Játékvezetők:  Hanyecz Bence  (Punyi Gyula, Tőkés Róbert) Szigetvári Márk

DOROGI FC: - Mursits - Ryashko, Forró, Kitl, Papp, Dlusztus, Nyíri, Földi (Girsik), Délczeg (Mészáros), Tomás, Paudits (Németh),

Cserék: Borsos - Takács, Mészáros, Berkó, Beke, Németh, Girsik

GYIRMÓT FC GYŐR: - Rusák - Nagy Patrik (Vogyicska), Tóth Bence, Lipták, Heffler (Herjeczki), Varga Barnabás, Hudák, Zeke, Villám, Lázár, Májer (Mayer),

Cserék:Pálfi - Németh Bence, Széles, Vass, Mayer, Herjeczki, Vogyicska

Góllövők:  Délceg, Kitl, Délceg,

Sárga lapok:

Piros lapok:

Percről percre:

90'+2 a mérkőzés vége

89' megszereztük becsület gólunkat: egy jobboldali Herjeczki szögletből Hudák szépített 3-1

89' Herjeczki lövése centikkel ment a kapu mellé

87' Rusák ismét bravúrral hárított egy Girsik akciót

85' csere ismét: Paudits le, Németh fel

82' csere a hazaiaknál: Földi le, Girsik fel

81' csere a hazaiaknál: Délceggel cserél helyet Mészáros

78' egy szögletből Hudák fejelt a kapu fölé

75' a Gyirmót továbbra is erősen támad, míg a hazaiak ebből próbálnak meg kontrázni

71' Rusák ismét bravúrral hárított egy hazai támadást

67' további két csere: Heffler, Májer le, Mayer és Herjeczki fel

66' csere minálunk: Nagy Patrik le, Vogyocska fel

66' tovább növelte előnyét a hazai csapat Délceg megszerezte második gólját 3-0

65' mindkét csapat nyíltabban játszik, a közönség is nagyon élvezi a kialakult játékot

60' a hazai csapat növelte előnyét Kitl lépett ki a védők közül és lőttbe az elvetődő Rusák mellé 2-0

57' Nagy Patrik szorult ápolásra egy komoly ütközés után

52' Nagy - Varga akcióját Ryashko bravúrral hárította

46' Kitl kezdőrúgásával elkezdődött a második félidő

Az első félidőben kiegyenlített játék folyt a pályán, a Gyirmót a támadó szellemű a  játékra helyezte a hangsúlyt , míg a hazaiak a kontrákból indított támadásokra. Sajnos a gól is hasonló helyzetből született, hiszen Gyirmót támadott és ebből a kontrából érte el a hazai csapat a gólt.

45'+1 hosszabbítás

42' felélénkült a mérkőzés, Kitl - Pautits támadását Rusák bravúrral hárította

41' nagy lehetőség előttünk ám Heffler a kapu mellé lőtt

40' egy kontratámadásból a hazaiak megszerzik első góljukat 1-0

39' Heffler jobbolali szabadrúgása veszélyeztette a hazaiak kapuját

32' ismét Papp  próbálkozott egy Pauditstól kapott passzból, de Rusák menteni tudott

30' továbbra is a Gyirmót a kezdeményező a hazai csapat elsősorban innen próbálkozik kontra támadásokkal

24' Papp Máté lépett ki a gyirmóti védők gyűrűjéből, ám Rusák ismét a helyén volt

20' továbbra is mi dominálunk a játékban, egyenlőre gól nélkül

17' a dorogi szurkolók mindent megtesznek a hazai csapat buzdítására

15' egyenlőre a miénk a kezdeményezés míg a hazaiak elsősorban a biztonságos védelemre próbálnak ügyelni

8' Tóth Bence  adott egy kis munkát a hazai védelemnek

5' az első percekben kezdeti tapogatózásai után a Gyirmót főleg a bal oldalon próbálja meglepni ellenfelét. Ryasko mentett veszélyes helyzetben

1' a hazaiak piros - feketében, míg mi a hagyományos tiszta sárgában kezdtük el a küzdelmet

0.p. A mérkőzés kezdete, a Gyirmót FC játékosai virággal köszöntötték a hölgyszurkolókat míg a hazai csapat ingyen belépővel lepték meg a szebbik nem képviselőit

-12' elkezdődött a játékosok kivonulása és bemutatása

">Mestermérleg:

Németh Szabolcs: Gratulálok a csapatomnak. Megérdemelten gyűjtöttük be  a három pontot, végig jól játszottunk: támadásban és védekezésben maximálisan végrehajtották a játékosaim amit a héten begyakoroltunk : Köszönöm a hazai szurkolóknak a biztatást.

Csertői Aurél: Hetek óta ezt a felelőtlen játékot játsszuk. Profi játékosokról van szó ezért szórakozni nem illik és a fegyelmezetlenségünkből az ellenfél könyörtelenül kihasználta a helyzeteiket. A mérkőzéseinken a hiányosságok továbbra is kiütköznek.