŐR–NYÚL SC

11.00 óra

ETO FC GYŐR–ABDA SC

15.30 óra

FC AJKA–KORONCÓ

11.20 óra

CREDOB. M.ÓVÁR–DAC-UP

15.50 óra

GYIRMÓT–BÁGYOGSZOVÁT

11.45 óra

ETO FC GYŐR–LIPÓT SE

16.15 óra

FC AJKA–MÉNFŐCSANAK

12.05 óra

CREDOB. M.ÓVÁR–CSORNAI SE

16.35 óra

GYIRMÓT–PÉNZÜGYŐR

 

ALSÓHÁZI RÁJÁTSZÁS                                                        FELSŐHÁZI RÁJÁTSZÁS

2019. január 27. (vasárnap délelőtt)                                     2019. január 27. (vasárnap délután)

 

 SÁRGA  CSOPORT

 ZÖLD  CSOPORT

PIROS CSOPORT

 KÉK  CSOPORT

„A”csoport 3.helyezett

„A”csoport 4.helyezett

„B”csoport 3.helyezett

„B”csoport 4.helyezett

„C”csoport 3.helyezett

„C”csoport 4.helyezett

„D”csoport 3.helyezett

„D”csoport 4.helyezett

„A”csoport 1.helyezett

„A”csoport 2.helyezett

„B”csoport 1.helyezett

„B”csoport 2.helyezett

„C”csoport 1.helyezett

„C”csoport 2.helyezett

„D”csoport 1.helyezett

„D”csoport 2.helyezett

 

9.00óra   A4 –B4                                                                     13.30óra  A2 –B2

9.20óra   C4 –D4                                                                     13.50óra  C2 –D2

9.45óra   A3 –B4                                                                     14.15óra  A1 –B2

10.05óra  C3 –D4                                                                     14.35óra  C1 –D2

10.30óra  A4 –B3                                                                     15.00óra  A2 –B1

10.50óra  C4 –D3                                                                     15.20óra  C2 –D1

11.15óra  A3 –B3                                                                     15.45óra  A1 –B1

11.35óra  C3 –D3                                                                     16.05óra  C1 –D1

 

12.00 óra

S4 - Z4

15-16. helyért

16.30 óra

P4 -K4

7-8 helyért

12.20 óra

S3 - Z3

13-14. helyért

16.50 óra

P3 -K3

5-6 helyért

12.45 óra

S2- Z2

11-12. helyért

17.15 óra

P2 -K2

3-4 helyért

13.05 óra

S1- Z1

9-10. helyért

17.35 óra

P1 -K1

1-2 helyért

 

 

18.00 óra EREDMÉNYHIRDETÉS

sortav
sortav

Naptár

2019.április 19. péntek
sortav
HKSzCsPSzV
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

sortav









VÁLTSA KI ÖN IS
GYIRMÓT FC GYŐR KLUBKÁRTYÁJÁT!









MERKANTIL BANK LIGA
2018-2019
TAVASZI SZEZON


32. Forduló
2018.04.14. vasárnap 16:30 
BSE Monor - Gyirmót FC Győr

33. Forduló
2018.04.21. vasárnap 18:00 
Gyirmót FC Győr - Vasas

34. Forduló
2018.04.28. vasárnap 17:00 
BFC Siófok - Gyirmót FC Győr

35. Forduló
 2018.05.01. szerda 19:00 
Gyirmót FC Győr -Csákvár 

36. Forduló
 2018.05.05. vasárnap 17:00 
WKW ETO Győr FC - Gyirmót FC Győr

37. Forduló
 
2018.05.12. vasárnap 17:00 
Gyirmót FC Győr - Békéscsaba 

38. Forduló
 
2018.05.19. vasárnap 17:00 
Nyíregyházi Spartacus - Gyirmót FC Győr



TÁMOGATÓINK: