JÁTÉKVEZETÕK: SZABÓ ZSOLT, KIRÁLY KRISZTIÁN, KÓBOR PÉTER

GYIRMÓT FC: TARCZY P.; KOZMÉR L.; LAKI B.; SZABÓ CS.; WEITNER Á.; BOGNÁR ZS.; NAGY L.; CSERI T.; MAKRAI L.; CZANIK K.; MOLNÁR B.

BKV ELÕRE SC: VEZÉR Á.; HALÁPI M.; SEBÕK I.; CSÁSZÁR A.; MÁJ Z.; MAYER Á.; RÁPÓ CS.A.; DÁNYI M.; BOROS J.; SZABÓ V.; KATONA D.

CSERÉK

GYIRMÓT FC: 56.p. Czanik K. – Tóth N.; 64.p. Cseri T. – Polyák G.; 82.P. Weitner Á., – Tóth B.

BKV ELÕRE SC: szünetben: Rápó Cs.A. – Pataki A.;

GÓLLÖVÕK

GYIRMÓT FC: 1-1 39.P. Laki B.; 2-2 66.p. Tóth N.; 3-2 79.p. Laki B.; 4-2 83.p. Tóth N.

TUDÓSÍTÁS

1.P. Nagy László ugrott ki a bal oldalon, majd középre adott az üresen álló Weitnernek aki egybõl lõtt, Vezér hatalmas bravúrral szögletre mentett.

2.p. Cseri jobb oldali szögletét Bognár fejelte kapura, Vezér ismét védett.

8.p. Laki lõtt fölé 20 méterrõl.

10.p. 0-1 Meglepetésre vezet a BKV! Sebõk bal oldali beadását Szabó Viktor fejelte a kapu bal alsó sarkába.

16.p. Czanik jobb oldali beadását Nagy fejelte mellé.

19.p. Nagy, Szabó, Weitner volt a labda útja, utóbbi lövését blokkolták a vendég védõk.

19.p. Cseri szabadrúgása után Laki két csel után lõtt, a védõk szögletre mentettek.

20.p. Nagy beadását Laki fejelte a hálóba, de les miatt érvénytelenítették a találatot.

24.p. Dányi kapott sárgát Cseri buktatásáért.

29.p. Halápi jobb oldali lövését védte Tarczy.

39.p. 1-1 Cseri ugratta ki Lakit a jobb oldalon, aki bevezette a labdát a 16-oson belülre, majd a kifutó Vezér mellett a jobb alsó sarokba lõtt.

40.p. Cseri ugratta ki Weitnert a jobb oldalon, aki jobbról, 15 méterrõl lõtt, de keresztbe ment a labda a kapu elõtt.

SZÜNET 1-1

46.p. Megkezdõdött a második félidõ. Szünetben egyet cserélt a vendég csapat, Rápó helyett Pataki a pályán.

49.p. Bognár jobb oldali beadását Makrai fejelte fölé.

50.p. Dányi lõtt mellé 30 méterrõl.

52.p. Mayer kapott sárga lapot Czanik buktatásáért.

53.p. Boros kapott óriási helyzetben egy labdát, de a kifutó Tarczy mellett a 16-os vonaláról mellé lõtt.

54.p. 1-2 A kirúgást elveszítették védõink, majd a labda Szabó Viktor elé került, aki jobbról, 5 méterrõl a jobb alsó sarokba lõtt.

57.p. Szabó Csaba ívelt Tóth Norbert elé, aki az ötös sarkáról visszafejelte a labdát Lakinak, aki az ötösön félfordulatból lõtt, de a vendég védõk blokkolták a lövést.

59.p. Dányi szabálytalankodott Nagy Lászlóval szemben, ezért sárga lapot kapott, s mivel ez a második volt, a játékvezetõ kiállította.

62.p. Molnár ívelt Tóthnak, aki lekészítette a labdát Nagynak lövésre, de játékosunk 20 méterrõl fölé lõtt.

64.p. Bognár jobb oldali beadását Weitner fejelte fölé.

64.p. Cseri helyett Polyák a pályán.

66.p. 2-2 Nagy László nagy bedobása után Szabó Csaba ment el a bal oldalon, majd középre adott, ahol a röviden érkezõ Tóth Norbert a hálóba pörgetett.

69.p. Kozmér szerzett labdát az ellenfél térfelén, majd Weitnernek passzolt, aki középrõl lõtt, de a vendég kapus védett.

73.p. Weitner ugratta ki Kozmért, aki jobbról beadott, de a vendégekben elakadt a labda, így visszapattant Kozmér elé, aki egybõl fejelt, de centikkel mellé.

76.p. Egy kisszöglet után Szabó passzolt Nagy elé, aki balról beívelt úgy, hogy a labda a felsõ lécen csattant és kivágódott a mezõnybe.

79.p. 3-2 Nagy ugratta ki Tóth Norbertet a bal oldalon, aki levitte a labdát az alapvonalra, majd visszadott Lakinak, aki balról, 7 méterrõl a kapuba lõtt.

81.P. Nagy László lõtt mellé.

82.p. Weitner helyett Tóth Balázs a pályán.

83.p. 4-2 Laki és Tóth Norbert kényszerítõzött középen, utóbbi 11 méterrõl a kapu jobb alsó sarkába lõtt.

88.p. Tóth Balázs lõtt 20 méterrõl, a vendég kapus védett.

90.P. Nagy passzolt Polyáknak a jobb oldalra, aki egybõl középre adott, de Tóth Norbert centikkel lemaradt a beadásról nagy helyzetben.

91.p. Szabó passzolt Polyáknak, aki fordulásból lõtt, de a vendég kapus bravúrral védett.

VÉGEREDMÉNY 4-2 (1-1)

EDZÕI NYILATKOZATOK

SOÓS IMRE A GYIRMÓT FC VEZETÕEDZÕJE:

VIDEÓINTERJÚ ITT!

SZAPOR GÁBOR A BKV ELÕRE SC VEZETÕEDZÕJE:

ÖSSZEGZÉS: KISZENVEDETT GYÕZELEM

Meglepetésre vezetést szerzett a vendég csapat, ami rendesen megzavarta csapatunkat. Pár perc után azonban összeszedtük magunkat, és jól játszottunk. A jó játéknak is megjött az eredménye, sikerült egyenlítenünk a félidõ elõtt.

A második félidõben sikerült nehézzé tennünk magunknak a mérkõzést, hiszen rúgattunk egy gólt a vendégekkel, de a végjátékban a becsülettel, emberhátrányban küzdõ vendégek nem bírták a nyomást, így megérdemelt gyõzelmet arattunk.