TISZTELT ELLENFELED!

GYIRMÓT FC GYŐR - DOROGI FC

2019. február 17. 15:23:09  nyomtatási kép
3-1 (1-1)

Szepessy László: - Szervezett, jó csapatot tudtunk legyőzni. Ismét teher alatt játszottunk, hiszen ellenlábasaink is győztek korábban, de az ellenfél vezetése után a második félidőben eredményre vezetett a két csapat támadó szekciója közti különbség.

Miskei Attila: - Büszke vagyok a fiúkra, hiszen amit elterveztünk, sikerült véghez vinniük az éllovas otthonában. Ha a második szabályos gólunkat is megadja a játékvezető, a mérkőzés a mi javunkra dőlt volna el.

Egy vitatható szituáció után a vendégek kerültek előnybe, de örömük nem tartott sokáig, hiszen a lefújás előtti pillanatokban Nagy Patrik egalizált. Szünet után lendületesebbé vált a támadójátékunk, melynek köszönhetően sorra dolgoztuk ki helyzeteinket és fokozatosan felőröltük a Dorog  ellenállását, ami aztán gólokban is megmutatkozott, így a szünet utáni produkciónkkal megérdemelt győzelmet arattunk.

GYIRMÓT FC GYÕR - DOROGI FC 3-1 (1-1)

2019.02.17. 18.00-óra, Gyõr-Gyirmót, ALCUFER Stadion

Merkantil Bank Liga NBII. 24. forduló

JÁTÉKVEZETÕK: Zierkelbach Péter - Baghy Csaba, Legeza László - Radványi Ádám

GYIRMÓT FC GYÕR: Rusák - Krebsz, Lipták, Szilvási, Présinger - Kontár - Herjeczki (46.p Kamarás), Nagy P., Koltai (46.p. Sandal (75.p. Lázár P.)), Heffler - Szarka

VEZETÕEDZÕ: Szepessy László

DOROGI FC: Horváth T. - Nagyházi (84.p. Ungvári), Városi (71.p. Vígh), Erdélyi, Mészáros Á., Beke, Papp M., Nagy Zs., Tomás, Faragó (71.p. Sitku), Paudits

VEZETÕEDZÕ: Miskei Attila

GÓLSZERZÕK: 45.p. Nagy P., 51.p. Kamarás, 57.p. Szarka ill. 34.p. Paudits (11-es)

SÁRGA LAPOK: 41.p. Lipták, 67.p. Szarka ill 45.p. Horváth G., 67.p. Nagy Zs.

PIROS LAPOK:

1.p. Elkezdődött a mérkőzés.

4.p. Présinger verte meg ellenfelét az átvétellel, azonban az előtte összetömörülő védők szerelni tudták mielőtt lőni tudott volna.

8.p. Herjeczki és Nagy Patrik játszott össze a tizenhatos előterében, majd előbbi egy cselt követően, ballal a kapu fölé lőtt.

12.p. Egy gyors dorogi kontra végén Erdélyi jobb oldali beadásáról maradt le centikkel Faragó.

14.p. Présinger bal oldali beadását fejelte Szarka a kapu jobb alsó sarkába, de a játékvezető les miatt érvénytelenítette a találatot.

16.p. Heffler fordult le védőjéről 20 méterre a kaputól. Jobb lábas, középre tartó lövését Horváth G. könnyedén védte.

29.p. Szilvási előre ívelt labdáját vette le mellel Nagy Patrik és 20 méterről, jobbal a kapu fölé lőtt.

34.p. Egy gyors vendég kontra végén Rusák ütötte el a labdát Beke elől, aki átesett ezután kapusunkon, azonban a játékvezető vitatható módon a tizenegyes pontra mutatott. A büntetőt Paudits a kapu jobb oldalába lőtte, Rusák csak bele ütni tudott a labdába. 0-1

39.p. Herjeczki jobb oldali lapos beadása pattant fel Koltai előtt. így középpályásunk ballal a kapu jobb oldala mellé lőtt.

40.p. Lipták húzódott előre, majd 25 méteres, életerős lövését ütötte vissza a mezőnybe Horváth.

41.p. Lipták kapott sárga lapot, majd ezt követően a játékvezető Hannich Pétert elküldte a kispadtól.

45.p. Herjeczki lépett ki a védők között és ütötte el őt a vendégek kapusa. A játékvezető sárga lapot adott és a büntető pontra mutatott. A büntetőt Nagy Patrik a helyén maradó Horváthba rúgta, de a kipattanót könyörtelenül a bal felső sarokba bombázta. 1-1

Félidő 1-1

46.p. Elkezdődött a második játékrész.

51.p. Présinger lövése pattant Kamarás elé, aki kapásból, 5 méterről Horváth mellett a kapu bal oldalába passzolt. 2-1

57.p. Présinger bal oldali beadását fejelte a középen érkező Szarka a vendég kapus kezei között a kapu közepébe. 3-1

65.p. Mészáros 20 méteres lövését ütötte bravúrral szögletre Rusák.

67.p. Szarka és Nagy Zs. kapott sárga lapot.

82.p. Az utóbbi 15 percben mi birtokoltuk a labdát, a fáradtabb vendégek nem tudnak helyzeteket kialakítani.