AZ ELSŐ FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS

2017-06-22 11:02:39

Bánka Kristóf Sportközpont - volt újpesti cérnagyári pálya

Budapest 1044 Fóti út 1. Újpest - bejárat a Fiumei út felől

A Mezőkövesd Zsóry FC csapata is jelentős átalakuláson megy keresztül a nyári átigazolási időszakban. Már távozott a csapattól tíz játékos és három érkezőről - köztük az előző szezonban nálunk játszó, Novák Csanádról - is be lehet számolni.

A szlovákiai magyar vezetőedző, Radványi Miklós június 15. -én tartotta meg az első edzését a csapattal és elmondása szerint, most egy kondicionális szakaszban dolgoznak. Radványi, a 30. fordulóban vette át az irányítást Tomiszlav Szivicstől és azzal, hogy négy bajnoki mérkőzésen, öt pontot tudott szerezni, tulajdonképpen bent tartotta, a Pintér Attila irányításával, a téli szünetben még az ötödik helyen álló a csapatot az élvonalban.

A Mezőkövesd Zsóry FC, július 15 - én kezdi az élvonalbeli sorozatot és az első bajnoki találkozójára, Debrecenbe utazik majd.

Mezőkövesd Zsóry FC távozók:

Stipe Bacelic - Grgic, Balogh Béla, Czuczi Márton, Ulysse Diallo, Marko Dinjar, Dombó Dávid, Tarmo Kink, Orosz Márk, Tóth Bence, Lazar Veszelinovics

Mezőkövesd Zsóry FC érkezők:

Jakub Brasen - 28 éves, szlovák támadó középpályás, DAC 1904 (Szlovákia) csapatából

Novák Csanád - 22 éves. támadó, Vasas FC csapatából

Pillár Róbert - 26 éves, szlovák belső védő, FK Senica (Szlovákia) csapatából

A Mezőkövesd Zsóry FC elleni élvonalbeli mérkőzéseink eredményei:

1.forduló             Mezőkövesd Zsóry FC - Gyirmót FC Győr         2 - 2

Gólszerzők: Marek Strestik 2 (23. perc, 88. perc) / Lengyel Dániel 66. perc, Vass Patrik 86. perc

12. forduló          Gyirmót FC Győr - Mezőkövesd Zsóry FC         0 - 1

Gólszerző:  Ulysse Diallo 92. perc

23. forduló          Mezőkövesd Zsóry FC - Gyirmót GFC Győr      1 - 1

Gólszerzők: Molnár Gábor 63. perc / Mijusko Bojovic 22. perc

9. Mezőkövesd Zsóry FC      33        10        10        13        39 - 54            40 pont