Budaörsi SC - Gyirmót FC Győr    1 - 1  (0 - 0)

Merkantil Bank Liga 1. forduló

Tatabánya, 2017 július 30. vasárnap 18.00 óra

Gólszerzők: Kékesi Alexander 54. perc / Présinger Ádám 91. perc

Budaörsi SC:

Kemenes - Marques Ariosa, Kékesi, Tányéros, Medgyes - Czvitkovics (Lengyel B. 84. perc), Sajbán Miklós, Sajbán Máté (Horváth R. 90. perc), Bakos - Pethő (Ódé 80. perc), Deli

Vezetőedző: Bognár György

Gyirmót FC Győr:

Sebők - Achim, Lázár, Szőcs, Présinger - Kiss M., Varga P. - Szegi (Kőris 75. perc), Simon A., Németh Zs.(Paku 84. perc) - Jano (Máté J. 66. perc)

Vezetőedző: Molnár László

A Budaörs csapatával, ezt megelőzően a 2015 / 2016 - os idényben játszottunk utoljára, amikor a Miskei Attila által irányított budaörsiek , az NB II. -es bajnokság meglepetés csapatának számítottak. Ezt mutatja, az ellenünk lejátszott két bajnoki találkozó végeredménye is, hiszen pályaválasztóként legyőztek minket és vendégként is alaposan megdolgoztatták a csapatunkat.

Merkantil Bank Liga 6. forduló

2015 szeptember 12. szombat 16.30 - Budaörs Városi Stadion

Budaörs - Gyirmót FC Győr  4 - 0  (2 - 1)

Gólszerzők: Papp Máté 2 (10. perc, 65. perc), Bogáti Péter 51. perc, Varga Bence 68. perc / Lázár Patrik 18. perc

Merkantil Bank Liga 21. forduló

2016 április 02. szombat 19.00 óra - Gyirmót, Gyirmót FC Stadion

Gyirmót FC Győr - Budaörs  3 - 2  (2 - 1 )

Gólszerzők: Simon Attila 3. perc, Simon András 30. perc, Szekeres Adrián 53. perc / Bogáti Péter 41. perc, Sajbán Miklós 94. perc

A tavalyi bajnokságban, már kevésbé ment a budaörsi szekér, hiszen a csapat nem tudott elmozdulni a bajnokság alsó feléből és végül a 15. helyen végeztek. Komoly kiesési gondja igaz nem volt a Budaörsnek, de várható volt, hogy a nyáron alaposan átalakul majd a játékos keretük.

Több olyan rutinos labdarúgóval is erősödött, Bognár György szakmai igazgató kerete, akik sokat segíttettek az idén. Elsőként, a volt Ferencváros, MTK, Honvéd és Paksi kapus, Kemenes Szabolcs nevét kell említeni. A 31 éves hálóőr, 183 élvonalbeli mérkőzéssel rendelkezik, és Angliában, a Charlton Athletic U 21- es csapatában, és a ciprusi élvonalban pedig az Ethnikos Achnas és az Ermis Aradippou gárdáiban is védett. A volt korosztályos válogatott kapus, ma már kapusedzőként is dolgozik a klubnál. Komoly erősítésnek számít, Czvitkovics Péter is, aki tízszeres magyar válogatott, négyszeres magyar bajnok és háromszoros kupagyőztes középpályás. Czvitkovics Péter, az MTK, a belga Kortrjik, a Debreceni VSC, a Puskás Akadémia FC, a Vasas FC és a legutolsó fél évben, a BFC Siófok labdarúgója volt és 326 élvonalbeli találkozón, 64 gólt szerzett.

Az NB II. mezőnyéből és alacsonyabb osztályokból is igazolt labdarúgók is beváltak a Budaörsi SC csapatában. Lengyel Béla (Ceglédi VSE), Bakos Szabolcs (III. Kerületi TVE), Kékesi Alexander (FC Csákvár), Bese Balázs (MTK Budapest kölcsön) és a felvidéki származású, Medgyes Sinan (ETO FC Győr)  mind meghatározó labdarúgók lettek Budaörsön.

