HÉTVÉGI UTÁNPÓTLÁS EREDMÉNYEINK

2018-10-01 16:47:11

MLSZ I.o ÉNY U12 bajnoki mérkőzés 5. forduló

Gyirmót, 2018.09.30 vasárnap 09.30

Gyirmót SE U12 – Pápa 3-0(2-0), gólszerzők: Szabó Márkó, Pécskai Levente, Szemeti Dávid

Összeállítás: (2-4-2)Fekete Mór (kapus)- Takács Donát, Albrecht Áron- Csiszár-Pidl Dávid, Szemeti Dávid,Árpási Kristóf, Kim Jun- Méhes Gergely, Szabó Márkó

Cserék: Simon Krisztofer(kapus), Árpási Bálint, Jakabovits Marcell Mór, Gálos Zsombor László, Varga Samu, Pécskai Levente, Molnár Marcell

Bencze Károly edző: Az első perctől kezdve igyekeztünk ráerőltetni ellenfelünkre az akaratunkat. Ez sikerült is, hiszen az első félidőben már két gólos előnybe kerültünk. A második játékrészben is mi domináltunk. Szép akciókat vezettünk és tetszett a két oldalas (szélső) játékunk is. A játék képe alapján akár több góllal is nyerhettünk volna. Örülök ismét, hogy sok játékosunk kapott lehetőséget a mérkőzésen.

Kiemelkedőt nyújtott: Méhes Gergely, Takács Donát, Simon Krisztofer, Pécskai Levente, Szabó Márkó, Szemeti Dávid

Gratulálok a játékosaimnak.

Gyirmót SE U13 - Pápa U13 2-2

Gyirmót SE U13: Gerencsér D., Szabó Á., Kiss M., Ács B., Virág Z., Földes Sz., Jánoki-Jászai D., Hauzer B., Farkas P., Berki A., Baksa D.,

Cserék: Tréger P., Jáger G., Markó L., Kümmel B., Szirtes O., Szapári L.

Gólszerzők: Jánoki-Jászai D., Markó L.,

Jók: Virág Z., Jánoki-Jászai D., Földes Sz., Hauzer B.,

Orosz Márk: Sajnos a mai mérkőzésen, nem játszottunk eléggé okosan, ennek ellenére 9 - 10 helyzetet alakítottunk ki amit illene belőni, ebből csak 2 gólt sikerült szereznünk és 3 kapufát. Az ellenfél 2 egyéni hibánkból szerzett gólt és összesen ezzel együtt 3 helyzete volt, ez ma egy döntetlenre volt elég!

ZTE AKADÉMIA U14 - GYIRMÓT SE GYŐR U14  2:0(2:0)

Összeállítás: Grutto Bence - Kelemen Milán(Kanna Roland 60.p.), Németh Noel, Kráz Tamás, Németh Kende(Forgó Patrik 48.p.) - Gönye Máté(Szenderák Szabolcs 62.p.), Szabó Krisztián, Barta Tamás - Csöngei Balázs, Molnár Márton(Matyi Martin 48.p.), Rozs Renátó

Kiemelkedő teljesítményt nyújtott: Kráz Tamás

Polyák Gábor nyilatkozat: Rosszul kezdtük a mérkőzést és ez az óriási szembe szélnek is köszönhető volt. Az 1. percben már megtréfálta a kapusunkat az orkán erejű szél, amiből vezetést szerzett a Zalaegerszeg. Rögtön egyenlíthettünk volna, de ziccerben a kapufát találtuk el. Hamarosan egy újabb helyezkedési hibánkat is kihasználta ellenfelünk. Ezután a mérkőzés végéig szinte mezőnyjáték volt. Mi nem tudtuk kihasználni a második félidőben az orkán erejű szél támogatását. Sajnos ezen a mérkőzésen gyengén játszottunk mind csapat szinten mind egyénileg. Jelenleg ellenfelünk ennyivel előrébb tart nálunk. Sok egyéni és csapat gyakorlásra van szükségünk ahhoz, hogy egy ilyen ellenfél ellen is bátran merjünk játszani és azt nyújtani, amit tudunk.

ZTE-Gyirmót SE U15  (0-0)  0-3

Gyirmót: Kocsis- Horváth, Kümmel,Kalmár,Tarsoly-Koch,Füzi,Domján-Csonka,Rimai,Peisser

Csere: Bessenyei,Tankovics,Milos,Lengyel,Nemeskéri,

Jók: Kocsis, Bessenyei,Füzi,Peisser

Török Szabolcs: Az első félidő nem úgy sikerült ahogy terveztük. Nem mi irányítootuk a játékot, bátortalanul és számomra meglepően kapkodva sok párharcot veszítve játszottunk. Remek kapus teljesítményünknek köszönhető hogy "meccsben" maradtunk 11-est is hárított. Félidőben rendeztük a sorainkat mélyebben védekeztünk és kontra játékra rendezkedtünk be. Ekkor már kellő agresszivitás és higgadtabbá vált a játékunk aminek két szép kontra végén sikerült két gólt szereznünk. Amit a lefújás elótt sikerült egyel növelnünk a remekül beszálló cseréinknek köszönhetően. Gratulálok a csapatnak értékes három pontot szereztünk igazi csapatként működve.

Gyirmót SE U16 - Kecskemét 1-4(1-1)

Gyirmót SE: Kecskés - Szokolics-Görcs- Madarász (Madarász) Nemes- Kovács (Imre)-Buglyó- Simon Hécz-Szabó B- Bessenyei (Peisser)

Ördög József: A bajnokságot vezető szervezett csapattal játszottunk. A mezőnyben egyenragú ellenféllel szemben elkerülhető gólokkal szenvedtünk vereséget.

Gyirmót U16 B-Sárvár U17 11-0 /7-0/

Domanyik Szilárd: Az első perctől próbáltunk letámadni,amiből sok labdát szereztünk.A mérkőzés elején
még kimaradtak a helyzetek,de aztán kinyílt a gólcsap.Azt mindenképpen elszeretném,
hogy nagyon gyenge ellenfél ellen játszottunk. Az dicséretes,hogy 90 percig űztük,hajtottuk
őket,ezáltal lett ilyen nagy különbségű győzelem.Szép volt fiúk!

Gyirmót SE U17 -Kecskeméti TE: 3-2 (1-1)

Gsz: Gál Máté 2  Orbán Balázs

Gyirmót SE U17: Iváncsics-Kiss/Siska/ Szabó, Gergely,Babayigit-Nagy,Ominger,Orbán-Czafik,Gál/vékássy/ Varga/Ferenczi/ Edző: Nagy Attila

Nagy Attila:Egész héten jól dolgozott a csapat, ez most győzelmet hozott!