Ma délelőtt megkezdte felkészülését a 2026/27-es NB II-es bajnokságra a Gyirmót FC Győr labdarúgócsapata. Az osztályozó miatt, a többi csapathoz képest, némi késéssel kezdi meg a tréningeket a július végén kezdődő szezonra együttesünk, de két hét szünet mindenképpen kellett a játékosoknak.

Az elmúlt időszak csak a labdarúgóknak és az edzőknek telt pihenővel, a menedzsment természetesen nagy erőkkel dolgozott a háttérben, hogy kialakítsa a szakmai stábot és a játékoskeretet. Nos, eldőlt, hogy Weitner Ádám, Stanisic Lazar és Rengel Péter mellé érkezik majd erőnléti edzőként Gyagya Attila, míg Polyák Gábor és Szücs Gergely, más feladata mellett, házon belülről csatlakozva segíti a gárda munkáját.

A bajnokcsapatból biztosan lesz hat távozó, Bobál Gergely, Hudák Dávid, Hudák Martin, Kovács Dominik, Tömösvári Bálint és Vincze Ádám máshol folytatja majd pályafutását, nekik köszönjük, amit az együttes sikeréért tettek, míg az érkezési oldalon egyelőre négy rutinos, élvonalbeli tapasztalattal rendelkező játékos található, de az ő nevüket az ilyenkor szokásos adminisztráció lezárása után, az elkövetkezendő időszakban hozza nyilvánosságra a klub.   

Fontos információ még, hogy az osztályozós lehetőségtől, enyhén szólva érdekes körülmények között kizárt második csapatunk is természetesen neki vág újra a megyei bajnokságnak, azzal a céllal, hogy jövőre már biztosan előre léphessen. Az együttes Koltai Tamás edző irányításával, július 2-án kezdi meg a felkészülést.