A legnagyobb erősítésnek azonban az számít, hogy a tavalyi bajnokságban is hét gólt jegyző Sajbán Máté, az idén már 11 gólt szerzett. Így a 21 éves gyors, agresszív és jó fejelő támadó, holtversenyben vezeti is Merkantil Bank Liga góllövő listáját, a békéscsabai Birtalan Botond társaságában. A jó formában lévő csatárt, Bognár György a hetekben, a német Thomas Müllerhez hasonlította, hiszen ő is olyan labdarúgó, aki a gólszerzés szempontjából, mindig a legjobb helyen van.

1.   Budaörsi SC - Gyirmót FC Győr               1 - 1    Kékesi

2.   Nyíregyháza - Budaörs S                          4 - 2    Deli, Sajbán Máté

3.   Budaörsi SC - Dorogi FC                           2 - 2    Sajbán Máté 2

4.   Soroksár SC - Budaörsi SC                       2 - 1    Sajbán Máté

5.   Budaörsi SC - Kazincbarcika                    6 - 2    Deli 2, Szántó, Sajbán Máté, Tányéros, Lengyel B.

6.   Szeged 2011 GA - Budaörsi SC                3 - 1    Czvitkovics

7.   Budaörsi SC - MTK Budapest                    0 - 2

8.   Soproni VSE - Budaörsi SC                       3 - 3    Sajbán Máté 3

9.   Budaörsi SC - Mosonmagyaróvár             1 - 0    Sajbán Máté

10. ETO FC Győr - Budaörsi SC                       1 - 2    Sajbán Máté, Czvitkovics

11. Budaörsi SC - Zalaegerszeg                       1 - 2    Czvitkovics

12. Kisvárda - Budaörsi SC                               1 - 0

13. Budaörsi SC - BFC Siófok                          2 - 1    Horváth R. 2

14. FC Csákvár - Budaörsi SC                          1 - 5    Bakos 2, Pethő, Sajbán Miklós, Sajbán Máté

15. Budaörsi SC - Ceglédi VSE                         1 - 1    Preklet Csaba öngól

16. Békéscsaba - Budaörsi SC                          0 - 0

17. Budaörsi SC - Vác FC                                   0 - 2

18. Szolnoki MÁV FC - Budaörsi SC                  0 - 1    Czvitkovics

19. Budaörsi SC - Budafoki MTE                        2 - 1    Czvitkovics, Horváth R.

10. helyezés        19 mérkőzés           7          5          7          31 - 29            26 pont

Budaörsi SC - Budafoki MTE    2 - 1  (1 - 1)

Merkantil Bank Liga 19. forduló

Tatabánya, 2017 november 30. vasárnap 13.00 óra

Gólszerzők: Czvitkovics Péter 8. perc, Horváth Roland 55. perc / Nagy Tamás 22. perc

Bese B. - Menyhárt, Kékesi, Tányéros, Medgyes - Czvitkovics (Lengyel B. 83. perc), Csobánki, Bakos (Sajbán Miklós 71. perc), Sajbán Máté - Horváth R., Deli (Horváth E. 89. perc)

11 gólos - Sajbán Máté

5 gólos - Czvitkovics Péter

3 gólos - Deli Márió, Horváth Rolnad

2 gólos - Bakos Szabolcs

1 gólos - Kékesi Alexander, Lengyel Béla, Pethő Bence, Sajbán Miklós, Szántó Gergő, Tányéros Ádám

A Budaörsi SC játékos kerete:

Kapusok: Bátyi Gergő, Bese Balázs, Kemenes Szabolcs, Ordasi Gergő

Védők: Csobánki Ádám, Gyurácz András, Kékesi Alex, Marques - Airosa Patrik, Medgyes Sinan, Ódé Norbert, Tányéros Ádám, Wild Máté

Középpályások: Bakos Szabolcs, Czvitkovics Péter, Horváth Emil, Lengyel Béla, Menyhárt Attila, Sajbán Miklós, Szántó Gergő

Támadók: Deli Márió, Fodor Dániel, Horváth Roland, Pethő Bence, Sajbán Máté, Sprinzeisz Dominik