FC AJKA - GYIRMÓT FC GYŐR II 3-0 (3-0)

Ajka, Városi Szabadidő- és Sportcentrum, 100 néző

Vezette: Kubicsek Máté (Vörös Dániel, Rózsás Rita)

ÖSSZEÁLLÍTÁSOK

FC AJKA: Balogh M. - Köles, Pákai, Graszl, Csemer - Csizmadia Z., Kovács G. - Pavlitzky, Horváth P., Vallejos (Major, a 82. percben) - Oláh L.  (Tóth P., a 89. percben).

VEZETŐEDZŐ: Kis Károly

GYIRMÓT FC GYŐR: Rengel - Nagy B., Tiba, Széles (Bedi, a 71. percben), Horváth R. - Tóth L., Orbán - Farkas Z. (Dávid L., a szünetben), Stieber (Nyakas, a szünetben), Czár - Vörösbaranyi.

VEZETŐEDZŐ: Nagy Lászó

1.p. Tiba buktatott a büntető területen belül, 11-es. A büntetőt Graszl lőtte, de Rengel védeni tuduott, a kipattanóra Csizmadia csapott le, akinek lövésénél ismét kapusunk védett bravúrral.

8.p. Kovács balról befejelt labdája csorgott be kapunkba. 1-0

16.p. Köles bedobása után Pákai adott a jobb szélről középre, ahol a védőiről leválva érkező Graszl lőtt a bal alsó sarokba. 2-0

40.p. Oláh csapott le egy rossz hazaadási kísérletre, majd így Rengelre vezette rá a labdát, középre passzolt Horváthnak, aki az üres kapuba passzolta a labdát. 3-0

VÉGEREDMÉNY: 3-0 (3-0)

Borzasztóan kezdtük a mérkőzést, hiszen már az első percben 11-eshez jutott az Ajka, de itt Rengel bravúrral még hárítani tudott. A redkívül mély talajú pályán folyamatos játék nem tudott kialakulni, a feljutásra esélyes Ajka így is nagy nyomást tudott helyezni csapatunkra, és bár szerencsés körülmények között, de három gólos előnyre tettek szert a hazaiak. A második félidőben már nagy tócsák álltak a pályán, a játék minősége ezzel egyenes arányban romlott. A mérkőzést megérdemelten nyerte a jobb erőkből álló, feljutásért harcoló Ajka.