GYIRMÓT FC GYŐR II - LÉBÉNY SE: ONLINE EREDMÉNYKÖVETÉS

GYIRMÓT FC GYŐR II - LÉBÉNY SE 3-1 (2-1)

Duna Takarék Megyei I. osztály, 9. forduló

Győr-Gyirmót, Alcufer Stadion, 150 néző

Vezette: Fuhrmann József (Gőgös Balázs, Pörgei Gergő)

GYIRMÓT FC GYŐR II: Pálfi - Szegi, Kovács Á., Orbán, Horváth II R. - Szalánszki, Csongrádi, Gelencsér Gy. (Felde, a 77. percben), Németh G., Horváth D. (Buruzs B., a 68. percben) - Éri (Szabó Á., a 78. percben).

VEZETŐEDZŐ: Tóth Norbert

LÉBÉNY SE: Molnár M. - Oláh, Élő, Karcagi, Széles - Domoszlai - Szalka (Limp, a szünetben), Csepi (Varga R., a 77. percben), Horváth M., Károlyi (Szabó Zs., a 67. percben) - Skoda

VEZETŐEDZŐ: Tiba Zoltán

GÓLSZERZŐK: 43.p. Szalánszki, 44.p. Szegi, 67.p. Gelencsér Gy. ill. 1.p. Skoda

1.p. Egy gyors támadást vezetett a Lébény, melynek végén a középre tett labdát Skoda rúgta kapunkba 9 méterről a kifutó Pálfi mellett. 0-1

43.p. Egy remek támadás végén Németh jobb oldali beadását a középen érkező Szalánszki lőtte 8 méterről kapura, ezt még Molnár hárítani tudta, de a labda pont Szalánszki elé kerül ismét, aki fejjel a kapus fölött a felső léc alá fejelt. 1-1

44.p. Éri jobbról középre tett labdáját Szegi lőtte 5 méterről a jobb alsó sarokba. 2-1

67.p. Jobb oldali beadás utána középen érkező Gelencsér lőtt a kapuba. 3-1

A mérkőzést rémálomba illően kezdő csapatunk kedvét a gyorsan bekapott gól nem szegte, és az első játékrész folyamán, az idő múlásával egyenesen arányosan nőtt mezőnyfölényünk, ami a játékrész végére érett góllá, amikor egymás után rövid időn belül kétszer sikerült bevenni a Lébény kapuját.

A második játékrészben is maradt a hazai fölény, a vendégek csak néhány, veszélytelen kísérlettel próbálkoztak, csapatunk viszont tovább tudta növelni előnyét, így a játék összképét tekintve teljesen megérdemelten tartotta itthon a 3 bajnoki pontot.