Gyirmót FC Győr II-Csepel FC 0-1 (0-0)

2018-04-23 05:21:06

91. p: A kitámadó gyirmóti védelem közül kilépő Vörös a hátulról érkező indítást átvéve a kifutó Rengel mellett a hálóba passzolt, eldöntve ezzel a három pont sorsát. 0-1.
Két egyenrangú csapat mérkőzésén kevés lehetőség adódott a kapuk előtt, a rutinosabb Csepel azonban a hajrában - a 83. percben - előbb büntetőt hibázott Simon Krisztián révén, majd a hosszabbításban szerzett góllal végül a maga javára fordította a mérkőzést.

Gyirmót FC Győr II: Rengel - Bedi, Tiba, Széles, Dávid L. (Horváth D., 56.) - Orbán - Gelencsér (Szabó Á., 68.), Burányi (Fekete T., 83.), Nagy B., Németh Zs. - Farkas Z. Edző: Nagy László.

Csepel FC: Juhász - Fisli, Hesz, Szabó Á., Dévai (Torda, 79.) - Korozmán, Simon, Haraszkó, Teplán - Somodi Á., Marczinka (Vörös, 73.). Edző: Gabala Krisztián.

Gólszerző: Vörös (91.).