2019.09.06. 20:00, Nyúl, Nyúl SC Sporttelep, 300 néző

Vezeti: Szántó Márk (Rigó Martin, Péntek Zsuzsanna)

LOLAND NYÚL SC: Szebényi - Németh M., Mió, Schillinger, Orbán G., Ködmön, Kiss Z., Nyakas, Bagó, Ködmön, Kulcsár Á

VEZETŐEDZŐ: Mondovics Dávid

GYIRMÓT FC GYŐR II: Pálfi - Tóth E., Nagy B., Kovács Á., Horváth R., Horváth D., Gelencsér Gy., Turi L., Orbán I., Kiss B., Éri.

VEZETŐEDZŐ: Tóth Norbert

83.p. Egy bal oldali szöglet után a lecsorgó labdát Ködmön emelt balról, a büntetőterületen belülről a hosszú felső sarokba. 1-0

VÉGEREDMÉNY: 1-0

A mérkőzést jobban kezdték a nyúliak, de rövid idő elteltével átvette csapatunk az irányítást és a kezdeményezést, ennek ellenére nem sikerült a szünetig előnyt kialakítanunk. A második félidő kiegyenlített játékot hozott, a találkozó hajrájában a szerencsésebbnek bizonyuló hazaiak tudták megszerezni a találkozó egyetlen, így a három pont sorsát eldöntő találatát.