MOL FEHÉRVÁR FC - GYIRMÓT FC GYŐR

2019-09-04 11:15:25

2019.09.06. 11:00 Székesfehérvár, MOL Aréna Sóstó

Vezette:Kovács: J. Zoltán (Becséri Gergely, Aradi József)

MOL FEHÉRVÁR FC: Kovács D. - Stopira, Elek, Juhász R., Hangya - Pertjak,  Hadzic, Huszti, Pantic (Futács, a szünetben) - Hodzic, Nego.

VEZETŐEDZŐ: Marko Nikolics

GYIRMÓT FC GYŐR: Hársfalvi - Villám, Lipták, Széles (Krebsz, a szünetben), Présinger (Zeke, a szünetben) - Herjeczki (Szabó L., a szünetben), Kontár, Nagy P. (Lázár, a szünetben), Vass Á. (Vogyicska, a szünetben) Heffler (Koltai, a szünetben) - Szarka (Mayer, az 57. percben).

VEZETŐEDZŐ: Csertői Aurél

16.p. Huszti bal oldali szabadrúgása után a hosszú oldalon érkező Juhász passzolt laposan a bal alsó sarokba. 1-0

37.p. Villám jobb oldali beadása után Kontár készített Heffler elé, aki jobbról, a büntetőterület határáról kilőtte a hosszú alsó sarkot. 1-1

42.p. Félpályás labdaszerzés után Huszti készített a jobb szélen érkező Nego elé, aki 13 méterről a kapu hosszú oldalába gurított. 2-1

62.p. Bal oldali szöglet után Elek lőtt 14 méterről a jobb alsó sarokba. 3-1

79.p. Mayer ugratta ki remekül a jobb összekötő helyén felfutó Koltait, aki a támadást közepén kísérő Vogyicska elé készített, frissen igazot középpályásunk viszont 16 méterről a felső lécet trafálta telibe.

VÉGEREDMÉNY: 3-1 (2-1)