GYÕRI ETO FC - GYIRMÓT FC GYŐR

2018-06-04 08:32:05

90+2 vége a mérkőzésnek. 1-3
90. Perc min. 2 perc hosszabbítás.
80. Perc Lázár szerzett labdát felpályánál, majd egészen a tizenhatoson robogót, be passzát Nagy meg átlépte es így alakított ki ziccert Presingernek. Hosszúba lőtt labdája a kapufáról ment a hálóba. 1-3
75. Perc Nagy Patrik lőtte be Szegi jobb oldali passzát! 1-2
60. Perc Zamostny rövidre lőtt bombáját védte Rusák.
58. Perc Présinger középre lőtt labdáját Sandal rúgta 3 meterrol a jobb alsóba. 1-1
46. Perc elkezdődött a második félidő.
45. Perc vége az első játékrésznek. 1-0
44. Perc Magasföldi fejelte be Szimcso jobb oldali be
30. Perc Présinger 16 méteres lövése ment alig mellé.
28. Perc Rusák védett óriásit ugyancsak. Rokszin próbálkozott.
27. Perc sárga lapos figyelmeztetés jár Magasföldinek Nagy Patrik buktatása miatt.
24. Perc Sandal futott el a jobb szélén majd 16 méteres lövése a hosszú kapufa tövénél hagyta el a játékteret.
20. Perc Rusák bravúr! Jobb oldali beadást fejeltek vissza középre, majd  Zamostny 6 méteres fejesét védte óriási bravúrral.
15. Perc megélénkült a merkozes. Helyzetek mindkét oldalon, de a kapusok biztosan fogjak a próbálkozásokat.
10. Perc Az ETO birtokolja az első 10 percben többet a labdát, de azért mert mi látványosan vissza állunk, kontrákra .
0. Perc Az ETO kezdte tiszta fehérben a mérkőzést. A csapatunk tiszta sárgában játszik.