2019-07-23 16:39:06

ASV DRASSBURG - GYIRMÓT FC GYŐR 7-0 (3-0)

Drassburg, 200 néző

Vezette: Markus Kouba - Prof. Eyüp Orman, Ozan Akar

ASV DRAßBURG: Stifter - Knartz, Kornholz L. (Cosic, a szünetben), Melezović, Puchegger (Petrov, a szünetben), Knessl (Kornholz L., a 73.), Soljankic (Csmarich, a szünetben), Puhr (Anderst, a szünetben), Pinter (Hrustanbegovic, a szünetben), Kovács (Müller, az 57.), Kustor (Gluhak, a 67. percben).

VEZETŐEDZŐ: Franz Lederer

GYIRMÓT FC GYŐR: Deák (Kalmár T., a szünetben) - Tóth E., Kovács Á., Béli, Horváth R. (Lampert, a 63.) - Gelencsér Gy., Somogyi-Bakos (Nagy B., a 63.), Orbán I. (Németh G., a szünetben) - Horváth D (Gelencsér M., a 63.), Éri, Buruzs (Kiss B., a 63. percben).

SZAKMAI IGAZGATÓ: Tamási Zsolt

Gólszerzők: Kornholz (14.), Puchegger (26.), Kustor (41.), Cosic (50.), Müller (68., 85.), Hrustanbegovic (77.)

85.p. Egy jól eltalált lövéssel szerezte meg második találtát Müller. 7-0

77.p. Egy gyors támadás végén jól vált le védőjéről a Hrustanbegovic, majd védhetetlenül, 14 méterről a kapuba lőtt. 6-0

68.p. A buktatásért megítélt szabadrúgást Müller lőtte balról a hosszú alsó sarokba. 5-0

50.p. Egy pontrúgást követően Cosic vette be kapunkat. 4-0

41.p. Egy hazai támadás végén Kustor emelt a kimozduló Deák fölött a kapuba. 3-0

26.p. A hazaiak támadójának, Pucheggernek első lövését még bravúrral védte Deák, de a kipattanónál már ő is tehetetlen volt. 2-0

14.p. Egy jól eltalált jobb oldali Kornholz-lövéssel megszerezték a hazaiak a vezetést. 1-0

A megyei első osztályban szereplő csapatunk lelkesen küzdött a magasabb osztályú osztrák ellenféllel szemben, viszont a fizikális különbség az idő múlásával egyre inkább kijött a felek között.