JÁTÉKVEZETÕK: BOTLÓ BÉLA, IVÁNYI ISTVÁN, GYARMATI II. TIBOR

BUDAPEST HONVÉD: TÓTH I.; BOTIS S.; HAJDÚ N.; BJELKANOVIC B.; BARÁTH B.; VERNES R.; CZÁR R.; TISZA K.; VÓLENT R.; NAGY M.K.; DÉLCZEG G.

VEZETÕEDZÕ: SUPKA ATTILA

GYIRMÓT FC: DELI Z.; BOGNÁR ZS.; LÁZÁR P.; DOMANYIK SZ.; MÁRTON D.; HORVÁTH R.; TÓTH B.; HOMONYIK G.; POLYÁK G.; NAGY L.; WEITNER Á.

VEZETÕEDZÕ: SOÓS IMRE

CSERÉK

BUDAPEST HONVÉD: szünetben:  Délczeg G. – Varga M.; szünetben: S. Botis – Németh N.; Hajdú N. – Lovric I.; 63.p. Nagy Á.M. – Ablonczy G.;

GYIRMÓT FC: szünetben: Homonyik G. – Cseri T.; 57.p. Weitner Á. – Tóth N.; 57.p. Polyák G. – Varga L.; 71.p. Tóth B. – Szabó Cs.; 71.p. Nagy L. – Makrai L.

GÓLLÖVÕK

BUDAPEST HONVÉD: 1-0 10.p. Délczeg G. 11-esbõl; 2-0 40.p. Délczeg G.; 80.p. 3-0 Vernes R.

GYIRMÓT FC: NEM VOLT

SÁRGA LAP:

BUDAPEST HONVÉD: 66.p. Varga M.; 67.p. Ablonczy G.; 83.p. Tisza K.; 84.p. I. Lovric;

GYIRMÓT FC: 54.p. Weitner Á.;

PIROS LAP: NEM VOLT

TUDÓSÍTÁS

1.p. Megkezdõdött a mérkõzés.

4.p. Hajdú bal oldali szabadrúgását ütötte szögletre Deli a léc alól.

10.P. Egy jobb oldali bedobás után Domanyik lerántotta Vólentet, ezért a játékvezetõ büntetõt itélt.

10.p. 1-0 A büntetõt Délczeg értékesítette úgy, hogy Deli csak beleérni tudott a lövésbe.

17.p. Weitner 20 méteres lövését védte Tóth Iván.

19.p. Bognár 40 méteres labdával ugratta ki Nagyot, aki levette a labdát a 16-oson belül, majd jobbal lõtt, de a kifutó Tóth Iván óriási bravúrral hárítani tudott.

30.p. Baráth jobb oldali beadását Vernes ollózta kapu fölé.

30.p. Mintegy öt percig emberhátrányban voltunk, mivel Domanyiknak felszakadt a szemöldöke, és ápolni kellett, de serencsére vissza tudott állni bekötött fejjel.

34.p. Nagy László bal oldali szögletét Horváth fejelte fölé a hosszú oldalon.

37.p. Tóth Balázs lõtt mellé 20 méterrõl.

40.p. 2-0 Délczeg lépett ki a védõink közül, és a kifutó Deli mellett a jobb alsó sarokba lõtt.

SZÜNET 2-0

46.p. Megkezdõdött a második félidõ. Homonyik helyett Cseri a pályán. A hazaiak is cseréltek hármat, Ivan Lovric, Németh Norbert és Varga Máté a pályán

47.p. Polyák ugratta ki Weitnert, aki jpbbról 10 méterrõl lõtt, de egy védõ szögletre mentett.

54.p. Weitner kapott sárga lapot reklamálásért.

57.p. Kettõt cserélünk, Polyák helyett Varga, Weitner helyett Tóth Norbert a pályán.

63.p. Cserélt a hazai csapat, Nagy helyett Ablonczy a pályán.

65.p. Czár lõtt kapura a bal oldalról 5 méterrõl, Deli szépen védett.

66.p. Varga Máté kapott sárga lapot Nagy László buktatásáért.

67.p. Ezúttal Ablonczy kapott lapot Varga buktatásáért.

68.p. Varga jobb oldali szabadrúgását Nagy László fejelte a felsõ kapufára, majd a kipattanót Horváth vágta kapura a jobb oldalról, 5 méterrõl, de sajnos ismét a kapufa mentett.

70.p. Nagy jobb oldali beadását Varga fejelte mellé.

71.p. Kettõt ceréltünk, Tóth Balázs helyett Szabó Csaba, Nagy László helyett Makrai lászló.

76.p. Márton Dávid lõtt mellé 20 méterrõl.

80.p. 3-0 Vólent ugrott ki a jobb oldalon, és a kifutó Deli mellett középre adott az üresen álló Vernesnek, aki 10 méterrõl az üres kapuba lõtt.

85.p. Tisza, majd Lovric kapott sárga lapot a hazai csapatból.

86.p. Varga ugratta ki Tóth Norbertet, aki egyedül törhetett kapura, de lõvését a kifutó Tóth bravúrral lábbal védte.

VÉGEREDMÉNY 3-0

EDZÕI NYILATKOZATOK

SUPKA ATTILA A BUDAPEST HONVÉD VEZETÕEDZÕJE:

VIDEÓINTERJÚ ITT!

SOÓS IMRE A GYIRMÓT FC VEZETÕEDZÕJE:

A mérkõzés elején a hazaiak hamar megszerezték a vezetést egy felesleges szabálytalanság után jogosan megítélt büntetõbõl. Ezt követõen átvettük a játék irányítását, és mezõnyfölényben voltunk. Helyzetekig is eljutottunk, de a hazaiak a félidõ végén egy újabb védelmi hibánkat kihasználva növelték elõnyüket.

A második félidõben jobbára a mezõnyben folyt a játék, a kapuk csak elvétve forogtak veszélyben. Gólhelyzet nem nagyon volt, de a kevés helyzetbõl a hazaiak növelni tudták elõnyüket.

A hazaiak gyõzelme megérdemelt, de az eredmény túlzásnak mondható, mivel nem játszottunk alá rendelt szerepe, csupán a góllövés hiányzott játékunkból a mai napon.