19:00 Szolnok-Gyirmót FC Győr

GYIRMÓT FC GYŐR - AQVITAL FC CSÁKVÁR

2019. május 01. 18:58:31  nyomtatási kép

1-1 (0-0)

Hannich Péter: - Nehéz meccsre készültünk, ami be is igazolódott, mert mi csak a 3 pontnak tudtunk volna örülni. A teljes tavaszunkat tükrözte a mérkőzés, kapufa, gólvonalról kifejelt labda, rengeteg helyzet, ami után egy már-már megszokott védelmi hiba és tönkretettünk mindazt amit felépítettünk.

Szijjártó István: - Bizonyítottuk, hogy jó csapat vagyunk, éles szituációban megtettünk mindent a győzelemért, sőt a végén miénk volt a meccslabda, ami azonban kimaradt. Nagyot küzdöttünk, de mai meccsbe ennyi fért bele.

Gólszerző: Heffler N. (1-0) a 60., Sándor Gy. (1-1) a 73. percben

90+1.p Vége a mérkőzésnek. 1-1
90.p.+1 Papp Máté "törte" el a labdát nagy helyzetben és az a hosszú kapufa mellett ment ki a labda.
90.p. Szarka lőtt 20 méterről a rövid fölső mellé.
89.p. Daru 17 méteres lövése ment el a hosszú oldalon.
88.p. Présinger helyett Horváth a hajrában
85.p. Baracskai Roland harcolt meg egy elveszett labdáért nulla szögből veszélyesen emelt a kapura, ami szerencsénkre elment a hosszú kapufa mellett is és a védőink feltudtak szabadítani.
82.p. Széles sajáttérfélről elvégzett szabadrúgását Szarka emelete Heffler elé, aki a tizenhatoson belülre érve védők szorításában lőtt kapura és a kapufa jobb tövéről hagyta el a játékteret a labda
80.p. Széles Imre váltja Lázár Patrikot
75.p. Dulló Martin, helyett Szabó Máté
72.p. jobb oldali beadás elszállt a kapu előtt, de hosszú oldalrói alapvonalról visszapasszolt labdát 5 méterről Sándor György rúgta kapunkba a labdát. 1-1
65.p. Egy szögletről beadott labdát Heffler Norbert lőtt be a kapuba 1-0
58.p. Heffler Norbert kapott sárga lapos figyelmeztetést.
55.p. Galambos Ádám kapott sárga lapos figyelmeztetést.
46.p. gól nélküli első félidő után Baracskai Roland indítja útjára a labdát.

45+1.p. vége az első játékrésznek 0-0
45+1.p. Heffler jobb oldali 20 méteres szabadrúgása mindenki felett a kapufa hosszú oldalán hagyta el a játékteret.
45.p. 1 perc hosszabbítás

Játékvezető: Takács János
Tartalék játékvezető: Farkas Tibor
Asszisztensek: Berettyán Péter, Szilágyi Norbert

GYIRMÓT FC GYŐR:  Rusák Edvárd - Szilvási Péter,  Nagy Patrik, Présinger Ádám, Lipták Zoltán, Heffler Norbert,  Szarka Ákos, Kamarás György, Villám Balázs, Lázár Patrik, Herjeczki Kristóf Gábor
Cserék: Pálfi Donát - Gelencsér György, Koltai Tamás, Széles Imre Antal, Strestik Marek, Horváth Roland, Csongrádi Márk
Vezetőedző: Hannich Péter

AQVITAL FC CSÁKVÁR: Markek Tamás - Kiprich Dávid József, Dulló Martin, Skribek Alen Martin, Papp Máté, Simon Márk, Sándor György, Farkas Aurél,  Galambos Ádám, Baracskai Roland, Falusy Bálint
Cserék: Tóth Balázs - Molnár Csaba, Daru Bence, Sejben Viktor, Mészáros Dávid, Nándori Botond, Szabó Máté Norbert
Vezetőedző: Szijjártó István

Az első félidőben felejthető produkciót nyújtottak a csapatok. A második félidőre azonban felpörögtünk aminek köszönhetően egy szögletből lecsorgó labdát Heffler kíméletlenül vágta a csákvári kapuba. Sajnos nem örülhettünk sokáig mert 10 perc sem telt el egyenlített a vendég együttes. A végén mindent feltettünk egy lapra és rohamoztuk a Csákvár kapuját, de gólt nem tudtunk szerezni. A vendégek a kinyílt védelmünk mögé többször túljutottak, de ők sem tudták a helyzeteiket előnyre váltani.