JÁTÉKVEZETÕK: Derdák Marcell – Albert Gergõ, Pipicz Norbert

FC AJKA: Balogh M. – Csemer, Kovács Gergõ, Balázs (Major – 40.p.) , Pál, Hanzl, Lõrinczy (Kovács Gábor – 66.p.) , Köles, Skriba (Fodor – 81.p.), Tölgyesi, Pákai
VEZETÕEDZÕ: Bücs Zsolt

GYIRMÓT FC GYÕR II: Rusák – Nagy B. (Sullivan – 87.p.), Lengyel D., Aranyos, Papp R. – Kõris, Farkas Z., Veres Sz. (Szabó T. – 40.p.) – Dávid (Irmes – 46.p.), Máté, Borkai
VEZETÕEDZÕ: Nagy László
23.p. Egy keresztlabdát a bal szélen érkezõ Lõrinczy lõtt balról, s bár elsõre úgy tûnt, hogy Rusák hárítani tudott, de a játékvezetõ megítélése szerint a labda sajnos túl jutott a gólvonalon. 1-0
87.p. Egy jobb oldali szögletet a hosszúnál érkezõ Köles fejelt a jobb alsó sarokba. 2-0
VÉGEREDMÉNY: 2-0 (1-0)
Az Ajka hatalmas lendülettel kezdte a mérkõzést, a kezdetekkori nyomást a 23. percig bírta csapatunk, s ekkor az eddigre már több bravrt is bemutató Rusák is tehetetlen volt. A játékrész elsõ harmadának letelte után már nem igazán vezettek veszélyes akciókat, minden esélyünk megvolt, hogy a szünetre sikerüljön egalizálnunk, ám a kapu elõtt kicsit pontatlanok voltunk, így Bûcs Zsolt csapata minimális elõnnyel vonulhatott pihenõre.
A második félidõben már mi irányítottunk, több nagyon veszélyes támadásunk is volt, például a 61. percben, amikor Irmes jobb oldali beadását Farkas lõtte  félfordulatból, tetszetõs mozdulattal kapura, de Balogh hárítani tudott. De még ennél is nagyobb lehetõségünk nyílt egalizálni, amikor elõszõr egy remek kiugratásután Máté, a kipattanónál Farkas, majd Irmes kísérletét hatástalanította az FC Ajka védelme. Aztán ahogy ez ilyenkor lenni szokott, a találkozó végén újabb gólt lõtt az Ajka, akik így otthon tudták tartani a 3 pontot, pedig a döntetlenre nagyon rászolgált csapatunk.