KBSC - GYIRMÓT FC GYŐR: ONLINE

2018-04-01 14:45:02

Vitelki Zoltán: - Gratulálok ellenfelünknek, amely rászolgált a győzelemre.

Szepessy László: - Óriási küzdelmet vívtunk a rendkívül jól harcoló Kazincbarcika ellen. Végig nyílt volt a találkozó, de a második félidőre úgy jöttünk ki, hogy ezt az összecsapást mindenképpen meg kell nyernünk. Ez benne volt a csapatban, amely játékban, küzdeni tudásban és a gólok számában egyaránt ellenfele fölé kerekedett. Elismerés illeti a Kazincbarcikát is, ez volt idáig a legnehezebb mérkőzésünk.

94. Perc megérdemelten győzött csapatunk. Végeredmény 2-3
91. Perc 3 perc hosszabbítás.
90. Perc Horváth helyett Farkas
85. Perc izgalmas utolsó percek lesznek, ami vízilabdából átment iszap birkózásba.
76. Perc vezet csapatunk! Egy szöglet után Lázár lőtt a kapuba!
75. Perc Palmes Raul kapott sárga lapot es ezzel ígéretes helyről szabadrúgást.
70. Perc Kanalas kapott sárga lapot.
62. Perc lelkesen birkóznak a csapatok a vízben, hidegben, sárban.
59. Perc Szalánszki helyett Varga a pályán.
56. Perc egy jobb oldali beadás csorgott le, Paku eszmélt leggyorsabban és kíméletlenül vágta a hálóba. 2-2
46. Perc Elkezdődött a második játékrész.
45. Perc vége az első félidőnek, ami többségébe vízilabda mérkőzésre emlékeztet a pálya minősége miatt.
32.p. Kis bal oldali szöglete után Horváth fejese vágódott a felső lécre.
24.p. Jobb oldali szöglet után a labda Heilről csorgott kapunkba. 2-1
20.p. Présinger bal oldali beadását Szalánszki csúsztatta a hosszú alsó sarokba. 1-1
9.p. Kanalos lőtte ki védhetetlenül középről a bal felső sarkot. 1-0
1.p. Elkezdődött a mérkőzés.

2018.03.25. 16:30, Tiszaújváros, Tiszaújváros Sportcentrum

Játékvezetők: Nagy Norbert - Varga Gábor, Szilágyi Norbert - Mencsik László

KBSC: Somodi B. - Lőrincz P. M., Palmes Raul-Ioan, Heil V., Constantinescu Dan-Marius, Kanalos Tony-Markos, Sigér Á., Süttő A., Belényesi Cs., Murai S. M., Hegedűs D.

Csere: Fila K., Tóth Sz., Orovecz Á., Kristófi S., Gábor L. J., Boros G., Mikló R.

Vezetőedző:

Vitelki Zoltán

GYIRMÓT FC GYŐR: Rusák E. - Achim S. Z., Villám B., Szilvási P., Présinger Á. - Kiss M., Lázár P. - Szalánszki G., Paku R., Sandal D. - Horváth R.
Csere: Sebők Zs., Farkas Z., Széles I. A., Stieber A., Varga P., Czár R., Csongrádi M.
Vezetőedző: Szepessy László

Gólszerző: Kanalos (1-0) a 9., Szalánszki (1-1) a 20., Heil (2-1) a 24., Paku (2-2) az 56., Süttő (öngól, 2-3) a 77. percben