KISVÁRDA MASTER GOOD - GYIRMÓT FC GYŐR 3-4 (2-3)

Felkészülési mérkőzés, 2019.07.28. 17:00

Budapest, Honvéd MFA Utánpótlásközpont, zárt kapuk mögött

Vezette: Farkas Tibor (Vígh-Tarsonyi Gergő, Becséri Gergely)

KISVÁRDA MASTER GOOD: Felipe (Zöldesi, a 65.) - Czene, Elek (Bíró R., a 65.), Kravcsenko, Baranyai, Pico, Szőr, Bumba (Rizmicenko, a 74. percben), Kimik, Gyüre, Sassa

VEZETŐEDZŐ: Miriuta Vasile

GYIRMÓT FC GYŐR: Pálfi (Iváncsics, a 65.) - Tóth E. (Horváth R., a 74.), Villám, Széles, Présinger, Varga P., Tóth B., Szabó L., Sandal (Kovács Á., a 74.), Kamarás, Mayer (Horváth D., a 74. percben).

VEZETŐEDZŐ: Csertői Aurél

Gólszerzők: Bumka (8.), Lukas (45.) Gyüre (57.) ill. Varga (21.), Tóth B. (27.), Mayer (31.),  Szabó L. (88.)

90.p. a játékvezető hármas sípszava vetett véget a mérkőzésnek

88.p. Szabó és Présinger gyors akciója előbbi védhetetlen lövésével zárult. 3-4

85.p. Kamarás buktatásáért kapott sárga lapos figyelmeztetést Bíró

75.p. Varga P. hosszas ápolásra szorul a pályán kívül egy Czenével történt szerencsétlen akció után.

66.p. Présinger és Sandal összjátékát egy hazai védő  akadályozta meg a gólszerzésben

58.p. Mayer váratlan lövését a hazaiak kapusa tolta szögletre.

57.p. hiába tartottuk nyomás alatt a hazaiak védelmét, egy hirtelen visszatámadást követően Gyüre talál be a kapunkba, 3-3

54.p. Villám félpályáról ugratta ki Sandalt, akinek lövése a kapu fölött hagyta el a játékteret.

51.p. Mayer ugratta ki Kamarást, ám lövése a hosszú kapufánál hagyta el a játékteret.

45.p. a hazaiaktól Lukas első támadását még tudta védeni kapusunk, azonban a kipattanót már nem tudta hárítani. 2-3

35.p. Tóth B. bal oldali szöglete után Szabó L. 9 méteres lövése kerülte el centiméterekkel a kaput.

31.p. Tóth B. ugratta ki remek meglátással Kamarást, akinek lövését hárította Felipe, ám a kipattanót a Mayer 11 méterről a kapu közepébe vágta. 1-3

27.p. Egy buktatásért megítélt szabadrúgás Tóth B. rúgott védhetetlenül a bal felső sarokba. 1-2

21.p. Egy bal oldali szöglet után Varga fejelt védhetetlenül a jobb oldali felső sarokba. 1-1

20.p. Sandal jobboldali szöglete után Varga lövését mentették kapufára.

8.p. Gyüre jobboldali beadása után a középről jövő Bumka lőtt 12 méterről, félmagasan a kapuba. 1-0