Tabella

NB II. 2018/2019
1. Zalaegerszegi TE82     
2. Kaposvári Rákóczi74     
3. GYIRMÓT FC GYŐR65     
4. Vasas65     
5. Budaörsi SC64     
6. Békéscsaba60     
7. Soroksár SC59     
8. Győri ETO58     
9. Kazincbarcika56     
10. Nyíregyháza Sp…56     
11. Csákvári TK52     
12. Siófok47     
13. Vác46     
14. Dorogi43     
15. Tiszakécske43     
16. Budafoki MTE41     
17. Balmazújváros …40     
18. Ceglédi32     
19. MTE 190431     
20. Monori SE30     
részletes tabella     

Keresés

Gyirmót TV

FAIR PLAY










A GYIRMÓT FC GYŐR 
PROGRAMJA




HÉTFŐ
10:00 Edzés

KEDD
10:00 Edzés 


SZERDA
11:00
Gyirmót FC Győr
- FC Ajka
felkészülési mérkőzés



CSÜTÖRTÖK 
10:00 Edzés


PÉNTEK
10:00 Edzés
17:00 Edzés



SZOMBAT 
17:00 
Gyirmót FC Győr
-Mosonmagyaróvár
(Bágyogszováton)


VASÁRNAP
Szabadnap





TISZTELT ELLENFELED!

1. forduló
GYIRMÓT FC GYŐR
- SZOMBATHELYI HALADÁS
2019. 08. 04. 19:00ALCUFER Stadion

2. forduló
WKW ETO FC GYŐR
- GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 08. 07. 19:00ETO Stadion

3. forduló
BFC SIÓFOK
-GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 08. 11. 19:00Siófok Városi Stadion

4. forduló
GYIRMÓT FC GYŐR
-SZEGED-CSANÁD GROSICS
2019. 08. 18. 19:00ALCUFER Stadion

5. forduló
SZOLNOKI MÁV FC
-GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 08. 25. 19:00Szolnoki Tiszaligeti Stadion

6. forduló
GYIRMÓT FC GYŐR
-AQVITAL FC CSÁKVÁR
2019. 08. 28. 19:00ALCUFER Stadion

7.  forduló
BUDAÖRS
-GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 09. 01. 16:30Grosics Gyula Stadion

8. forduló
GYIRMÓT FC GYŐR
-DOROGI FC
2019. 09. 15. 17:00ALCUFER Stadion

9. forduló
SOROKSÁR SC
-GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 09. 18. 16:00Szamosi Mihály Sporttelep

10. forduló
GYIRMÓT FC GYŐR
-BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 09. 29. 17:00ALCUFER Stadion

11. forduló
FC AJKA
-GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 10. 02. 19:00Ajkai Városi Sportcentrum

12. forduló
GYIRMÓT FC GYŐR
-DUNA ASZFALT TLC
2019. 10. 06. 17:00ALCUFER Stadion

13. forduló
KAZINCBARCIKA
-GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 10. 20. 14:30Kazincbarcikai Pete András Stadion

14. forduló
GYIRMÓT FC GYŐR
-VASAS FC
2019. 10. 27. 17:00ALCUFER Stadion

15. forduló
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
-GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 11. 03. 17:00Nyíregyháza Városi Stadion

16. forduló
GYIRMÓT FC GYŐR
-MTK BUDAPEST
2019. 11. 06. 19:00ALCUFER Stadion

17. forduló
VÁC FC
-GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 11. 10. 13:30Vác Városi Stadion

18. forduló
GYIRMÓT FC GYŐR
-BUDAFOKI MTE
2019. 11. 24. 17:00ALCUFER Stadion

19. forduló
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
-GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 12. 01. 13:00Balmazújvárosi Városi Stadion

20. forduló
SZOMBATHELYI HALADÁS
-GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 12. 08. 17:00Szombathelyi Haladás Stadion

21. forduló
GYIRMÓT FC GYŐR
-WKW ETO FC GYŐR
2019. 12. 15. 17:00ALCUFER Stadion





XVII. ALCUFER KUPA - XIV. HORVÁTH FERENC EMLÉKTORNA 2019 EREDMÉNYKÖVETÉS - VASÁRNAP

2019. január 27. 08:33:09  nyomtatási kép
Végeredmény:
1. LIPÓT SE
2. GYIRMÓT FC GYŐR
3. MÉNFŐCSANAK ESK
4. CSORNAI SE
5. ÖTTEVÉNYI TC
6. KAPUVÁRI SE
7. ETO FC GYŐR
8. NYÚL SC


13.30 óra
LIPÓT SE - KAPUVÁRI SE 4-0 KÉPEK
Csete, Nyári, Zimonyi, Tóth L.

13.50 óra
ÖTTEVÉNYI TC - NYÚL SC 2-1 KÉPEK
Németh M., öngól - Orbán G.

14.15 óra
ETO FC GYŐR - KAPUVÁRI SE 3-4 KÉPEK
Szánthó 2, Hidi - Böcskei 2, Tar, Balogh Z.

14.35 óra
MÉNFŐCSANAK - NYÚL SC 1-1 KÉPEK
Varga Zs. - Kószás

15.00 óra
LIPÓT SE - CSORNAI SE 2-0 KÉPEK
Zimonyi 2

15.20 óra
ÖTTEVÉNYI TC - GYIRMÓT FC GYŐR 1-1 KÉPEK
Szűcs - Horváth R.

15.45 óra
ETO FC GYŐR - CSORNAI SE 1-4 KÉPEK
Kószé - Püspök 2, Baranyai, Kerékgyártó

16.05 óra
MÉNFŐCSANAK - GYIRMÓT FC GYŐR 2-2 KÉPEK
Böcskei, öngól - Sandal, Csongrádi

16.30 óra
ETO FC GYŐR - NYÚL SC 7-8. helyért 2-2 (büntetők: 3-2) KÉPEK
Tóth P., Múcska - Orbán G., Varga Zs.

