HÉTVÉGI ELLENFELÜNK A DOROGI FC

2018-03-08 11:24:38

A 23. fordulóban a Dorog se lépett pályára, de a labdarúgó Magyar Kupa kilencedik fordulójában a legnagyobb meglepetést okozva 2-1-re megverte a DVSC-t. A visszavágón 3-2-re kikapott az NBI-es Debrecentől és így idegenben lőtt több góllal a Civis város jutott tovább a Magyar Kupában, de az erejüket mutatja, hogy egy NBI-es csapat továbbjutását nehezítették meg játékokkal.

Az őszi fordulóban hazai pályán 3-2-es győzelmet arattunk a Dorog ellen. A 37. percben Szalánszki góljával sikerült a vezetést megszereznünk. A 41. percben Mészáros Ármin egyenlíteni tudott, majd a 67. percben a már eligazolt Simon András szerezte meg újra a vezetést a csapatunknak. A mozgalmasra sikerült hajrá 81. percében a volt gyirmóti játékos egalizálta az eredményt, de Nagy Patrik gólja a 83. percben eldöntötte a mérkőzést.

Szurkolók tájékoztatása:

A Buzánszky Stadionba – 2510 Dorog, Köztársaság út 3. -  a belépés a vendégszurkolók részére a Déli kapunMunkás utca / vasút felőli oldal -  biztosított. A kapu nyitására a mérkőzést megelőző  1  órával  13:30-tól kerül sor.

A könnyebb tájékozódás érdekében  az alábbi linkre kattintva  elérhető a stadion megközelítését elősegítő térkép: