2019. július 02. 15:39:23  nyomtatási kép

2019.07.02. 18:00 | Felkészülési mérkőzés, Enzenkirchen, 200 néző

Vezette: Muckrnhammer (Nebel, Waldl)

SV GUNTAMATIC RIED: Dmitrovic - Kerhe, Boateng, Reifeltshammer, Takougnadi - Ziegl, Acquah - Bajic, Wiessmeier, Grubeck - Betancor.

Vezetőedző: Baumgartner Gerald

GYIRMÓT FC GYŐR: Rusák (Pálfi, a szünetben) - Krebsz (Varga, a 60.), Lipták (Villám,  60.), Hudák (Széles, a 60.), Présinger (Zeke, a 60.) - Lázár (Kontár, a 60.), Vass Á. (Sandal, a szünetben) - Koltai (Orbán, a 60.), Nagy P. (Mayer, a 60.), Heffler (Nagy T., a 60.) - Szarka (Kamarás, a 60.)

Vezetőedző: Csertői Aurél

Gólszerző: Betancor (18., 24. perc)

Tudósítás:

VÉGEREDMÉNY: 2-0 (2-0)

90.p. A játékvezető hármas sípszava vetett véget a mérkőzésnek.

64.p. Nagy T. jobboldali 20 méterről indított nagy erejű lövése kerülte el centiméterekkel  a kaput.

64.p. Sandal baloldali szabadrúgására Széles érkezett, ám lövését a hazaiak kapusa hárítani tudta.

54.p. Egy baloldali beadás csak picivel volt hosszú a beérkező Koltainak.

49.p. Egy jobb oldali beadást követően a hazaiak középről érkező Grüll nagy erejű, 14 méteres lövését védte Pálfi.

46.p. Kezdetét vette a második félidő, Rusák helyett Pálfi állt be a kapuba

FÉLIDŐ: 2-0

45.p. A első félidő vége

37.p. Bajic lőtt váratlanul a 16-os vonaláról, de lövését Rusák bravúrral hárította a jobb alsó saroknál.

32.p. Heffler jobb oldali beadása után Lipták fejesét fogta a hazaiak kapusa.

24.p. Egy bal oldali szöglet után a lecsorgó labdát a jobb oldalon érkező hazai Betancor rúgta 4 méterről védhetetlenül a kapu bal alsó sarkába. 2-0

18.p. A hazaiaktól Betancor lőtt a 16-os vonaláról a bal alsó sarokba. 1-0

9.p. Présinger baloldali beadásáról a középen érkező Koltai centiméterekkel maradt le

1.p. Kezdetét vette a mérkőzés

A mérkőzést nagy iramban kezdte a felkészülésben két héttel előttünk járó osztrák ellenfelünk, de sikerült megállítani a hazaiak támadásait, így kiegyenlített mezőnyjáték alakult ki. Az első játékrész közepén kétgólos előnyre tudtak szert tenni a hazaiak, és bár több alkalommal is csak nüanszokon múlott, de nekünk első felkészülési mérkőzésünkön nem sikerült bevennünk ellenfelünk kapuját.

Csertői Aurél, vezetőedző: Egy heti edzés után elfogadható teljesítményt nyújtottunk első mérkőzésünkön, helyenként jól játszottuk. Ellenfelünk nagyobb ritmusban, agresszívebben játszott nálunk. Játékunkat sok hiba jellemezte, ennek ellenére számos helyzetet sikerült kialakítanunk, amelyeket a későbbiekben mindenképp értékesíteni kell.