2016 / 2017 NB III. Közép Csoport  11. helyezés

2015 / 2016 NB III. Közép Csoport    7. helyezés

2014 / 2015 NB III. Közép Csoport  10. helyezés

2013 / 2014 NB III. Közép Csoport    6. helyezés

A dunaharaszti kék - fehérek, az idén az NB III. - as bajnokság Nyugati csoportjában jelenleg a 9. helyen állnak, és a következő eredményeket érték el.

1.   III. Kerületi TVE - Dunaharaszti MTK                    2 - 2    Rusvay, Szenes

2.   Dunaharszti MTK - Kaposvári Rákóczi FC           0 - 3

3.   Csepel FC - Dunaharaszti MTK                             2 - 0

4.   Dunaharszti MTK - Andráshida SC                       3 - 0    Rusvay 2, Mendebaba

5.   THSE Szabadkikötő - Dunaharaszti MTK             0 - 3    játék nélkü

6.   Dunaharszti MTK - BKV Előre                               2 - 0    Bíró, Szenes

7.   VLS Veszprém - Dunaharaszti MTK                      1 - 1    Kovács G.

8.   Csornai SE - Dunaharaszti MTK                           1 - 3    Szenes 2, Rusvay

9.   Dunaharszti MTK - Pápai Perutz FC                     0 - 3

10. Érdi VSE - Dunaharaszti MTK                               2 - 1    Ferenczi

11. Dunaharaszti MTK - Puskás AFC II.                     2 - 1    Mendebaba, Vitányi

12. Videoton FC II. - Dunaharaszti MTK                     2 - 2    Ferenczi, Rebecsák

9. helyezés          12 mérkőzés           5          3          4          19 - 17      +2             18 pont

NB III. Nyugati Csoport 12. forduló

Székesfehérvár. 2017 október 29. vasárnap 11.00 óra

Videoton FC II. - Dunaharaszti MTK    2 - 2  (1 - 1)

Gólszerzők: Varjas Zoltán 37. perc, Szabó Bence 77. perc / Ferenczi Máté 30. perc, Rebecsák Szilárd 79. perc

Dunaharaszti MTK:

Gyatyel - Dallos, Rétsági, Ferenczi, Márton - Farkas P., Mendebaba, Gacsal, Vitányi - Rusvay (Rebecsák 76. perc), Szenes

Vezetőedző: Króner Péter

A DMTK csapata, a Magyar Kupa hatodik fordulójában, emlékezetes mérkőzést játszott a kupavédő Ferencvárossal. Az FTC igaz, 2 - 1 arányban győzött, de a harmadosztályú csapat, remekül helytállt és Mészáros Dániel révén, egy látványos ollózásból szerzett gólt.

Magyar Kupa 6. forduló - Dunaharaszti, 2017 szeptember 20. szerda

Dunaharaszti MTK - Ferencvárosi TC    1 - 2  (0 - 0)

Gólszerzők: Mészáros Dániel 86. perc / Botka Endre 63. perc, Leandro Almeida 92. perc

A Dunaharaszti MTK vezetőedzője Króner Péter, aki már tizenegy éve dolgozik a dunaharaszti klubnál. Az ötven éves szakember, egykor az élvonalban is futballozott, a BVSC védő játékosaként. A vezetőedző, az idei nyáron alaposan felforgatta a csapata játékos keretét és a támadósorba, két nagyon gólerős labdarúgót szerződtetett. Rusvay Gergely és Szenes Bence pedig már négy - négy gólnál is tart a bajnokságban, tehát ők valóban komoly erősítést jelentenek. A civilben testnevelő tanár, Rusvay Gergely már 39 éves és a Kecskeméti FC csapatában az NB I - ben is futballozott. A pályafutása javát azonban a Vác FC - ben töltötte, ahol a 2007 / 2008 - as idényben, NB II. - es gólkirály is volt, 22 rúgott góllal. A szintén volt Vác FC labdarúgó, Szenes Bence a volt FTC játékos Szenes Sándor fia. A 23 éves, 187 cm magas támadó, több német alacsonyabb osztályú csapatban is megfordult. Játszott a Rot - Veiss Essen csapatában és a Borussia Mönchengladbach tartalék gárdájában. Szenes Bence 2015 - ben, két alkalommal a magyar U 21 - es válogatottban is helyet kapott.

A Dunaharaszti MTK játékos kerete:

Kapusok:

Gyatyel Norbert, Kalmár Adrián. Vereckei Dániel

Védők:

Bihami Bence, Csesznák Ádám, Dallos Gábor, Dankó Krisztián, Ferenczi Máté, Márton Dávid, Nyéki Márk, Rétsági Ákos

Középpályások:

Bíró tamás, Farkas Péter, Gacsal Norbert, Ivicevic Márk, Kokács Gergely, Mendebaba Szása, Rebecsák Szilárd