GYIRMÓT FC GYŐR - DOROGI FC

2019. szeptember 15. 14:39:47  nyomtatási kép

-

1-2 (1-2)

Csertői Aurél: - Vezető gólunk után három meccslabdánk is volt, így a helyzetek alapján nagyobb arányú győzelmet kellett volna aratnunk, de a szünet után minden energiánkat mozgósítottuk, mégsem tudtunk gólt szerezni. Három sikeres mérkőzésünk után szenvedtünk vereséget, de szerdán koncentráltabban kell futballoznunk ahhoz, hogy javítani tudjunk.

Németh Szabolcs: - Jól felkészültünk a Gyirmótból, s ehhez egy óriási küzdeni akarás párosult. A játékosaink teljesítményével elégedett vagyok, amit gyakoroltunk, azt megvalósították, amikor kellett, futballoztunk, amikor kellett, küzdöttünk.

A vártnak megfelelően kezdeményezőleg lépetünk fel, melynek eredményeként 10 perc elteltével meg is szereztük az előnyt, de ezt követően a sorozatosan kialakított lehetőségekből Heffler, Szarka és Nagy P. sem tudta növelni csapatunk előnyét, míg az idő múlásával a játékrész végén a vendégek kétszer is megvillantak, amelyekből sikerült is váratlanul fordítaniuk. A hátrányt követően görcsössé vált a játékunk, míg a vendégeket fellelkesítette. A második játékrészben ritkán tudtunk helyzetet kialakítani a jól záró dorogi védelemmel szemben. Az utolsó percekben emberelőnyhöz jutottunk, de sajnos Nagy P. szabadrúgása után is a felső léc volt a vendégek segítségére. Az első játékrészben kialakított fölény, majd eltékozolt gólszerzési lehetőségek után a szünet utáni masszív eredményt őrző taktikájával meglepetésre elvitte a bajnoki pontokat a vendég csapat.

2019.09.15. 17:00 | Merkantil Bank liga NBII., 8. Forduló | Győr-Gyirmót, ALCUFER Stadion

JÁTÉKVEZETŐK: Radványi Ádám - Kovács II. Gábor, Sinkovitz Dániel - Káprály Mihály

GYIRMÓT FC GYŐR: Rusák - Krebsz, Hudák, Széles, Zeke - Tóth B. (66.p. Vogyicska), Vass Á., Nagy P. - Herjeczki (46.p. Koltai), Szarka (75.p Májer), Heffler

Vezetőedző: Csertői Aurél

DOROGI FC: Mursits - Takács P., Délczeg (90.p. Lencsés), Beke, Papp M., Albert, Dlusztus, Földi (70.p. Nyíri), Barna (86.p. Berkó), Tomás, Paudits

Vezetőedző: Németh Szabolcs

Gólszerzők: 9.p. Szarka ill. 31.p. Barna, 43.p. Délczeg

Sárga lapok: 72.p. Krebsz ill. 28.p. Tomás, 55.p. Beke

Piros lapok: 84.p. Takács P.

Tudósítás:

1.p. Elkezdődött a mérkőzés.

9.p. Heffler bal oldali szabadrúgását követően a remek ütemben érkező Szarka ugrott a legmagasabbra és 10 méterről a kapu jobb oldalába fejelt. 1-0

26.p. Tóth Bence indította a bal szélen Szarkát, akinek beadását Nagy Patrik lőtte kapura egy csel után 14 méterről, a jobb alsó sarokba tartó lövését azonban Mursits szögletre ütötte.

28.p. Tomás kapott sárga lapot Szarka buktatásáért.

31.p. Barna lépett ki védőink között majd 14 méterről jobbal a kapunk bal oldalába tekert. 1-1

33.p. Zeke bal oldalról visszapasszolt labdája után, Heffler 16 méteres, bal lábas kapáslövését védte a vendégek kapusa.

36.p. Takács P. kapott sárga lapot Tóth Bence megrúgásáért.

43.p. Délczeg lépett ki véleményezhetően a leshatárról, majd a kimozduló Rusák mellet a kapu jobb alsó sarkába lőtt. 1-2

Félidő 1-2

46.p. Elkezdődött a második játékrész.

52.p. Koltai jobb oldali badását követően, Heffler bal alsó sarokba tartó kapáslövését védte bravúrral Mursits.

55.p. Beke rúgta meg Tóth Bencét, amiért sárga lapot kapott.

67.p. Heffler jobb oldali badását Nagy Patrik fejelte Mursits kezébe.

72.p. Krebsz kapott sárga lapot.

84.p. Takács P. kapta meg második sárga lapját, így a játékvezető kiállította.

85.p. Nagy Patrik 23 méteres szabadrúgását tolta bravúrral a felső lécre a vendégek kapusa.