GYIRMÓT FC GYŐR - ZTE FC

2019. április 07. 17:16:36  nyomtatási kép

-ZTE FC
1-2 (0-1)

Hannich Péter: - A futball csúnyábbik arcát mutatta, az a csapat nyert, amelyik nem érdemelt győzelmet. Az élet újraírja ezt a történetet, hiszen tavaly szintén az utolsó pillanatokban dőlt el a párharcunk a ZTE javára. Most is két lehetőségből két szerzett góljukkal vertek meg minket.

Dobos Barnabás: - Az első játékrészben mi játszottunk fölényben, vezetésünk megérdemelt volt. Szünet utáni produkciónk nem tetszett, hiszen tudtuk, hogy a hazaiaknak kockáztatniuk kell, de ezt nem sikerült a saját javukra fordítani.

Nagy várakozás előzte meg a tabellán feljutó helyeken álló csapatok rangadóját. Az első negyedóráig kellett várni az első helyzetre, ekkor Barczi Dávid, majd öt perc elteltével a másik oldalon Heffler Norbert hibázott nagy helyzetben, majd Szarka Ákos közeli fejesét védte bravúrral Zöldesi Illés. Küzdöttünk, néha szinte birkóztunk egymással. Fél óra játék elteltével Varga Péter és Lipták Zoltán hibáját kihasználva Miroslav Grumics törhetett kapura a bal oldalról, és köszönte szépen az ölébe hullott lehetőséget, amiből a kimozduló Rusák Edvárd lábai között a bal alsó sarokba lőtt. Szünet után próbáltuk fokozni a tempót, de az egyenlítésért indított támadásokba rendre hiba csúszott. Aztán Széles Imre baloldali keresztlabdáját Présinger Ádám fejelte vissza az érkező Nagy Patrik elé, aki bár kicsit eltörte a labdát, de így lett szerencsés, ugyanis a játékszer átpattanva a védőkön a jobb felső sarokba hullott. Nem tarthatott sokáig az örömünk, ugyanis az előretörő Bolla Bendegúz passza után a csereként beálló Hudák Martin a kivetődő Rusák Edvárd fölött belőtt labdájával újra a vendégekhez került az előny, ami után már nem sikerült a várva várt egyenlítés.

2019.04.07. 18.00 óra, Győr-Gyirmót, ALCUFER Stadion | Merkantil Bank liga NBII., 31. forduló

JÁTÉKVEZETŐK: Karakó Ferenc - Becséri Gergely, Szilágyi Norbert - Dolnegó Bálint

GYIRMÓT FC GYŐR: Rusák - Varga P. (90.p. Horváth R.), Lipták, Szilvási, Széles - Kontár (56.p. Présinger), Lázár P. - Herjeczki, Nagy P., Heffler (88.p. Kamarás) - Szarka

VEZETŐEDZŐ: Hannich Péter

ZTE FC: Zöldesi - Lesjak, Farkas (79.p. Hudák), Bobál (61.p. Novák), Devecseri (38.p. Szépe), Grumic, Kocsis, Bedi, Barczi, Bolla, Kiss M.

VEZETŐEDZŐ: Dobos Barnabás

GÓLSZERZŐK: 75.p. Nagy P. ill. 30.p. Grumic

SÁRGA LAPOK: 54.p. Lipták, 57.p. Varga P., 60.p. Szarka, 66.p. Lázár P., 90+3.p. Nagy P. ill. 33.p. Kiss M., 41.p. Kocsis

PIROS LAPOK:

1.p. Elkezdődött a mérkőzés.

15.p. Egy vendég kontra végén Farkas adott a bal összekötő helyén felfutó Barczinak remek labdát, aki 18 méterről, jobbal a bal oldali kapufa mellé tekert.

23.p. Nagy Patrik szabadrúgása után a lepattanó labdát Heffler lőtte kapásból a vendégek kapuja fölé.

24.p. Herjeczki jobb oldali beadása után Szarka 10 méteres fejesét fogta bravúrral Zöldesi.

25.p. Heffler húzott balról középre, majd jobb lábas, lapos lövése az oldalhálót érintve hagyta el a játékteret.

30.p. Varga és Lipták is elvétette a vendégek indítását, így Grumic ziccerben vezethette Rusákra a labdát. 10 méterről a kimozduló kapusunk lábai között a bal alsó sarokba gurított. 0-1

32.p. Széles bal oldali beadását készítette Kontár elé Nagy P., majd előbbi bal alsó sarokba tartó, lapos lövését fogta Zöldesi.

45.p. 2 perc a hosszabbítás.

Félidő 0-1

46.p. Elkezdődött a második játékrész.

49.p. Nagy P. jobb oldali szögletét fejelte centikkel a jobb oldali kapufa mellé.

50.p. Herjeczki középre tartó lövését fogta magabiztosan a vendégek kapusa.

64.p. Présinger bal oldali beadását rúgta kapásból, gyönyörű mozdulattal kapura, amit Szépe vágott ki a gólvonal elől.

68.p. Ismét Présingertől egy bal oldali beadás, amit Heffler kotort kapura, azonban lövésében nem volt erő, így Zöldesi könnyedén fogta a labdát.

75.p. Széles bal oldali beadása után Nagy P. elé pattant a labda, aki igazítás nélkül a kapus felett a jobb felső sarokba lőtt. 1-1

88.p. Hubák kapott remek labdát a bal összekötő helyén, majd egy átvétel után a bal felső sarokba bombázott. 1-2