U 13 NB I. osztály Észak Nyugati Csoport – 5. forduló

Gyirmót SE Gyõr U 13 – Király SZE U 13    11 – 0 (7 – 0)

2017 október 08. vasárnap 10.00 óra – Gyirmót

Gólszerzõk: Németh Noel 2 (8. perc, 9. perc), Molnár Márton2 (23. perc, 53. perc), Nyári Rikárdó 2 (36. perc, 46. perc), Forgó Patrik 2.perc, Lakics Barnabás 14. perc, Kráz Tamás 18. perc, Németh Kende 30. perc,Csöngei Balázs 54. perc

Gyirmót SE Gyõr U 13:

Hujber Martin (Hiba Marcell) – Ásványi Domonkos (NémethKende), Forgó Patrik (Blaskovits Gergõ), Lakics Barnabás (Dobos Dávid), SzabóKrisztián, Rozs Renátó, Csöngei Balázs, Németh Noel, Kováts Balázs (MolnárMárton), Kelemen Milán (Nyári Rikárdó), Kráz Tamás

1.forduló:

Nyúl SC U 14 – Gyirmót SE Gyõr U 13    0 – 11 (0 – 7)

Gólszerzõk: Lakics Barnabás 2, Molnár Márton 2, Rozs Renátó,Németh Noel, Kanna Roland, Kelemen Milán, öngól

2.forduló:

Gyirmót SE Gyõr U 13 – Téti Sokoró FC U 14    6 –0  (2 – 0)

Gólszerzõk: Forgó Patrik, Lakics Barnabás, Cserpák Gábor, MatyiMartin Levente, Ásványi Domonkos, Fekete Márton

4.forduló:

Gyömörei SK U 14 – Gyirmót SE Gyõr U 13    1 – 5 (1 – 3)

Gólszerzõk: Pingiczer Dominik / Kráz Tamás 2, Molnár Márton,Pusztai Gergõ, Tóth Hunor

7 csapatos bajnokság: jelenleg 1. helyezés

Lakatos Attila utánpótlás edzõ értékelése:

A csapatunk július 24. ótaheti négy edzéssel készült a 2017/2018 szezonban ránk váró nagy feladatokra. Azidei évtõl komoly változás, hogy az U 13 korosztály (2005. január 01. utánszületettek) is az MLSZ által szervezett nagy pályás bajnokságban, 10 + 1játékossal szerepel. Az ellenfelek ebben a bajnokságban, akadémiai ésalközponti csapatok, az Észak Nyugati csoportban. Ez a verseny nagy kihívásszámunkra, hiszen játékosainknak ugyanazon a pályán kell helytállniuk, mint mindenfelnõtt csapatnak. Az eddig lejátszott mérkõzéseken lépésrõl lépésre fejlõdtünkcsapat és egyéni szinten egyaránt. A védekezésünk úgy gondolom alapjában véveösszeállt, rengeteget gyakoroltuk a területvédekezést, a tolódásokat, az egymásbiztosítását, bár ennek alapjait már a tavalyi évben lefektettük. A támadójátékbanlátok még nagy elõrelépési lehetõséget csapatunknál, az elkövetkezõ idõszakbanennek fejlesztésére nagy hangsúlyt fogunk fektetni. A nagy pályás bajnokság mellett a megyei U 14bajnokságban is versenyzünk, így minden játékosomnak játéklehetõséget tudokbiztosítani. Ebben a bajnokságban eddig lejátszott három mérkõzésünkön végignagy fölényben játszottunk, sok helyzetet tudtunk kialakítani, szerencsére asrácok a gólokkal sem maradtak adósak. Annak ellenére, hogy egy évvel idõsebbjátékosok ellen mérkõzünk, játékosaim nagyon bátran és önbizalommal vágnak nekia mérkõzéseknek. Az õszi szezonban még több bajnoki mérkõzés várránk, amiken szeretném, ha továbbra is látnám csapatunknál a fejlõdésifolyamatot.

U 12 NB I. osztály Észak Nyugati Csoport 8 + 1 bajnokság –5. forduló

Gyirmót SE Gyõr U 12 – Király SZE U 12    1 – 2 (1 – 1)

Gólszerzõk: Szirtes Olivér 8. perc / Pintér Rafael 2 (10.perc, 53. perc)

Gyirmót SE Gyõr U 12:

Gerencsér Dávid (Tréger Patrik) – Kümmel Benedek, FarkasPéter (Károly Bendegúz), Szapári Levente (Markó Levente), Földes Dénes, SzirtesOlivér (Sebestyén Bence), Oláh Zsombor, Pécsi Barnabás, Ács Balázs (BaksaDániel)

1.forduló:

Gyirmót SE Gyõr U 12 – DACUtánpótlás U 14    1 – 11  (0 – 7)

Gólszerzõk: Károly Bendegúz / BükiDávid 6, Petrovicz Patrik 2, Buzás Bálint 2, Virág Dominik

3.forduló:

Gyirmót SE Gyõr U 12 – Gönyû SE U14    5 – 6  (3 – 4)

Gólszerzõk: Markó Levente, BerkiAttila, Szirtes Olivér, Kümmel Benedek, Szapári Levente / Meizner Rajmund 3,Kovács Kristóf 2, Vedres Norbert

8 csapatos bajnokság: jelenleg 6.helyezés

Kovács Zsolt utánpótlás edzõ értékelése:

Az idén július 15 – én, egy edzõtáborozással kezdtük meg a nyári felkészülésünket.A négy nap során, 11 edzésen vettek részt a fiúk. Az edzõtábor óta további 49edzés, és 20 mérkõzés vagy torna szerepelt a programunkban. A keretünkben harmincjátékos van és szerencsésnek mondhatom magam, mert a munkában, két segítõm isvan. Bodó Mihály minden edzésen részt vesz, a fiam Zsolt pedig akkor segít, amikoraz NB III – as elfoglaltsága engedi. Így elmondhatom, hogy bár soknak tûnik aharminc fõ, de minden gyerekre jut elég idõ és figyelem. A keretben lévõjátékosok tudása, széles skálán mozog, de hitvallásom szerint ennek sokjelentõsége, ebben a korban még nincs. Megpróbáljuk a fiúkat a szintjüknek megfelelõbajnokságban és mérkõzésen szerepeltetni, ahol számunkra az eredménymásodlagos. Kizárólag két elvárást támasztunk velük szemben. Az elsõ az, hogyérezzék jól magukat, a második pedig az, hogy a maximális teljesítménynyújtására törekedjenek, Az eddigi szereplésünket is jónak tartom, az NB I U 12- es bajnokságban, és a Megyei U 14 – es bajnokságban (ahol zömében nálunk 1 – 2évvel idõsebbek ellen játszunk). A hét mérkõzésünkbõl ugyanis, hat alkalommal elégedettvoltam a csapatunk teljesítménnyel. Tehát csak egy esetben történt meg, hogy afiúk nagy része feladta a mérkõzést, és nem a tõle elvárható teljesítménytnyújtotta. A csapatom tagjainak még jó pár évük van, hogy a hiányosságaikatpótolják, tudásukat fejlesszék és nekünk edzõknek ezen kell dolgoznunk.