Tabella

NB II. 2018/2019
1. GYIRMÓT FC GYŐR50     
2. Zalaegerszegi TE50     
3. Kaposvári Rákóczi47     
4. Budaörsi SC42     
5. Békéscsaba40     
6. Csákvári TK37     
7. Vasas36     
8. Soroksár SC35     
9. Győri ETO33     
10. Kazincbarcika31     
11. Vác30     
12. Dorogi29     
13. Tiszakécske29     
14. Nyíregyháza Sp…28     
15. Budafoki MTE27     
16. Siófok24     
17. Balmazújváros …24     
18. Ceglédi23     
19. MTE 190421     
20. Monori SE14     
részletes tabella     

Keresés

Gyirmót TV

FAIR PLAY









A GYIRMÓT FC GYŐR 
PROGRAMJA


HÉTFŐ
10:00 Edzés


KEDD
10:00 Edzés

SZERDA
09:30
15:30

CSÜTÖRTÖK
10:00 Edzés


PÉNTEK
10:00 Edzés

SZOMBAT
15:30 edzés

VASÁRNAP
17:00 22. Forduló
Gyirmót FC Győr - Balmaz Kamilla Gyógyfürdő


HÉTFŐ

MERKANTIL BANK LIGA
2018-19

22. Forduló
2019.02.03. Vasárnap 17:00
Gyirmót FC Győr - Balmaz Kamilla Gyógyfürdő


23. Forduló 2018.02.10. vasárnap 14:00
Vác FC - Gyirmót FC Győr

24. Forduló 2018.02.17. vasárnap 17:00 
Gyirmót FC Győr - Dorogi FC

23. Forduló  2018.02.24. vasárnap 14:00 
Soroksár SC - Gyirmót FC Győr

26. Forduló 2018.03.03. vasárnap 17:00 
Gyirmót FC Győr - Budafoki MTE

27. Forduló 2018.03.06. szerda 19:00 
Gyirmót FC Győr - Kazincbarcika

28. Forduló 2018.03.10.vasárnap 14:30 
Credobus Mosonmagyaróvár - Gyirmót FC Győr

29. Forduló 2018.03.17. vasárnap 17:00 
Gyirmót FC Győr - Budaörs

30. Forduló 2018.03.31.vasárnap 16:00 
Cegléd VSE - Gyirmót FC Győr

31. Forduló  2018.04.07.vasárnap 17:00 
Gyirmót FC Győr - ZTE FC

32. Forduló 2018.04.14. vasárnap 16:30 
BSE Monor - Gyirmót FC Győr

33. Forduló 2018.04.21. vasárnap 17:00 
Gyirmót FC Győr - Vasas

34. Forduló 2018.04.28. vasárnap 17:00 
BFC Siófok - Gyirmót FC Győr

35. Forduló 2018.05.01. szerda 19:00 
Gyirmót FC Győr -Csákvár 

36. Forduló  2018.05.05. vasárnap 17:00 
WKW ETO Győr FC - Gyirmót FC Győr

37. Forduló 2018.05.12.vasárnap 17:00 
Gyirmót FC Győr - Békéscsaba 

38. Forduló 2018.05.19.vasárnap 17:00 
Nyíregyházi Spartacus - Gyirmót FC Győr

TISZTELT ELLENFELED!






XVII. ALCUFER KUPA - XIV. HORVÁTH FERENC EMLÉKTORNA 2019 EREDMÉNYKÖVETÉS - VASÁRNAP

2019. január 27. 08:33:09  nyomtatási kép
Végeredmény:
1. LIPÓT SE
2. GYIRMÓT FC GYŐR
3. MÉNFŐCSANAK ESK
4. CSORNAI SE
5. ÖTTEVÉNYI TC
6. KAPUVÁRI SE
7. ETO FC GYŐR
8. NYÚL SC


13.30 óra
LIPÓT SE - KAPUVÁRI SE 4-0 KÉPEK
Csete, Nyári, Zimonyi, Tóth L.

13.50 óra
ÖTTEVÉNYI TC - NYÚL SC 2-1 KÉPEK
Németh M., öngól - Orbán G.

14.15 óra
ETO FC GYŐR - KAPUVÁRI SE 3-4 KÉPEK
Szánthó 2, Hidi - Böcskei 2, Tar, Balogh Z.

14.35 óra
MÉNFŐCSANAK - NYÚL SC 1-1 KÉPEK
Varga Zs. - Kószás

15.00 óra
LIPÓT SE - CSORNAI SE 2-0 KÉPEK
Zimonyi 2

15.20 óra
ÖTTEVÉNYI TC - GYIRMÓT FC GYŐR 1-1 KÉPEK
Szűcs - Horváth R.

15.45 óra
ETO FC GYŐR - CSORNAI SE 1-4 KÉPEK
Kószé - Püspök 2, Baranyai, Kerékgyártó

16.05 óra
MÉNFŐCSANAK - GYIRMÓT FC GYŐR 2-2 KÉPEK
Böcskei, öngól - Sandal, Csongrádi

16.30 óra
ETO FC GYŐR - NYÚL SC 7-8. helyért 2-2 (büntetők: 3-2) KÉPEK
Tóth P., Múcska - Orbán G., Varga Zs.

16.50 óra
KAPUVÁRI SE - ÖTTEVÉNY 5-6. helyért 2-3 KÉPEK
Balogh Z., Horváth P. - Keszei 2, Wágenhoffer

17.15 óra
CSORNAI SE - MÉNFŐCSANAK 3-4. helyért 3-6 KÉPEK
Püspök, Papp R., Farkas D. - Koncsag 2, Kovács-Galavics 2, Nagy Á., Nagy B.

17.35 óra DÖNTŐ
LIPÓT SE - GYIRMÓT FC GYŐR 1-2. helyért 2-1 KÉPEK
Zimonyi 2 - Sandal

18.00 óra
DÍJÁTADÓ:

Torna felfedezettje: Koncsag Martin (Ménfőcsanak ESK) - díj átadója: Mogyorósi Attila, a NAV Gy-M-S megyei Igazgató Helyettese

Különdíj: Öttevényi TC - díj átadója: Hajba Ferenc, Szívkatéterezés Győr Alapítvány Elnöke

Gólkirály: Zimonyi Dávid (Lipót SE) - díj átadója: Sallai Péter, a Gy-M-S megyei Katasztrófavédelem Igazgatója

Legjobb kapus: Dénes Zsolt (Csornai SE) - díj átadója: Németh Zoltán, a Gy-M-S Megyei Közgyűlés Elnöke

Legjobb játékos: Tóth László (Lipót SE) - díj átadója: Horváth László, Bágyogszovát Polgármestere

Legjobb gyirmóti játékos: Sandal Dominik (Gyirmót FC Győr) - díj átadója: Szabó Jenő, Képviselő

Fair Play díj: Kapuvári SE - díj átadója: Csizmadia Gábor, Gy-M-S Megyei Rendőr Főkapitány

4. helyezett: Csornai SE - díj átadója: Szabó József, az Épfu Zrt. Általános Igazgatója

3. helyezett: Ménfőcsanak ESK - díj átadója: Horváth László, az MLSZ Gy-M-S megyei Igazgatóságának Igazgatója

2. helyezett: Gyirmót FC Győr - díj átadója: Bolla Péter, az MLSZ Gy-M-S megyei Igazgatóságának Elnöke

1. helyezett: Lipót SE - díj átadója: Keglovich László, Olimpiai bajnok labdarúgó

Vándorserleg: Lipót SE - díj átadója: Özv. Horváth Ferncné


Alsóház végeredménye:
9. PÉNZÜGYŐR
10. ABDA SC
11. KORONCÓ
12. CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
13. DAC-UP.
14. BÁGYOGSZOVÁT
15. FC AJKA
16. GÖNYŰ SE

SÁRGA CSOPORT:
1. ABDA SC
2. CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
3. DAC-UP.
4. GÖNYŰ SE

ZÖLD CSOPORT:
1. PÉNZÜGYŐR
2. KORONCÓ
3. BÁGYOGSZOVÁT
4. FC AJKA

PIROS CSOPORT:
ETO FC GYŐR
LIPÓT SE
CSORNAI SE
KAPUVÁRI SE

KÉK CSOPORT:
GYIRMÓT FC GYŐR
MÉNFŐCSANAK
ÖTTEVÉNYI TC
4. NYÚL SC

9.00 óra
GÖNYŰ SE - DAC-UP. 2-2 KÉPEK
Böc 2 - Szander, Öngól

9.20 óra
FC AJKA - BÁGYOGSZOVÁT 2-6 KÉPEK
Szabados 2 - Fred 2, Szabó T., Rácz, Horváth T., Talabér

9.45 óra
ABDA SC - DAC-UP. 1-5 KÉPEK
Szekeres - Rózsavölgyi 2, Fajkusz D., Szander, Tóth D.

