GYIRMÓT - ETO MÚLT IDÉZÉS

2017-11-23 14:34:02

A két csapat első alkalommal 2012 - ben, a mára már elfeledett Liga Kupában mérkőzött meg egymással. A csoportmérkőzések során, az ETO hazai pályán győzött, Gyirmóton pedig döntetlen eredmény született.

Liga Kupa A csoport. - Győr, 2012 október 09.

Győri ETO FC – Gyirmót FC Győr  5 – 1    Nicorec, Dudás, Dinjar, Andric, Kamber / Erős

Liga Kupa A. csoport - Gyirmót, 2012 október 17.

Gyirmót FC Győr – Győri ETO FC  2 – 2    Kardos, Nagy L. / Nicorec, Dinjar

A Liga Kupa 2014 / 2015 ös sorozatában is találkozott egymással a két gárda és ezeken vendég győzelmek születtek. Közben pedig két Magyar Kupa mérkőzés volt, amelyeket Gyirmóton rendeztek meg. Ekkor ugyanis a Gyirmót FC Győr NB II – es gárda volt, a Győri ETO FC pedig élvonalbeli együttes volt, sőt a 2012 / 2013 – as magyar bajnok csapat.

Liga Kupa D. csoport - Gyirmót, 2014 szeptember 16.

Gyirmót FC Győr - Győri ETO FC  1 - 4  Andorka / Kvitalia 2, Völgyi, Koltai

Liga Kupa D. csoport - Győr, 2014 november 11.

Győri ETO FC - Gyirmót FC Győr  1 - 3  Kvitalia / Paku, Tóth N., Kiss M.

Magyar Kupa 2013 / 2014 sorozat – 4. forduló, a legjobb 16 közé jutásért

Gyirmót, 2013 október 30.

Gyirmót FC Győr – ETO FC Győr    0 – 3  (0 – 1)

Gólszerzők: Vladimir Djordevic 28. perc, Marko Dinjar 69. perc, Nemanja Andric 91. perc

Magyar Kupa 2014 / 2015 sorozat, 4 forduló, a legjobb nyolc közé jutásért

Gyirmót, 2014 október 29.

Gyirmót FC Győr – Győri ETO FC    2 – 0  (1 – 0)

Gólszerzők: Madarász Márk 35. perc, Beliczky Gergő 88. perc

Gyirmót FC Győr:

Deli – Hajba, Lázár, Balog Z., Présinger – Kákonyi, Madarász (Magasföldi 84. perc), Paku, Papp K. – Andorka (Oross 70. perc),  Cseri (Beliczky 80. perc)

Vezetőedző: Sisa Tibor

Kocic – Svec (Trajkovic 23. perc), Lang, Lipták Völgyi – Pátkai, Kamber, Strestik (Kvitalia 56. perc), Windecker – Rudolf, Priskin (Andric 77. perc)

Vezetőedző: Horváth Ferenc

A tavalyi bajnokságban pedig, az NB III. Nyugati csoportjában, mérkőzött meg egymással az ETO FC Győr és a Gyirmót FC Győr II. Ezeken a találkozókon, vendég győzelmek születtek, de a felsorolásból kiderül, hogy a két csapat igazi bajnoki megméretésére, most vasárnap kerül majd sor Gyirmóton.

NB III. Nyugati Csoport 14. forduló

Győr, 2016 november 06.

ETO FC Győr – Gyirmót FC Győr   0 – 1  (0 – 0)

Gólszerző: Kovács Zsolt Péter 85. perc

NB III. Nyugati Csoport 31. forduló

Gyirmót, 2017 május 14.

Gyirmót FC Győr II. – ETO FC Győr II.  2 – 0  (0 – 0)

Gólszerzők: Magasföldi József 65. perc, Zamostny Balázs 79. perc

Gyirmót FC Győr II:

Rusák – Nagy B., Borkai, Veres Sz. (Irmes 81. perc), Présinger, Lengyel, Papp R., Kőris, Farkas Z. (Dávid L. 62. perc), Máté (Szabó T. 77. perc), Paku

Vezetőedző: Nagy László

ETO FC Győr:

Kunsági – Varga R., Nagy Á., Tajthy, Pongrácz (Csizmadia 74. perc), Magasföldi, Szabó L., Szimcso (Beliczky 46. perc), Gyagya (Nagy J. 46. perc), Vadász, Zamostny

Vezetőedző: Bekő Balázs