A Gyirmót SE Gyõr, nagypályán versenyzõ korosztályai mellett, a kisebbek is elkezdték a tavaszi szezont. Bencze Károly vezetõedzõ, nagyon tehetséges U 13 – as csapata, két bajnoki mérkõzést játszott, a megyei U 14 – es bajnokságban. Ez a korosztály, 8 + 1 létszámmal, a két tizenhatos között, 2 x 35 perces mérkõzéseket játszik és így készül fel a következõ évi teljes pályás bajnokságra. Az U 15 – ös leányok, négy csapatos torna rendszerben szerepelnek, és három ilyen eseményen vannak túl. Náluk egy mérkõzés húsz percig tart, tehát a tornákon egy óráig fociznak, 7 + 1 csapatokban, félpályán, a kisebb 5 x 2 méteres kapukkal.

Gyirmót SE Gyõr U 15 leány:

Bakó Rebeka, Mohácsi Dóra, Takács Fanni, Vangel Celina Hanna, Nagy Kitti, Illés Lili, Süveges Hanna, Máthé Eszter, Illés Hanna, Nick Veronika, Jóna Orsolya, Németh Kitti, Nyári Szilvia, Sturm Klára

u 15 leány bajnokság 2. forduló – Mosonmagyaróvári torna

2017 március 19. vasárnap

Gyirmót SE Gyõr U 15 leány – Zalaegerszegi TE U 15 leány 0 – 0

Gyirmót SE Gyõr U 15 leány – FC Ajka U 15 leány 1 – 0

Gyirmót SE Gyõr U 15 leány – Mosonmagyaróvári TE U 15 leány 1 – 1

Gólszerzõk: Mohácsi Dóra, Vangel Celina Hanna

Dömötör Dóra, Mohácsi Dóra, Bakó Rebeka, Takács Fanni, Vangel Celina Hanna, Nagy Kitti, Havas Patricia, Illés Lili, Süveges Hanna, Máthé Eszter, Illés Hanna, Nick Veronika, Jóna Orsolya, Németh Kitti, Markotics Virág

U 15 leány bajnokság 3. forduló – Ajkai torna

2017 március 25. szombat

Gyirmót SE Gyõr U 15 leány – Zalaegerszegi TE U 15 leány 0 – 1

Gyirmót SE Gyõr U 15 leány – FC Ajka U 15 leány 1 – 2

Gyirmót SE Gyõr U 15 leány – Mosonmagyaróvári TE U 15 leány 2 – 0

Gólszerzõk: Illés Lili 2, Jóna Orsolya

Dömötör Dóra, Illés Lili, Máthé Eszter, Illés Hanna, Nick Veronika, Jóna Orsolya, Németh Kitti, Nyári Szilvia, Sturm Klára, Tóth Éva Mária

Kálmán Tibor vezetõedzõ értékelése:

Az alapos téli felkészülés után, bizakodva vártuk az elsõ fordulót. Sok mozgást és gyors, agresszív letámadást kértem a lányoktól és ezt õk meg is valósították. Mérkõzésrõl- mérkõzésre erõsödött a csapatjátékunk is és egyre jobb összhang alakult ki a csapatrészeink között is. Nagyon sok helyzetet alakítottunk ki és igazán szép gólokkal nyertük meg a mérkõzéseinket.

A mosonmagyaróvári tornán, nehéz, felázott, sáros talajon játszottunk és ez nem kedvezett, a mi technikás futballunknak. Kemény párharcok, rengeteg ütközés jellemezte a mérkõzéseket és örültem, hogy a lányok megismerték ezt az agresszív stílust. A védekezésünkkel és a koncentrációval elégedett voltam, de a pontrúgásink nem sikerültek.

Az ajkai fordulóban, nyolc meghatározó játékosunk hiányzott, mert az idõpont, megegyezett az U 18. – as bajnoki mérkõzéssel. Így ez jó erõfelmérõ volt, a fiatalabb játékosainknak, akik remekül helyt is álltak ezen a tornán. Stabil védekezésbõl, gyors kontratámadásokat vezettünk és ezt a taktikát, mindhárom mérkõzésen fegyelmezetten betartották a lányok. Hiányérzetem csak a pontatlan támadás befejezések miatt van, de azért külön dicséret illeti a lányokat, hogy az utolsó pillanatig küzdöttek

Megyei U 14 Gyõri A csoport 8.forduló

Gyõrszentiván SE U 14 – Gyirmót SEGyõr U 13 1 – 1 (0 – 0)

2017 március 26. vasárnap 11.00 óra- Gyõrszentiván

Gólszerzõk: Vida József 45. perc /Lányi Dominik 38. perc

Gyirmót SE Gyõr U 13:

Kocsis Hunor – Peisser Soma(Bonnyai Milán 36. perc), Fekete Márton (Simon Attila 36. perc), Kalmár Péter,Rimai Ákos, Horváth Gergõ (Dányi Milán 36. perc), Horváth Zétény (Sipõcz Álmos36. perc), Lányi Dominik, Tarsoly Kristóf (Szabó Márton 36. perc)

Vezetõedzõ: Bencze Károly

Megyei U 14 Gyõri csoport 9.forduló

Gyirmót SE Gyõr U 13 – Gönyû SE U14 6 – 0 (2 – 0)

2017 április 01. szombat 10.00 óra- Gyirmót

Gólszerzõk: Füzi Ákos 2 (29. perc,32. perc), Kalmár Péter 2 (64. perc, 65. perc), Madár Zsombor 39. perc, TarsolyKristóf 55. perc

Kocsis Hunor – Füzi Ákos, BonnyaiMilán, Fekete Márton (Tankovics Máté 36. perc), Kalmár Péter, Horváth Zétény,Lányi Dominik (Sipõcz Álomos 36. perc), Tarsoly Kristóf, Simon Attila (MadárZsombor 36. perc)

8 csapatos bajnokság: jelenleg 1.helyezés

Bencze Károly vezetõedzõértékelése:

Az elsõ tavaszi bajnokimérkõzésünkön, az akaratunkat sikerült ráerõltetnünk, a fizikálisanerõteljesebb hazai csapatra. Nagyon sok gólhelyzetet dolgoztunk ki, de ezeketsorra „elpuskáztuk”. Még a számunkra megítélt büntetõt is kihagytuk és így,csak egy pontot tudtunk begyûjteni. A Gönyû elleni, második bajnokimérkõzésünkön viszont, kiemelkedõen teljesítettünk. Már az elsõ félidõbeneldöntöttük a találkozót így a folytatásban felszabadultan futballoztunk. Köszönjüka szülõknek a biztatást és a sok tapsot!