10.05 óra
KORONCÓ - BÁGYOGSZOVÁT 3-3 KÉPEK
Dömötör, Burányi, Kalcsó - Vitéz 2, Fred

10.30 óra
GÖNYŰ SE - CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 2-2 KÉPEK
Szaai Á., Csutora - Kovács Zs., Sárközi


10.50 óra
FC AJKA - PÉNZÜGYŐR 2-8 KÉPEK
Szabados, Bíró K. - Jespotovics 3, Sztrunga 2, Turi Á. 2, Baczó

11.15 óra
ABDA SC - CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 3-0 KÉPEK
Szekeres, Németh P., Kozák

11.35 óra
KORONCÓ - PÉNZÜGYŐR 2-3 KÉPEK
Kalcsó, Dömötör - Jespotovics, Feil, Szabó B.

12.00 óra
FC AJKA - GÖNYŰ SE 15-16. helyért 4-3 KÉPEK
Szabados 2, Horváth D., Bakó - Kovács Zs. 2, Böcz

12.20 óra
DAC-UP. - BÁGYOGSZOVÁT 13-14. helyért 3-2 KÉPEK
Gerencsér, Bali, Szauder - Fred, Turi

12.45 óra
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR - KORONCÓ 11-12. helyért 4-8 KÉPEK
Sziklási 2, Hécz, Bölönyi - Burányi 2, Dömötör 2, Kalcsó, Weiszdorn, öngól

13.05 óra
ABDA SC - PÉNZÜGYŐR 9-10. helyért 1-4 KÉPEK
Tóvizi - Baczó 2, Turi 2
sortav
sortav

Naptár

2019.február 18. hétfő
sortav
HKSzCsPSzV
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28

sortav









VÁLTSA KI ÖN IS
GYIRMÓT FC GYŐR KLUBKÁRTYÁJÁT!









MERKANTIL BANK LIGA
2018-2019
TAVASZI SZEZON


22. FORDULÓ, 2018.02.03.
VASÁRNAP 
GYIRMÓT FC GYŐR -
BALMAZ KAMILLA GYF.


23. FORDULÓ, 2019. 02. 10. 14:00
VASÁRNAP
VÁC FC-
GYIRMÓT FC GYŐR

24. FORDULÓ, 2019. 02. 17. 18:00
GYIRMÓT FC GYŐR -
DOROGI FC
25. FORDULÓ, 2019. 02. 24. 14:00
SOROKSÁR SC -
GYIRMÓT FC GYŐR

26. FORDULÓ, 2019. 03. 03. 17:00
GYIRMÓT FC GYŐR-
BUDAFOKI MTE


27. FORDULÓ, 2019. 03. 06. 19:00
SZERDA
GYIRMÓT FC GYŐR-
KAZINCBARCIKA


28. FORDULÓ, 2019. 03. 10. 14:30
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR -
GYIRMÓT FC GYŐR


29. FORDULÓ, 2019. 03. 17. 17:00
GYIRMÓT FC GYŐR -
BUDAÖRS


30. FORDULÓ, 2019. 03. 31. 16:00 
CEGLÉDI VSE -
GYIRMÓT FC GYŐR


31. FORDULÓ, 2019. 04. 07. 17:00
GYIRMÓT FC GYŐR -
ZTE FC


32. FORDULÓ, 2019. 04. 14. 16:30
BSS MONOR -
GYIRMÓT FC GYŐR


33. FORDULÓ, 2019. 04. 21. 17:00
GYIRMÓT FC GYŐR -
VASAS FC


34. FORDULÓ, 2019. 04. 28. 17:00
BFC SIÓFOK -
GYIRMÓT FC GYŐR


35. FORDULÓ, 2019. 05. 01. 19:00
SZERDA
GYIRMÓT FC GYŐR -
AQVITAL FC CSÁKVÁR


36. FORDULÓ, 2019. 05. 05. 17:00
WKW ETO FC GYŐR -
GYIRMÓT FC GYŐR

37. FORDULÓ, 2019. 05. 12. 17:00
GYIRMÓT FC GYŐR -
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE


38. FORDULÓ, 2019. 05. 19. 17:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC -
GYIRMÓT FC GYŐR



TÁMOGATÓINK: