GYIRMÓT FC GYÕR: Holczer Á., Regedei Cs., Csizmadia Cs., Balog Z., Varga L., Tölgyesi P., Erõs G., Magasföldi J., Illés Gy., Oross M., Fitos L..

CSERÉK: Kolozsvári M., Nagy G., Lázár P., Cseri T., Gévay Zs., Hajba T. Guttyán F.

VEZETÕEDZÕ: CSANK JÁNOS

LIPÓT SE: Héger Á., Umathum N., Litresics L., Ásványi T., Kelemen D., Bella E., Magyar P., Kalmár B., Boráros T., Tóth N., Ködmön Sz.

CSERÉK: Endrõdi I., Bangha G., Angyal Sz., Mondovics D.

VEZETÕEDZÕ: ROKOB PÉTER

Az elsõ perctõl fogva kapuja elé szögeztük ellenfelünket, sok helyzetet dolgoztunk ki, de sajnos ezek az elsõ félidõben rendre kimaradtak. Dicséret illeti ellenfelünket, akik nem ijedtek meg, és szervezetten, jól védekeztek.

A második félidõben azonban kijött az osztálykülönbség, és ekkor már sorra jöttek a gólok is.

A mérkõzés jól szolgálta a felkészülésünket a szombati bajnoki mérkõzésre.

1-0 8.p. Magasföldi passzolt a bal oldalra Orossnak, aki 10 méterrõl a bal alsó sarokba lõtt.

2-0 44.p. Erõs a bal oldalról, 25 méterrõl, szabadrúgásból lõtt a jobb felsõ sarokba.

3-0 48.p. Lázár ugratta ki a bal oldalon Orosst, aki egy csel után balról, 10 méterrõl a jobb alsó sarokba lõtt.

4-0 50.p. Lázár ugratta ki Vargát a bal oldalon, aki az alapvonalról visszagurított Cserinek, aki a 11-es pontról a jobb alsó sarokba lõtt.

5-0 57.p. Egy kezezésért megítélt büntetõt Oross lõtt a jobb alsó sarokba.

6-0 64.p. Fitos jobb oldali beadását Illés levette a bal oldalon, majd kapásból, balról, 15 méterrõl a bal alsó sarokba lõtt.

7-0 75.p. Cseri jobb oldali beadásába beleért egy védõ, és lábáról a labda saját kapujába pattant.

8-0 76.p. Magasföldi tört be egyedül a 16-oson belülre, és jobbról, 10 méterrõl a jobb alsó sarokba lõtt.

9-0 80.p. Lázár a 16-os bal sarkáról csavart a hosszú, bal alsó sarokba.

10-0 84.p. Gévay vezette keresztbe a labdát a 16-os vonalán, majd középrõl kilõtte a jobb alsó sarkot.

11-0 87.p. Magasföldi a bal oldalról, 10 méterrõl lõtt a jobb alsó sarokba.