2018-04-02 08:46:30

Gyirmót SE U12- Soproni SE U12 2-2

NBI-es bajnoki mérkőzés

A Gerencsér D.- Földes D. Sz., Szapári L.- Szirtes O., Jánoki-Jászai D.- Virág Z., Berki A., Kümmel B.- Baksa D.  kezdő csapaton felül szerephez jutott még Kocsis B., Markó L., Károly B.

A mérkőzés nem kezdődött jól számunkra, mert egy kíméletlen belépő után a 2. percben Berki Attilát le kellett cserélni. Az első félidőben a védekezésben 4 poszton is fegyelmezetlenül, rosszul helyezkedtünk, ezzel több lehetőséget is adtunk a vendégeinknek a gólszerzésre, ezek közül kétszer éltek is vele. 0-2 A védekezésben elkövetett hibák elbizonytalanították a csapatot. A félidő utolsó percében Szapári L. egy szerelést követően szépen hozta ki a labdát, majd precízen ugratta ki a gondos ápolás után visszatérő Berki Attilát, aki miután lerázta védőjét higgadtan helyezett a kapus mellett a kapuba.

A szünetben a szerkezeten nem változtattunk csak átszerveztük a csapatot, átbeszéltük a hibákat, és a gólnak is köszönhetően nagyobb hittel mentünk vissza a pályára.  A védelembe került Markó L. vezérletével az ellenfél támadásait hatástalanítottuk. Majd több kihagyott helyzetünk után Baksa Dániel révén, aki egy támadás során 70 méteres spint után Berki A. visszagurítását belsőzte a kapuba sikerült az egyenlítés is. A hátralévő időben ellenfelünknek továbbra sem volt helyzete. A mi támadásainkban benne volt, hogy újabb gólt szerzünk, ehhez a legközelebb akkor jártunk mikor Berki A. lépett ki a védők között, és már túljutott a kapuson is, aki nagyon csúnyán buktatta 10cm-rel a büntető területen kívül… Az eredmény azonban már nem változott, így 2-2-es döntetlenre végződött a találkozó.

Gólszerzők: Berki A., Baksa D.

Jók: az egész csapat.

Bodó Mihály edző:  Ma kiváló teljesítményt nyújtottunk. A második félidőben megnyerhettük volna a mérkőzést. Igazi csapatként nagyszerűen dolgoztak együtt a fiúk. Természetesen akadtak egészen kimagasló teljesítmények is, például Berki Attiláé, vagy Markó Leventéé. Gratulálok az egész csapatnak!

Gyirmót SE U12- Bőny U14 5-1
megyei U14-es bajnoki mérkőzés

A Gerencsér D.-Virág Z., Szapári L.- Szirtes O., Jánoki-Jászai D.- Ács B.,Földes D. Sz., Kümmel B.- Berki A.  kezdő csapat, és a cserék: Nad N., Szabó Á., Pécsi B., Farkas Á. futott ki a mérkőzés elején a pályára üdvözölni az ellenfelet, bírót, és a szurkolókat.

Okosan átadtuk a területet az ellenfelünknek, akik nem tudtak ezzel élni. A mérkőzés elején még eljutottak helyzetekig a bőnyi fiúk, de szép fokozatosan átvettük a játék irányítását.  Berki Attilát nem tudták tartani aki előbb Jánoki-Jászai D. passzából, majd 1-1 után Farkas Á. passzából volt eredményes. A félidőben 2-1-es vezetéssel mentünk pihenőre. A második félidőben az történt a pályán amit mi szeretettünk volna. Vendégeinknek helyzete sem volt, egy távoli lövéssel ugyan felső lécet egyszer eltalálták. Mi futószalagon sorban alakítottuk ki a helyzeteket. Berki Attila az őrületbe kergette a vendég védelmet, akik sokszor a durvaságtól sem riadtak vissza, de hiába. Ma Csikó ellen nem volt ellenszer. Előbb kétszer is Jánoki-Jászai D. passzából növelte góljai számát. Majd szabadrúgásból tette fel teljesítményére a koronát. 5-1

Gólszerzők:  Berki Attila Csikó 5

Jók: az egész csapat

Kovács Zsolt edző:

Fegyelmezett védekezés, ötletes, kapura veszélyes támadó játék. Az idősebb, és kétszer akkora játékosokból álló vendégcsapatot lefutballoztuk a pályáról. A második félidőben kapusunknak komoly védeni valója sem volt. Mi a góljaink mellett további helyzeteket is kidolgoztunk. A hétvégén az egész csapat kiváló teljesítményt nyújtott, de volt egy fiú aki sok jó közül is kitűnt, ezért a hétvége legjobbja Berki Attila Csikó volt!