FC Ajka: Grõber- Pothárn, Subicz, Pákai, Péter- Kottán (Major 55′),Páli (Horváth Á. 55′), Manganelli- Szabó (Gyûrûsi 75′), Mihalecz, Gunther

Gólok: Mihalecz (3), Major

Kiállítva: Manganelli (FC Ajka 66′), Baranyai (BKV Elõre 86′)

A múlt heti, Gyirmót elleni gyõzelem után nehéz mérkõzést, de újabb gyõzelmet várt mindenki a csapattól.

Jól indult a mérkõzés, hiszen a 4. percben Mihalecz nagyszerû ütemben lépett ki a védõk között, elvitte a labdát Vezér Ádám mellett, majd egy védõvel való párharc után megszerezte a vezetést. 1:0.

A gól után a BKV dominált a pálya közepén. Fõleg a jobb oldalon vezetett veszélyes támadásokat, de ebbõl gólhelyzet nem alakult ki a kapunk elõtt. Ugyanakkor a mi támadásaink közül két alkalommal is már csak a kapussal álltunk szemben, de nem sikerült tovább növelni az elõnyünket.

Szünet után az 54. percben ismét Mihalecz volt a fõszereplõ. Kottán indítása átszállt a védõk feje fölött, gólkirályunk lecsapott a labdára és megszerezte 2. gólját. 2:0.

Manganelli fegyelmezetlensége után ismét emberhátrányba kerültünk a gyirmóti mérkõzéshez hasonlóan.

A 75. percben a csereként beállt Major Norbert brusztolt ki egy labdát az ellenfél 16-osánál és óriási erõvel lõtt a hálóba. 3:0.

És még nem volt vége! Az utolsó pillanatokban Gunther jobb oldali szögletét Mihalecz fejelte a hálóba. 4:0.

Jó mérkõzésen, a középsõ harmadban tetszetõsen játszó BKV Elõre ellen a helyzetek alapján akár nagyobb különbséggel is nyerhettünk volna.