XVII. ALCUFER KUPA - XIV. HORVÁTH FERENC EMLÉKTORNA 2019

2019-01-16 14:36:46


A”-„B”CSOPORT                                                                  „C”-„D”CSOPORT

2019.január 26. (szombat délelőtt)                                      2019. január 26.(szombat délután)

 

8.00 óra

GÖNYŰ SE–ABDA SC

12.30 óra

ÖTTEVÉNYI TC–KORONCÓ

8.20 óra

KAPUVÁRI SE–DAC-UP

12.50 óra

NYÚL SC–BÁGYOGSZOVÁT

8.45 óra

LIPÓT SE –ABDA SC

13.15 óra

MÉNFŐCSANAK–KORONCÓ

9.05 óra

CSORNAI SE–DAC-UP

13.35 óra

PÉNZÜGYŐR– BÁGYOGSZOVÁT

9.30 óra

ETO FC GYŐR–GÖNYŰ SE

14.00 óra

FC AJKA–ÖTTEVÉNYI TC

9.50 óra

CREDOB. M.ÓVÁR–KAPUVÁRI SE

14.20 óra

GYIRMÓT–NYÚL SC

10.15 óra

LIPÓT SE –GÖNYŰ SE

14.45 óra

MÉNFŐCSANAK–ÖTTEVÉNYI TC

10.35 óra

CSORNAI SE–KAPUVÁRI SE

15.05 óra

PÉNZÜGYŐR–NYÚL SC

11.00 óra

ETO FC GYŐR–ABDA SC

15.30 óra

FC AJKA–KORONCÓ

11.20 óra

CREDOB. M.ÓVÁR–DAC-UP

15.50 óra

GYIRMÓT–BÁGYOGSZOVÁT

11.45 óra

ETO FC GYŐR–LIPÓT SE

16.15 óra

FC AJKA–MÉNFŐCSANAK

12.05 óra

CREDOB. M.ÓVÁR–CSORNAI SE

16.35 óra

GYIRMÓT–PÉNZÜGYŐR

 

ALSÓHÁZI RÁJÁTSZÁS                                                        FELSŐHÁZI RÁJÁTSZÁS

2019. január 27. (vasárnap délelőtt)                                     2019. január 27. (vasárnap délután)

 

 SÁRGA  CSOPORT

 ZÖLD  CSOPORT

PIROS CSOPORT

 KÉK  CSOPORT

„A”csoport 3.helyezett

„A”csoport 4.helyezett

„B”csoport 3.helyezett

„B”csoport 4.helyezett

„C”csoport 3.helyezett

„C”csoport 4.helyezett

„D”csoport 3.helyezett

„D”csoport 4.helyezett

„A”csoport 1.helyezett

„A”csoport 2.helyezett

„B”csoport 1.helyezett

„B”csoport 2.helyezett

„C”csoport 1.helyezett

„C”csoport 2.helyezett

„D”csoport 1.helyezett

„D”csoport 2.helyezett

 

9.00óra   A4 –B4                                                                     13.30óra  A2 –B2

9.20óra   C4 –D4                                                                     13.50óra  C2 –D2

9.45óra   A3 –B4                                                                     14.15óra  A1 –B2

10.05óra  C3 –D4                                                                     14.35óra  C1 –D2

10.30óra  A4 –B3                                                                     15.00óra  A2 –B1

10.50óra  C4 –D3                                                                     15.20óra  C2 –D1

11.15óra  A3 –B3                                                                     15.45óra  A1 –B1

11.35óra  C3 –D3                                                                     16.05óra  C1 –D1

 

12.00 óra

S4 - Z4

15-16. helyért

16.30 óra

P4 -K4

7-8 helyért

12.20 óra

S3 - Z3

13-14. helyért

16.50 óra

P3 -K3

5-6 helyért

12.45 óra

S2- Z2

11-12. helyért

17.15 óra

P2 -K2

3-4 helyért

13.05 óra

S1- Z1

9-10. helyért

17.35 óra

P1 -K1

1-2 helyért

 

 

18.00 óra EREDMÉNYHIRDETÉS