2019. augusztus 17. 17:42:16  nyomtatási kép

11-0

2019.08.17. 18.00 Duna Takarék Megyei I. Osztály 2. forduló

Győr-Gyirmót, Alcufer Stadion, 4-es pálya, 100 néző

Vezette: Krasznai Roland - Bőhm Ármin, Turi Miklós

GYIRMÓT FC GYŐR II: Hársfalvi (Kalmár T., a félidőben) - Horváth R., Kovács Á., Tóth E., Nagy B. (Gelencsér M., a félidőben) - Gelencsér Gy., Orbán - Horváth D., Németh G. (Lampert, a félidőben), Tokaji (Kiss B., a 60.) - Éri (Fekete T., a 60. percben).

VEZETŐEDZŐ: Tóth Norbert

SOPRONI FAC 1900: Bodorkos - Buru (Farkas B., a 78.), Gürtet, Kiss A., Récsei, Novák B., Horváth Á., Péter D., Ebubechukwu (Balogh D., a 65. percben), Kecskés, Göndöcs.

MEGBÍZOTT EDZŐ: Kocsis Tamás

10.p. Jobb oldali beadás után Horváth D. készített a 16-os bal oldalától a középen érkező Tokaji elé, aki közvetlen közelről az elmozduló kapus helyére gurított. 1-0

11.p. Orbán készített a jobb összekötő helyéről tetszetős mozdulattal Tokaji, elé, aki 10 méterről a kapuba bombázott. 2-0

16.p. A Horváth D. kapott két őrzője között remek kiugratást, majd az elmozduló kapus helyére lőtte labdát. 3-0

31.p. Tokajit buktatták a 16-oson belül, büntető. A 11-est Németh G. jobb alsó sarokba rúgta. 4-0

40.p. A Horváth D. buktatásáért megítélt 11-est Orbán a kapu bal oldalába vágta. 5-0

56.p. Gelencsér M. bal oldali szögletét a hosszú kapufánál a legmagasabbra emelkedő Orbán fejelte a kapuba. 6-0

57.p. Tokaji bal oldali beadására Horváth D. érkezett középen, és 10 méterről a kapuba bombázott. 7-0

64.p. Gelencsér Gy. szabadrúgása után Kiss B. bal oldali beadását Fekete lőtte 2 méterről az elmozduló kapus helyére. 8-0

69.p. Fekete kapott remek labdát két védő között, majd 11 méterről a kapuba lőtt. 9-0

74.p. Kiss adott remek labdát a bal összekötő helyén felfutó Feketének, aki 10 méterről szemet gyönyörködtető mozdulattal a kimozduló hálóőr fölött a kapuba emelt. 10-0

79.p. Gelencsér M. vitte végig 20 méteren keresztül, több őrzője között a labdát, majd 14 méterről kilőtte a kapu bal oldalát. 11-0

VÉGEREDMÉNY: 11-0 (5-0)

Remek futballidőben, remek játékvezetés mellett sportszerű mérkőzésen tetszetős támadásokat vezetve és szép gólokat szerezve ilyen különbséggel is megérdemelt győzelmet aratott csapatunk.