GYIRMÓT FC GYŐR II - GYÖNYŰ SE 2-0 (1-0)

Gönyű SE: Tóth Martin - Nagy Márton Gábor, Kovács Milán, Farkas Balázs, Sovány Kristóf (Tóth Roland 49.), Végh Pál Dominik, Póczik Richárd, Böcz Antal, Kiss Zoltán (Takács Norbert 73.), Püspök Péter, Sárközi Attila (Tarcsa Péter 76.)
Cserék: Szigony László, Takács Norbert, Tóth Roland, Tarcsa Péter
Vezetőedző: Horváth Péter

Gyirmót FC Győr II: Pálfi Donát - Horváth Roland (Tóth Erik 63.), Orbán István, Horváth Csanád Benedek, Szegi Vince -  Kovács Ákos, Csongrádi Márk (Szabó Ábel 82.), Németh Gergő,  Szalánszki Gergő - Horváth Dávid (Gelencsér Márton 72.), Éri Dominik
Cserék: Vass Gábor, Gelencsér Márton, Szabó Ábel, Tóth Erik
Vezetőedző: Tóth Norbert

Egy jó iramú első félidőt láthattak a kilátogató nézők. A Gyirmót irányítja a mérkőzést, több komolyabb lehetősége is volt, keresztléc kétszer is kisegítette Tóth Martint, de csak Orbán István szép lövésé talált utat a kapuba a 10. percben.
Gönyű kontrákkal próbálkozik, de a lehetőségei elhalnak a tizenhatos előterében. Második játékrészben sem változott a meccs képe. A meccs első felében Tóth Martin bravúrja után Szalánszki lőtte be a mérkőzés második és egyben utolsó gólját az 57. percben. A Gyirmót megérdemelten győzött a szervezetten futballozó Gönyű ellen.

12. perc A középen felzárkózó Orbán István jobba 24 méterről középről a jobb alsó sarokba lőtt 1-0

30. perc Szalánszki lőtt a bal oldalról ballal 6 méterről a jobb alsó sarokra tartó labdát Tóth Martin bravúrral tolta szögletre.

37. perc Csongrádi Márk lőtt jobbal 10 méterről a jobb összekötő helyéről, a labda a lécről pattant vissza a mezőnybe.

40. perc Farkas Balázs került helyzetbe a jobb oldalon, de 8 méteres lapos lövését a kimozduló Pálfi Donát nagy bravúrral védte.

54. perc Szegi jobb oldali beadása után Horváth Dávid fejelt 8 méterre a rövid saroknál, a bal felső sarokra tartó labdát Tóth Martin Bravúrral tolta szögletre.

57. perc Éri Dominik tört kapura szép cselekkel jobb oldalról, 12 méterről leadott jobb lábas lövését Tóth ismét védte, de a labda a bal oldalon felfutó Szalánszki elé került, ő pedig 6 méterről jobbal a kapu jobb oldalába helyezett.