AQVITAL FC CSÁKVÁR - GYIRMÓT FC GYŐR

2018-11-07 17:53:08

Tudósítás:
90+4 perc vége! 3-2-re nyert csapatunk.
90+3 perc Présinger labdaszerzése ért sárga lapot.
90. perc 4 perc hosszabbítás.
89. perc Galambos bal oldalról eleresztett életerős kapáslövése ment el a hosszú oldalon.
86 perc Most Heffler kapott sárgát.
84. perc  Heffler buktatása ért sárga lapot.
80. perc Nagy Zs. kapott sárga lapot.
72.perc  Utolsó csere a hazaiaknál is. Simon helyett Molnár.
70.perc Újabb labdaszerzés után Heffler törhetett kapura, de a nagy helyzetben hosszan szöktette magát...
67. perc Farkas buktatta a tizenhatoson belülre törő Hefflert. A megítélt büntetőt Nagy P. nagy erővel lőtte a kapu jobb oldalába. 2-3
65. perc Utolsó cserelehetőségünk. Herjeczki helyett Szalánszki.
58. perc Nagy Zs. második lövése 11 méterről a bal kapufát érintve kötött ki a kapunkba. 2-2
57.perc Nagy P. szerzett labdát és ugratta ki Présingert, aki középre lőtt labdájával Herjeczki állt kapussal szembe, de próbálkozását a kapus védte a rövid oldalon.
51. perc Szarka helyett Présinger a pályán.
49. perc Strestik helyett Lázár csapatunkban.
48. perc Nagy lőtte a kapu jobb oldalába a büntetőt. Rusák érezte az oldalt, de nem tudta védeni a jól helyezett lövést.  1-2
47. perc Villám mellett eset el a hazaiak csatára, ami kiállítás és tizenegyest ért a játékvezető szerint.
46. perc elkezdte a mérkőzés második részét a hazai csapat.

Az első félidő történése:
45+3. perc Csillus jobb oldali szöglete után vége az első játékrésznek 0-2
42. perc Szarka kapott sárga lapot.
38. perc Herjeczki harcolt meg egy labdáért a tizenhatoson belül. Strestiknek visszatett labdája a kapusról újra Herjeczki elé került aki közelről a kapu fölé lőtt.
31. perc Nádori helyett Tamás a pályán.
30. perc Farkas kemény belépője ért sárga lapot.
28. perc Cserélt a Csákvár. A megsérült Csonka helyett Baranyai a pályán.
21. perc Strestik ugratta ki Szarkát, aki a tizenhatos előtt megnyert egy párharcot a Csonka szemben, így egyedül törhetett kapura. Próbálkozását Tóth védte, de a lepördülő labda a hosszún érkező Heffler elé pörgött, aki éles szögből a rövidbe lőtte a labdát. 0-2
17. perc Egy jobb oldali beadást csúsztatott 6 méterről kapu mellé Nagy.
10. perc Herjeczki csapott le egy rossz hazaadásra és bevágta a kapu közepébe. 0-1
1. perc Elkezdődött a mérkőzés.

2018.11.07. 19.00 óra, Csákvár, Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár | Merkantil Bank liga NBII., 16. forduló

JÁTÉKVEZETŐK: Szőts Gergely - Bornemissza Norbert, Garai Péter - Dolnegó Bálint

CSÁKVÁR: Tóth B.  - Csilus Á. , Csonka - (Baranyai Á. 28.), Dulló , Galambos  - Nándori (Tamás N. 30.), Farkas A. - Simon M.  (Molnár G. 73.), Daróczi , Nagy Zs.  - Bobál G.
Vezetőedző: Szijjártó István
GYIRMÓT: Rusák - Villám, Szilvási, Széles, Krebsz - Kontár, Nagy P.- Herjeczki(Szalánszki 65.), Strestik(Lázár P. 47.) , Heffler N. - Szarka (Présinger 52.)
Vezetőedző: Szepessy László
Gólszerző: Herjeczki (0-1) a 10., Heffler N. (0-2) a 22. Nagy Zs. (11-esből, 1-2) a 47., Daróczi (2-2) az 58., Nagy P. (11-esből, 2-3) a 67. percben

Kiállítva: Villám  47. percben