KISVÁRDA MASTER GOOD - GYIRMÓT FC GYŐR 3-4 (2-3)

Felkészülési mérkőzés, 2019.07.28. 17:00

Budapest, Honvéd MFA Utánpótlásközpont, zárt kapuk mögött

Vezette: Csonka Bence (Csatári Tibor, László István)

KISVÁRDA MASTER GOOD: Minca (Zöldesi, a 60.) - Melnyk, Berios, Rubus, Karasiuk, Tsoukalas (Kovácsréti, a szünetben), Lucas, Seco (Ilic, a 60.), Grozan, Hej, Tischler (Gosztonyi, a 60. percben).

VEZETŐEDZŐ: Miriuta Vasile

GYIRMÓT FC GYŐR: Rusák - Krén (Orbán, a 74.), Lipták, Hudák, Zeke, Vass, Lázár, Koltai (Éri, a 81.), Szarka, Heffler (Gelencsér, a 79. percben), Nagy P.

VEZETŐEDZŐ: Csertői Aurél

Gólszerzők: Koltai (26.), Heffler (62.)

90.p. a játékvezető hármas sípszava vetett véget a mérkőzésnek.

89.p. Vass lőtt a kapura, ám lövését Zöldesi hárítani tudta.

85.p. Szarka - Gerencsér - Éri dolgozott ki gólveszélyes helyzetet, ám Zöldesi szögletre mentett.

80.p. Szép összjátékkal jutottunk el a tizenhatos vonaláig, ám Éri fejelése és Lázár kapáslövése sem tudta góllal befejezni a kialakult helyzetet.

73.p. Egy hazaiaknak ítélt szabadrúgás után a sorfalba csapódott a labda, ám a lepattanót egy szép ollózó mozdulattal értékesíteni kívánó Grozan azt a kapu fölé rúgta.

66.p. A hazaiak egy kontratámadásból eljutottak a tizenhatosig, ám lövési kísérletük nem sikerült, a labda a kapu mellett hagyta el a játékteret.

61.p. Vass és Szarka összjátékát követően a védők hibáját kihasználva Heffler rúgta a labdát a hazaiak hálójába. 0-2

51.p. Koltai cselezte be magát szépen a tizenhatoson belülre, ám a hazaiak védelme résen volt és megakadályozta, hogy Lázárral befejezzék támadásukat.

40.p. Krén szorul ápolásra az oldalvonal mellett, addig 10 fővel játszik csapatunk.

26.p. Koltai a tizenhatos vonalánál kapta meg a labdát, majd a hosszú alsó sarkot megcélozva egy határozott lövésével megszerezte csapatunknak a vezetést. 0-1

16.p. Kisvárdai kontratámadás egészen a tizenhatosig, melyet védelmünk állított meg.

15.p. Nagy P. szabadrúgása alig kerülte el a kapu felső részét

0.p. Elkezdődött az első félidő

EDZŐI ÉRTÉKELÉSEK:

Miriuta Vasile, a Kisvárda Master Good vezetőedzője: Nem így fogunk játszani a bajnokságban, kipróbáltunk valamit, ami nem működött. A mai mérkőzésen jobb volt a Gyirmót, megérdemelten győzött, sok sikert kívánok nekik.

Csertői Aurél, a Gyirmót FC Győr vezetőedzője: Jól játszottunk, teljesen megérdemelt volt a győzelem persze vannak hibák, de a mai mérkőzésen kijárt a győzelem. Gratulálok a Kisvárdának is és további sok sikert kívánok nekik a bajnokságban.