JÁTÉKVEZETŐK: Derdák Marcell - Albert Gergő, Pipicz Norbert

FC AJKA: Balogh M. - Csemer, Kovács Gergő, Balázs (Major - 40.p.) , Pál, Hanzl, Lőrinczy (Kovács Gábor - 66.p.) , Köles, Skriba (Fodor - 81.p.), Tölgyesi, Pákai

VEZETŐEDZŐ: Bücs Zsolt

GYIRMÓT FC GYŐR II: Rusák - Nagy B. (Sullivan - 87.p.), Lengyel D., Aranyos, Papp R. - Kőris, Farkas Z., Veres Sz. (Szabó T. - 40.p.) - Dávid (Irmes - 46.p.), Máté, Borkai

VEZETŐEDZŐ: Nagy László

23.p. Egy keresztlabdát a bal szélen érkező Lőrinczy lőtt balról, s bár elsőre úgy tűnt, hogy Rusák hárítani tudott, de a játékvezető megítélése szerint a labda sajnos túl jutott a gólvonalon. 1-0

87.p. Egy jobb oldali szögletet a hosszúnál érkező Köles fejelt a jobb alsó sarokba. 2-0

VÉGEREDMÉNY: 2-0 (1-0)

Az Ajka hatalmas lendülettel kezdte a mérkőzést, a kezdetekkori nyomást a 23. percig bírta csapatunk, s ekkor az eddigre már több bravrt is bemutató Rusák is tehetetlen volt. A játékrész első harmadának letelte után már nem igazán vezettek veszélyes akciókat, minden esélyünk megvolt, hogy a szünetre sikerüljön egalizálnunk, ám a kapu előtt kicsit pontatlanok voltunk, így Bűcs Zsolt csapata minimális előnnyel vonulhatott pihenőre.

A második félidőben már mi irányítottunk, több nagyon veszélyes támadásunk is volt, például a 61. percben, amikor Irmes jobb oldali beadását Farkas lőtte  félfordulatból, tetszetős mozdulattal kapura, de Balogh hárítani tudott. De még ennél is nagyobb lehetőségünk nyílt egalizálni, amikor előszőr egy remek kiugratásután Máté, a kipattanónál Farkas, majd Irmes kísérletét hatástalanította az FC Ajka védelme. Aztán ahogy ez ilyenkor lenni szokott, a találkozó végén újabb gólt lőtt az Ajka, akik így otthon tudták tartani a 3 pontot, pedig a döntetlenre nagyon rászolgált csapatunk.