16.50 óra
KAPUVÁRI SE - ÖTTEVÉNY 5-6. helyért 2-3 KÉPEK
Balogh Z., Horváth P. - Keszei 2, Wágenhoffer

17.15 óra
CSORNAI SE - MÉNFŐCSANAK 3-4. helyért 3-6 KÉPEK
Püspök, Papp R., Farkas D. - Koncsag 2, Kovács-Galavics 2, Nagy Á., Nagy B.

17.35 óra DÖNTŐ
LIPÓT SE - GYIRMÓT FC GYŐR 1-2. helyért 2-1 KÉPEK
Zimonyi 2 - Sandal

18.00 óra
DÍJÁTADÓ:

Torna felfedezettje: Koncsag Martin (Ménfőcsanak ESK) - díj átadója: Mogyorósi Attila, a NAV Gy-M-S megyei Igazgató Helyettese

Különdíj: Öttevényi TC - díj átadója: Hajba Ferenc, Szívkatéterezés Győr Alapítvány Elnöke

Gólkirály: Zimonyi Dávid (Lipót SE) - díj átadója: Sallai Péter, a Gy-M-S megyei Katasztrófavédelem Igazgatója

Legjobb kapus: Dénes Zsolt (Csornai SE) - díj átadója: Németh Zoltán, a Gy-M-S Megyei Közgyűlés Elnöke

Legjobb játékos: Tóth László (Lipót SE) - díj átadója: Horváth László, Bágyogszovát Polgármestere

Legjobb gyirmóti játékos: Sandal Dominik (Gyirmót FC Győr) - díj átadója: Szabó Jenő, Képviselő

Fair Play díj: Kapuvári SE - díj átadója: Csizmadia Gábor, Gy-M-S Megyei Rendőr Főkapitány

4. helyezett: Csornai SE - díj átadója: Szabó József, az Épfu Zrt. Általános Igazgatója

3. helyezett: Ménfőcsanak ESK - díj átadója: Horváth László, az MLSZ Gy-M-S megyei Igazgatóságának Igazgatója

2. helyezett: Gyirmót FC Győr - díj átadója: Bolla Péter, az MLSZ Gy-M-S megyei Igazgatóságának Elnöke

1. helyezett: Lipót SE - díj átadója: Keglovich László, Olimpiai bajnok labdarúgó

Vándorserleg: Lipót SE - díj átadója: Özv. Horváth Ferncné


Alsóház végeredménye:
9. PÉNZÜGYŐR
10. ABDA SC
11. KORONCÓ
12. CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
13. DAC-UP.
14. BÁGYOGSZOVÁT
15. FC AJKA
16. GÖNYŰ SE

SÁRGA CSOPORT:
1. ABDA SC
2. CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
3. DAC-UP.
4. GÖNYŰ SE

ZÖLD CSOPORT:
1. PÉNZÜGYŐR
2. KORONCÓ
3. BÁGYOGSZOVÁT
4. FC AJKA

PIROS CSOPORT:
ETO FC GYŐR
LIPÓT SE
CSORNAI SE
KAPUVÁRI SE

KÉK CSOPORT:
GYIRMÓT FC GYŐR
MÉNFŐCSANAK
ÖTTEVÉNYI TC
4. NYÚL SC

9.00 óra
GÖNYŰ SE - DAC-UP. 2-2 KÉPEK
Böc 2 - Szander, Öngól

9.20 óra
FC AJKA - BÁGYOGSZOVÁT 2-6 KÉPEK
Szabados 2 - Fred 2, Szabó T., Rácz, Horváth T., Talabér

9.45 óra
ABDA SC - DAC-UP. 1-5 KÉPEK
Szekeres - Rózsavölgyi 2, Fajkusz D., Szander, Tóth D.

10.05 óra
KORONCÓ - BÁGYOGSZOVÁT 3-3 KÉPEK
Dömötör, Burányi, Kalcsó - Vitéz 2, Fred

10.30 óra
GÖNYŰ SE - CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 2-2 KÉPEK
Szaai Á., Csutora - Kovács Zs., Sárközi


10.50 óra
FC AJKA - PÉNZÜGYŐR 2-8 KÉPEK
Szabados, Bíró K. - Jespotovics 3, Sztrunga 2, Turi Á. 2, Baczó

11.15 óra
ABDA SC - CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 3-0 KÉPEK
Szekeres, Németh P., Kozák

11.35 óra
KORONCÓ - PÉNZÜGYŐR 2-3 KÉPEK
Kalcsó, Dömötör - Jespotovics, Feil, Szabó B.

12.00 óra
FC AJKA - GÖNYŰ SE 15-16. helyért 4-3 KÉPEK
Szabados 2, Horváth D., Bakó - Kovács Zs. 2, Böcz

12.20 óra
DAC-UP. - BÁGYOGSZOVÁT 13-14. helyért 3-2 KÉPEK
Gerencsér, Bali, Szauder - Fred, Turi

12.45 óra
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR - KORONCÓ 11-12. helyért 4-8 KÉPEK
Sziklási 2, Hécz, Bölönyi - Burányi 2, Dömötör 2, Kalcsó, Weiszdorn, öngól

13.05 óra
ABDA SC - PÉNZÜGYŐR 9-10. helyért 1-4 KÉPEK
Tóvizi - Baczó 2, Turi 2
sortav
sortav

Naptár

2019.július 16. kedd
sortav
HKSzCsPSzV
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

sortav









VÁLTSA KI ÖN IS
GYIRMÓT FC GYŐR KLUBKÁRTYÁJÁT!












TÁMOGATÓINK: