2019-07-20 17:16:05

GYIRMÓT FC GYŐR - CREDOBUS MOSONMGYARÓVÁR 2-2 (1-1)

Horváth Ferenc Emlékmérkőzés, Bágyogszovát, 200 néző

Vezeti: Móri Tamás - Horváth Zoltán, dr. Bede Tamás

GYIRMÓT FC GYŐR: Rusák (Pálfi, a szünetben)  - Krebsz (Krén, a 61.), Lipták (Villám, a 61.), Hudák (Széles, a 61.), Zeke (Présinger, a 61.)  - Koltai (Kamarás, a 61.), Lázár, Vass Á. (Varga P., a 61.) Tóth B. (Nagy P., a szünetben) Heffler (Sandal, a 61.) - Szarka (Mayer, a 61. percben)

VEZETŐEDZŐ: Csertői Aurél

CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR: Heinrich (Boros, a 69.) - Darázs (Sziklási, a 78.), Debreceni, Vadász, Bakos (Dobrovolszki, a 66.), Bohner, Szegi, Farkas N., Hamar (Tamás A., a 78.), Mundi (Szalka, a 66.), Laki.

VEZETŐEDZŐ: Király József

Gólszerzők: Tóth B. (7.), Nagy P. (70. - büntetőből) ill. Laki (45.), Szegi (59.)

70.p. Boros mozdult ki rosszul a kapuból, így Mayert buktatta a büntetőterületen belül, 11-es. A megítélt büntetőt Nagy P. értékesítette magabiztosan a kapu bal oldalába. 2-2

59.p. Szegi lőtt jobbról, védőjéről leválva laposan a kapunkba. 1-2

52.p. Heffler jobb oldali, 23 méteres szabadrúgását védte bravúrral Heinrich.

45.p. Laki lőtte ki jobbról 17 méterről a hosszú felső sarkot. 1-1

41.p. Jobb oldali beadás után Szarka fejesét védte a jobb alsó saroknál Heinrich.

7.p. Szarka adott jobbról Koltainak, aki az érkező Tóth B. elé készített, utóbbi pedig 14 méterről kilőtte a bal alsó sarkot. 1-0

-15.p. A Bágyogszovát - Gyömöre mérkőzés 3-1-es végeredménnyel zárult.

-120.p. A Gyirmót FC Győr - Credobus Mosonmagyaróvár mérkőzés előtt a hazai Bágyogszovát a Gyömörével mérkőzik meg.